Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
2017-11-11
Norma czasu [s]:
64 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 12-14 Barbara Bober
PLKJ PLESSÓWKA
Rumianek (85)
c.mysz. / - / Wałach / Sonet / Rumia / Marcin Standura / Ewa Goraus
5.0 59.94s
2 17 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mr. Hopsing (152)
izab. / - / Wałach / The Straes My Mobility / Steehorst Maestro / Bony / Rakt;S Rocky / Dominika Mazur / -
6.5 62.29s
3 3-6 Natalia Kurzok
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (186)
Kasztan / - / Wałach / Falk / Fanny / NN / NN
3.0 51.99s
4 12-14 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (158)
GNIADA / - / Wałach / FS Bengali (De) / MYRNA / HIERONIM KASICA / NN
5.0 63.66s
5 10-11 Natalia Kurzok
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (186)
Kasztan / - / Wałach / Falk / Fanny / NN / NN
4.0 50.51s
6 20-21 Iwona Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Maciejka (43)
c.gn. / - / Klacz / King Size / Grosz / Mandarynka / Jumbo / Nagrodzka Katarzyna / Król Jerzy
10.5 81.12s
8 18 Marek Czaja
BPK
Zargo (59)
ciemnogniada / - / Wałach / Domel / Ziemba / Marek Czaja / Staniek Diter
8.0 63.41s
10 12-14 Olga Puch
BPK
Radość (67)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
5.0 60.71s
11 20-21 Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
10.5 64.52s
12 Eliminacja Julia Hess
SKJ OMEGA
Myron (158)
GNIADA / - / Wałach / FS Bengali (De) / MYRNA / HIERONIM KASICA / NN
13 10-11 Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179)
Gniada / - / Wałach / Mond Care / Idylla / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
4.0 53.00s
14 3-6 Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Simon (86)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Justyna Śródecka / Jan Kowalski
3.0 54.29s
15 2 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
2.5 55.93s
16 16 Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Simon (86)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Justyna Śródecka / Jan Kowalski
6.0 59.40s
17 Eliminacja Martyna Mura
TS Kuźnia Rybnik
Oliwia (134)
gniada / - / Klacz / nn / nn / Angelika Gruszka Ćwienczek / Czesław Porwolik
18 7-9 Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 49.78s
20 7-9 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 51.20s
22 1 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (87)
gniada / - / Klacz / Kentacky / Milutka / Dariusz Rajman / Król Jerzy
2.0 54.73s
24 15 Julia Kokoszka
KJ Profit Orzesze
Łezka (154)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
5.5 63.76s
25 Eliminacja Kamila Pilarska
brak
Ajris (123)
srokata / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Marta Heblik / nn
26 19 Julia Kokoszka
KJ Profit Orzesze
Łezka (154)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
9.0 62.21s
27 Eliminacja Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (87)
gniada / - / Klacz / Kentacky / Milutka / Dariusz Rajman / Król Jerzy
28 7-9 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (78)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / SZWEDA MAREK / M.J.A JANSEN
3.5 53.02s
30 3-6 Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Greta (178)
skarogniada / - / Klacz / Sonet / Grappa / Marcin Standura / Ewa Goraus
3.0 54.03s
32 3-6 Kamila Pilarska
brak
Ajris (123)
srokata / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Marta Heblik / nn
3.0 42.54s
33 Eliminacja Martyna Mura
TS Kuźnia Rybnik
Oliwia (134)
gniada / - / Klacz / nn / nn / Angelika Gruszka Ćwienczek / Czesław Porwolik
1
12-14
PLKJ PLESSÓWKA
Rumianek (85)
c.mysz. / - / Wałach / Sonet / Rumia / Marcin Standura / Ewa Goraus
5.0 / 59.94s
2
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mr. Hopsing (152)
izab. / - / Wałach / The Straes My Mobility / Steehorst Maestro / Bony / Rakt;S Rocky / Dominika Mazur / -
6.5 / 62.29s
3
3-6
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (186)
Kasztan / - / Wałach / Falk / Fanny / NN / NN
3.0 / 51.99s
4
12-14
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (158)
GNIADA / - / Wałach / FS Bengali (De) / MYRNA / HIERONIM KASICA / NN
5.0 / 63.66s
5
10-11
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (186)
Kasztan / - / Wałach / Falk / Fanny / NN / NN
4.0 / 50.51s
6
20-21
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Maciejka (43)
c.gn. / - / Klacz / King Size / Grosz / Mandarynka / Jumbo / Nagrodzka Katarzyna / Król Jerzy
10.5 / 81.12s
8
18
Zargo (59)
ciemnogniada / - / Wałach / Domel / Ziemba / Marek Czaja / Staniek Diter
8.0 / 63.41s
10
12-14
Radość (67)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
5.0 / 60.71s
11
20-21
Stajnia Pasat
Heyda (156)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
10.5 / 64.52s
12
Elim
SKJ OMEGA
Myron (158)
GNIADA / - / Wałach / FS Bengali (De) / MYRNA / HIERONIM KASICA / NN
13
10-11
Isubr (179)
Gniada / - / Wałach / Mond Care / Idylla / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
4.0 / 53.00s
14
3-6
Klub Jeździecki Amigo
Simon (86)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Justyna Śródecka / Jan Kowalski
3.0 / 54.29s
15
2
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
2.5 / 55.93s
16
16
Klub Jeździecki Amigo
Simon (86)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Justyna Śródecka / Jan Kowalski
6.0 / 59.40s
17
Elim
TS Kuźnia Rybnik
Oliwia (134)
gniada / - / Klacz / nn / nn / Angelika Gruszka Ćwienczek / Czesław Porwolik
18
7-9
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 / 49.78s
20
7-9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 / 51.20s
22
1
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (87)
gniada / - / Klacz / Kentacky / Milutka / Dariusz Rajman / Król Jerzy
2.0 / 54.73s
24
15
KJ Profit Orzesze
Łezka (154)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
5.5 / 63.76s
25
Elim
Ajris (123)
srokata / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Marta Heblik / nn
26
19
KJ Profit Orzesze
Łezka (154)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
9.0 / 62.21s
27
Elim
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (87)
gniada / - / Klacz / Kentacky / Milutka / Dariusz Rajman / Król Jerzy
28
7-9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (78)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / SZWEDA MAREK / M.J.A JANSEN
3.5 / 53.02s
30
3-6
PLKJ Plessówka
Greta (178)
skarogniada / - / Klacz / Sonet / Grappa / Marcin Standura / Ewa Goraus
3.0 / 54.03s
32
3-6
Ajris (123)
srokata / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Marta Heblik / nn
3.0 / 42.54s
33
Elim
TS Kuźnia Rybnik
Oliwia (134)
gniada / - / Klacz / nn / nn / Angelika Gruszka Ćwienczek / Czesław Porwolik

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl