Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
50 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
Maria Pilichowska
Gospodarz toru:
Marcin Pacyński
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 19 Antonina Jaworska
KS Pieńki
Lando (54)
kara / Kuc / Wałach / NN / / - / -
0.0 61.79s
2 Rezygnacja Aleksandra Raszkiewicz
KJ BIK Gieniusze
Aisha (26)
gn-srok / - / Klacz / Vermont Albona / Maliszewski Jerzy / - / Maliszewski Jerzy
3 21 Antonina Jaworska
KS Pieńki
Lando (54)
kara / Kuc / Wałach / NN / / - / -
0.0 59.92s
4 Eliminacja Emilia Fudali
KJ Ostoja
Jerone (57)
bułana / Kuc / Klacz / NN / NN / Klein Gothik / Klein Gothik
5 18 Weronika Szutko
KJ BIK
Inwestor w (27)
c. gn / - / Wałach / Cyryl, Issmena / Jerzy Maliszewski / - / Piotr Wilczewski
0.0 76.17s
6 24 Patrycja Gryko
Mks Sprząśla
Vizir Ponysport (11)
Gniada / Kuc / Wałach / Witalis / Viva / Kamila Gryko / Barbara Guniewicz
0.0 86.10s
7 13 Adrian Stypułkowski
LKJ Gałkowo
Nurt (21)
gniada / - / Wałach / Wiek / Niagara / Tomasz Kułak / Koronkiewicz Janusz
0.0 72.36s
8 12 Emilia Fudali
KJ Ostoja
Jerone (57)
bułana / Kuc / Klacz / NN / NN / Klein Gothik / Klein Gothik
0.0 65.73s
9 4 Patrycja Gryko
Mks Sprząśla
Vizir Ponysport (11)
Gniada / Kuc / Wałach / Witalis / Viva / Kamila Gryko / Barbara Guniewicz
0.0 68.03s
10 20 Urszula Popko
MKS Sprząśla
Kalif (39)
c.gn. / - / Wałach / KAIR / NN / Kwiatkowski Stanisław / Grygorcewicz Ryszard
0.0 60.27s
11 7 Anna Makaruk
UKS Victoria
Wigor (15)
gniada / Koń duży / Wałach / O.Emeryt M. Wiagra / / - / -
0.0 66.77s
12 11 Magdalena Kiluk
UKS Victoria
Kiliana (16)
kara / Koń duży / Klacz / O.Kirpan M.Kina / / - / -
0.0 65.79s
13 9 Anna Makaruk
UKS Victoria
Wigor (15)
gniada / Koń duży / Wałach / O.Emeryt M. Wiagra / / - / -
0.0 66.09s
14 26 Magdalena Kiluk
UKS Victoria
Kiliana (16)
kara / Koń duży / Klacz / O.Kirpan M.Kina / / - / -
1.0 69.36s
15 29 Zuzanna Jaroszewicz
KJ BIK Gieniusze
Inwestor w (27)
c. gn / - / Wałach / Cyryl, Issmena / Jerzy Maliszewski / - / Piotr Wilczewski
1.0 73.91s
16 15 Maja Bajkowska
KJ Popławce
Nurt (21)
gniada / - / Wałach / Wiek / Niagara / Tomasz Kułak / Koronkiewicz Janusz
0.0 64.35s
17 2 Sandra Raszkiewicz
KJ BIK Gieniusze
Aisha (26)
gn-srok / - / Klacz / Vermont Albona / Maliszewski Jerzy / - / Maliszewski Jerzy
0.0 69.47s
18 25 Maja Bajkowska
KJ Popławce
Nurt (21)
gniada / - / Wałach / Wiek / Niagara / Tomasz Kułak / Koronkiewicz Janusz
1.0 68.91s
19 14 Emilia Kurowska
KJ Białystok
Karino (7)
Kara / - / Wałach / Hadrian / Kulbaka / Emilia Kurowska / Genowefa Borkowska
0.0 73.65s
20 10 Antonina Jaworska
KS Pieńki
Nimba (55)
- / Kuc / Klacz / / Agnieszka Sztandar-Sztanderska / - / -
0.0 66.03s
21 22 Gabriela Mackiewicz
KJ Białystok
Hades fire p (8)
Gniada / - / Ogier / Penango / Hawana / Emilia Kurowska / Michał Jakim
0.0 78.72s
22 1 Antonina Jaworska
KS Pieńki
Nimba (55)
- / Kuc / Klacz / / Agnieszka Sztandar-Sztanderska / - / -
0.0 68.92s
23 23 Patrycja Gryko
Mks Sprząśla
Ladoga ii mg (12)
Skarogniada / - / Klacz / Hanas / Lada / Kamila Gryko / Marius Grude
0.0 80.29s
24 Eliminacja Aleksandra Raszkiewicz
KJ BIK Gieniusze
Aisha (26)
gn-srok / - / Klacz / Vermont Albona / Maliszewski Jerzy / - / Maliszewski Jerzy
25 27 Edyta Popko
MKS Sprząśla
Kalif (39)
c.gn. / - / Wałach / KAIR / NN / Kwiatkowski Stanisław / Grygorcewicz Ryszard
1.0 66.15s
26 3 Patrycja Gryko
Mks Sprząśla
Ladoga ii mg (12)
Skarogniada / - / Klacz / Hanas / Lada / Kamila Gryko / Marius Grude
0.0 69.86s
27 8 Edyta Popko
MKS Sprząśla
Kalif (39)
c.gn. / - / Wałach / KAIR / NN / Kwiatkowski Stanisław / Grygorcewicz Ryszard
0.0 66.42s
28 16 Weronika Jurguć
KJ BIK
Inwestor w (27)
c. gn / - / Wałach / Cyryl, Issmena / Jerzy Maliszewski / - / Piotr Wilczewski
0.0 73.84s
29 17 Anna Chyży
KJ BIK
Aisha (26)
gn-srok / - / Klacz / Vermont Albona / Maliszewski Jerzy / - / Maliszewski Jerzy
0.0 62.10s
30 28 Urszula Popko
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
kara / - / Klacz / Ulisses, Akcja / / - / -
1.0 64.27s
31 6 Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Waitaki (56)
- / Koń duży / Wałach / / / - / -
0.0 66.91s
32 5 Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Waitaki (56)
- / Koń duży / Wałach / / / - / -
0.0 67.35s
1
19
Lando (54)
kara / Kuc / Wałach / NN / / - / -
0.0 / 61.79s
2
Rez
KJ BIK Gieniusze
Aisha (26)
gn-srok / - / Klacz / Vermont Albona / Maliszewski Jerzy / - / Maliszewski Jerzy
3
21
Lando (54)
kara / Kuc / Wałach / NN / / - / -
0.0 / 59.92s
4
Elim
KJ Ostoja
Jerone (57)
bułana / Kuc / Klacz / NN / NN / Klein Gothik / Klein Gothik
5
18
Inwestor w (27)
c. gn / - / Wałach / Cyryl, Issmena / Jerzy Maliszewski / - / Piotr Wilczewski
0.0 / 76.17s
6
24
Mks Sprząśla
Vizir Ponysport (11)
Gniada / Kuc / Wałach / Witalis / Viva / Kamila Gryko / Barbara Guniewicz
0.0 / 86.10s
7
13
Nurt (21)
gniada / - / Wałach / Wiek / Niagara / Tomasz Kułak / Koronkiewicz Janusz
0.0 / 72.36s
8
12
KJ Ostoja
Jerone (57)
bułana / Kuc / Klacz / NN / NN / Klein Gothik / Klein Gothik
0.0 / 65.73s
9
4
Mks Sprząśla
Vizir Ponysport (11)
Gniada / Kuc / Wałach / Witalis / Viva / Kamila Gryko / Barbara Guniewicz
0.0 / 68.03s
10
20
MKS Sprząśla
Kalif (39)
c.gn. / - / Wałach / KAIR / NN / Kwiatkowski Stanisław / Grygorcewicz Ryszard
0.0 / 60.27s
11
7
UKS Victoria
Wigor (15)
gniada / Koń duży / Wałach / O.Emeryt M. Wiagra / / - / -
0.0 / 66.77s
12
11
UKS Victoria
Kiliana (16)
kara / Koń duży / Klacz / O.Kirpan M.Kina / / - / -
0.0 / 65.79s
13
9
UKS Victoria
Wigor (15)
gniada / Koń duży / Wałach / O.Emeryt M. Wiagra / / - / -
0.0 / 66.09s
14
26
UKS Victoria
Kiliana (16)
kara / Koń duży / Klacz / O.Kirpan M.Kina / / - / -
1.0 / 69.36s
15
29
KJ BIK Gieniusze
Inwestor w (27)
c. gn / - / Wałach / Cyryl, Issmena / Jerzy Maliszewski / - / Piotr Wilczewski
1.0 / 73.91s
16
15
KJ Popławce
Nurt (21)
gniada / - / Wałach / Wiek / Niagara / Tomasz Kułak / Koronkiewicz Janusz
0.0 / 64.35s
17
2
KJ BIK Gieniusze
Aisha (26)
gn-srok / - / Klacz / Vermont Albona / Maliszewski Jerzy / - / Maliszewski Jerzy
0.0 / 69.47s
18
25
KJ Popławce
Nurt (21)
gniada / - / Wałach / Wiek / Niagara / Tomasz Kułak / Koronkiewicz Janusz
1.0 / 68.91s
19
14
KJ Białystok
Karino (7)
Kara / - / Wałach / Hadrian / Kulbaka / Emilia Kurowska / Genowefa Borkowska
0.0 / 73.65s
20
10
Nimba (55)
- / Kuc / Klacz / / Agnieszka Sztandar-Sztanderska / - / -
0.0 / 66.03s
21
22
KJ Białystok
Hades fire p (8)
Gniada / - / Ogier / Penango / Hawana / Emilia Kurowska / Michał Jakim
0.0 / 78.72s
22
1
Nimba (55)
- / Kuc / Klacz / / Agnieszka Sztandar-Sztanderska / - / -
0.0 / 68.92s
23
23
Mks Sprząśla
Ladoga ii mg (12)
Skarogniada / - / Klacz / Hanas / Lada / Kamila Gryko / Marius Grude
0.0 / 80.29s
24
Elim
KJ BIK Gieniusze
Aisha (26)
gn-srok / - / Klacz / Vermont Albona / Maliszewski Jerzy / - / Maliszewski Jerzy
25
27
MKS Sprząśla
Kalif (39)
c.gn. / - / Wałach / KAIR / NN / Kwiatkowski Stanisław / Grygorcewicz Ryszard
1.0 / 66.15s
26
3
Mks Sprząśla
Ladoga ii mg (12)
Skarogniada / - / Klacz / Hanas / Lada / Kamila Gryko / Marius Grude
0.0 / 69.86s
27
8
MKS Sprząśla
Kalif (39)
c.gn. / - / Wałach / KAIR / NN / Kwiatkowski Stanisław / Grygorcewicz Ryszard
0.0 / 66.42s
28
16
Inwestor w (27)
c. gn / - / Wałach / Cyryl, Issmena / Jerzy Maliszewski / - / Piotr Wilczewski
0.0 / 73.84s
29
17
Aisha (26)
gn-srok / - / Klacz / Vermont Albona / Maliszewski Jerzy / - / Maliszewski Jerzy
0.0 / 62.10s
30
28
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
kara / - / Klacz / Ulisses, Akcja / / - / -
1.0 / 64.27s
31
6
Waitaki (56)
- / Koń duży / Wałach / / / - / -
0.0 / 66.91s
32
5
Waitaki (56)
- / Koń duży / Wałach / / / - / -
0.0 / 67.35s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl