Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-12-08
2017-12-08
Nr Zawodnik Przynależność Przynależność (nr startowy)
1 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Mercury (176)
2 Zofia Bugla Bez Przynależności Klubowej S L A Every Time (25)
3 Wiktoria Zachłód Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Mitra (44)
4 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Mercury (176)
5 Agata Trudzińska AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna Inez-Pro (171)
6 Anna Zakałużna-Żerebecka Klub Jeździecki Zbrosławice Aramis (157)
7 Maciej Stopa Klub Jeździecki Impuls Brenna (78)
8 Karolina Ślązak Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Nika Ewita (103)
9 Oliwer Bule Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy Werter (120)
10 Natalia Bartosik Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Maniana - P (69)
11 Julia Janosz Plkj Plessowka Urgent Gold (77)
12 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire Lg (174)
13 Magdalena Cymbryłowicz Bez Przynależności Klubowej S L A Milord (172)
14 Julia Janosz Plkj Plessowka Urgent Gold (77)
15 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire Lg (174)
16 Magdalena Cymbryłowicz Bez Przynależności Klubowej S L A Milord (172)
17 Katarzyna Borowczak Vanto Jumping Team Gingerino L (4)
18 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Lyjaneiro Z (190)
19 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Lucky M (175)
20 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Iriane (90)
21 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Lyjaneiro Z (190)
22 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Lucky M (175)
23 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Iriane (90)
24 Pola Żyglicka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Clintella (92)
25 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Campino Burme (199)
26 Wiktoria Skorupa Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Ciułala (110)
27 Anna Posyłek BPK S L A Tarnina (8)
28 Joanna Woszczyna Kj Zbrosławice Pira (35)
29 Natalia Kruczkowska Bez Przynależności Klubowej S L A Taniec (131)
30 Julia Kramarz Klub Jeździecki Zbrosławice Madeira (156)
31 Joanna Woszczyna Kj Zbrosławice Pira (35)
32 Natalia Kruczkowska Bez Przynależności Klubowej S L A Taniec (131)
33 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Chicharito (152)
34 Milena Piekoszewska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lem (43)
35 Wiktoria Janosz Plkj Plessowka Blanka (76)
36 Anna Badura Klub Jeździecki Impuls Della Rosa (82)
37 Alicja Węgrzyn Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek Kia (7)
38 Kamil Chwołka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Salvador (55)
39 Kaja Gwoździewicz Klub Jeździecki Zbrosławice Cyrus (39)
40 Julia Jaglarz Vanto Jumping Team Aquador (117)
41 Natalia Godela Klub Jeździecki Zbrosławice Life dream (30)
42 Justyna Kapała Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Alegro (33)
43 Anna Pilarska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Planeta (48)
44 Monika Kołodziej Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Rubi I (2)
45 Dominika Raczkowska Carmen n (204)
46 Anna Pilarska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Planeta (48)
47 Katarzyna Borowczak Vanto Jumping Team Cabora (64)
48 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Montenea Z (191)
49 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Drago (173)
50 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Gran Torino (85)
51 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Montenea Z (191)
1. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (176)
2. Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (25)
3. Wiktoria Zachłód
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Mitra (44)
4. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (176)
5. Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (171)
6. Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (157)
7. Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Brenna (78)
8. Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nika Ewita (103)
9. Oliwer Bule
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Werter (120)
10. Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Maniana - P (69)
11. Julia Janosz
Plkj Plessowka
Urgent Gold (77)
12. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (174)
13. Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (172)
14. Julia Janosz
Plkj Plessowka
Urgent Gold (77)
15. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (174)
16. Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (172)
17. Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Gingerino L (4)
18. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (190)
19. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (175)
20. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Iriane (90)
21. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (190)
22. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (175)
23. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Iriane (90)
24. Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (92)
25. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (199)
26. Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (110)
27. Anna Posyłek
BPK S L A
Tarnina (8)
28. Joanna Woszczyna
Kj Zbrosławice
Pira (35)
29. Natalia Kruczkowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Taniec (131)
30. Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (156)
31. Joanna Woszczyna
Kj Zbrosławice
Pira (35)
32. Natalia Kruczkowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Taniec (131)
33. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (152)
34. Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lem (43)
35. Wiktoria Janosz
Plkj Plessowka
Blanka (76)
36. Anna Badura
Klub Jeździecki Impuls
Della Rosa (82)
37. Alicja Węgrzyn
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (7)
38. Kamil Chwołka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Salvador (55)
39. Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (39)
40. Julia Jaglarz
Vanto Jumping Team
Aquador (117)
41. Natalia Godela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (30)
42. Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Alegro (33)
43. Anna Pilarska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Planeta (48)
44. Monika Kołodziej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Rubi I (2)
45. Dominika Raczkowska
Carmen n (204)
46. Anna Pilarska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Planeta (48)
47. Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Cabora (64)
48. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (191)
49. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (173)
50. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Gran Torino (85)
51. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (191)

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl