Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
2017-11-11
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 19 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
8.0 56.12s
2 7 Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Maniana - P (28)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 45.56s 0.0 26.56s
3 15 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (103)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
4.0 49.98s
4 4 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (111)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 55.88s 0.0 24.95s
5 8 Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
0.0 48.08s 4.0 24.73s
6 18 Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (155)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
8.0 53.47s
7 13 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
4.0 47.69s
8 11 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (117)
Kasztan / - / Wałach / Embassy I / Escudo I / Dornocella / Don Juan / brak / brak
0.0 54.29s 4.0 33.87s
9 6 Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (127)
kara / - / Wałach / NAPAR / HAMLET GO / HELMAINTE / VELSAS / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 45.42s 0.0 26.52s
9 5 Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Notis (164)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 48.46s 0.0 25.88s
10 21 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (184)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
18.0 83.26s
11 12 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 44.16s 6.0 42.85s
11 10 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Soly Jeans (187)
gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Lanette / Le Primeur / - / -
0.0 49.83s 4.0 26.76s
12 3 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Antares (97)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 46.99s 0.0 24.31s
12 2 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (5)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 48.29s 0.0 24.19s
13 Eliminacja Anna Pilarska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Planeta (107)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
13 14 Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (3)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
4.0 48.31s
16 17 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (144)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
8.0 46.32s
20 9 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (11)
gn. / - / Klacz / Lordano / Lord / Amareta / Amaretto D Ii / Agnieszka Pietryszyn / Pavel Kondziolka
0.0 48.00s 4.0 25.51s
21 20 Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (72)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
12.0 58.27s
22 16 Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (73)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
4.0 51.35s
23 1 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 52.75s 0.0 22.85s
1
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
8.0 / 56.12s
2
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Maniana - P (28)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 45.56s / 0.0 / 26.56s
3
15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (103)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
4.0 / 49.98s
4
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (111)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 / 55.88s / 0.0 / 24.95s
5
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
0.0 / 48.08s / 4.0 / 24.73s
6
18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (155)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
8.0 / 53.47s
7
13
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
4.0 / 47.69s
8
11
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (117)
Kasztan / - / Wałach / Embassy I / Escudo I / Dornocella / Don Juan / brak / brak
0.0 / 54.29s / 4.0 / 33.87s
9
6
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (127)
kara / - / Wałach / NAPAR / HAMLET GO / HELMAINTE / VELSAS / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 / 45.42s / 0.0 / 26.52s
9
5
Stajnia Don Camillo
Notis (164)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 / 48.46s / 0.0 / 25.88s
10
21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (184)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
18.0 / 83.26s
11
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 / 44.16s / 6.0 / 42.85s
11
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Soly Jeans (187)
gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Lanette / Le Primeur / - / -
0.0 / 49.83s / 4.0 / 26.76s
12
3
Bez Przynależności Klubowej S L A
Antares (97)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 / 46.99s / 0.0 / 24.31s
12
2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (5)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 48.29s / 0.0 / 24.19s
13
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Planeta (107)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
13
14
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (3)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
4.0 / 48.31s
16
17
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (144)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
8.0 / 46.32s
20
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (11)
gn. / - / Klacz / Lordano / Lord / Amareta / Amaretto D Ii / Agnieszka Pietryszyn / Pavel Kondziolka
0.0 / 48.00s / 4.0 / 25.51s
21
20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (72)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
12.0 / 58.27s
22
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (73)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
4.0 / 51.35s
23
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 52.75s / 0.0 / 22.85s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl