Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - mini LL, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2018-01-28
Wysokość przeszkód:
75 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Jacek Pękalski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 1-13 Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nutka Ewita (98)
kaszt. / - / Klacz / V.I.P. / Visconti / Nika Ewita / Top Ewita / W.APANASEWICZ / W.APANASEWICZ
0.0 56.55s
2 1-13 Magda Szkudlarek
Re - Co
Grek (81)
kasztanowata / - / Wałach / KONIG SOBIESKI / GRECJA / Wypych Lena / Stadnina koni Nowa Wioska Ewa Janiak
0.0 64.65s
3 1-13 Alicja Piotrowska
Stadnina Koni Dębno
Grace o'Fairy (5)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Alicja Piotrowska / Maciej Mikita
0.0 59.80s
4 15 Emilia Wiśniewska
BPK
Bad Boy (9)
kasztanowata / - / Wałach / NN / NN / Jarosław Mazur / NN
3.0 78.82s
5 1-13 Alicja Piotrowska
Stadnina Koni Dębno
Grace o'Fairy (5)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Alicja Piotrowska / Maciej Mikita
0.0 55.10s
6 1-13 Emilia Wiśniewska
BPK
Bad Boy (9)
kasztanowata / - / Wałach / NN / NN / Jarosław Mazur / NN
0.0 58.88s
7 16-18 Julia Śnieżek
Bez Przynależności Klubowej D O S
Horyzont (74)
kaszt. / - / Wałach / Dukat / Horda / Decjusz / Aleksander Dubielewicz / Barbara Dubielewicz
4.0 59.04s
8 1-13 Julia Śnieżek
Bez Przynależności Klubowej D O S
Horyzont (74)
kaszt. / - / Wałach / Dukat / Horda / Decjusz / Aleksander Dubielewicz / Barbara Dubielewicz
0.0 61.38s
9 Dyskwalifikacja Maja Wodzicka
Harley (117)
- / - / Wałach / / / - / -
10 Eliminacja Wiktoria Robak
BPK
Sierra (102)
Kara / - / Klacz / Siquest / Iskra / Emanuel Janiec / Orzalkiewicz Benon
11 1-13 Hubert Wojnowski
Bez Przynależności Klubowej D O S
Patos (77)
kaszt. / - / Wałach / Minaret / Primavera / Bolivar / Marek Wojnowski / Jacek Soska
0.0 53.89s
12 1-13 Patrycja Urbaniak
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (91)
gn.der. / - / Klacz / Dżagar / Dżamir / Eureka / Eros / Tomasz Kowala / Nn
0.0 60.08s
13 1-13 Magda Szkudlarek
Re - Co
Horyzont Zdarzeń (80)
gn. / - / Wałach / Gironino / Hepi / Paleniczka Ilona / Sienicka-Kalamus Barbara
0.0 67.18s
14 20 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Woody Allen (90)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Artur Społowicz / Nn
8.0 56.53s
15 22 Agnieszka Bienert
BPK
Eturia (56)
Srokata / - / Klacz / Karmel / Etna / Łukasz Kuryś, Kamila Kwiatkowska, Łukasz Kubicki / NN
14.0 89.15s
16 23 Martyna Łomzik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Elegant (35)
sk.gn. / - / Wałach / Czador / Eneida / Duke Valentino / ZAGAJA JOANNA / MUD JOANNA WĘGORZEWO
17.0 87.40s
17 21 Agnieszka Bienert
BPK
Eturia (56)
Srokata / - / Klacz / Karmel / Etna / Łukasz Kuryś, Kamila Kwiatkowska, Łukasz Kubicki / NN
13.0 87.13s
18 1-13 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Twist (101)
siwa / - / Wałach / Lotos / T - Normandia / Wiliam / Weronika Guszpil / Aneta Kalwara
0.0 64.06s
19 14 Martyna Łomzik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Elegant (35)
sk.gn. / - / Wałach / Czador / Eneida / Duke Valentino / ZAGAJA JOANNA / MUD JOANNA WĘGORZEWO
1.0 72.22s
20 16-18 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Twist (101)
siwa / - / Wałach / Lotos / T - Normandia / Wiliam / Weronika Guszpil / Aneta Kalwara
4.0 60.03s
21 19 Nina Jędrachowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (92)
gn.der. / - / Klacz / Dżagar / Dżamir / Eureka / Eros / Tomasz Kowala / Nn
6.0 73.05s
22 1-13 Katarzyna Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Atlantic Magic (87)
siwa / - / Wałach / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel / Danuta Hałoń / -
0.0 53.73s
23 16-18 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Woody Allen (90)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Artur Społowicz / Nn
4.0 57.49s
24 1-13 Dominika Kubacka
BPK
Ulewa Ii-k (41)
ciemnogniada / - / Klacz / Cassilio / Ulena-K / Marek Kubacki / Marek Kubacki
0.0 60.38s
25 1-13 Dominika Kubacka
BPK
Ulewa Ii-k (41)
ciemnogniada / - / Klacz / Cassilio / Ulena-K / Marek Kubacki / Marek Kubacki
0.0 61.60s
1
1-13
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nutka Ewita (98)
kaszt. / - / Klacz / V.I.P. / Visconti / Nika Ewita / Top Ewita / W.APANASEWICZ / W.APANASEWICZ
0.0 / 56.55s
2
1-13
Grek (81)
kasztanowata / - / Wałach / KONIG SOBIESKI / GRECJA / Wypych Lena / Stadnina koni Nowa Wioska Ewa Janiak
0.0 / 64.65s
3
1-13
Stadnina Koni Dębno
Grace o'Fairy (5)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Alicja Piotrowska / Maciej Mikita
0.0 / 59.80s
Bad Boy (9)
kasztanowata / - / Wałach / NN / NN / Jarosław Mazur / NN
3.0 / 78.82s
5
1-13
Stadnina Koni Dębno
Grace o'Fairy (5)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Alicja Piotrowska / Maciej Mikita
0.0 / 55.10s
Bad Boy (9)
kasztanowata / - / Wałach / NN / NN / Jarosław Mazur / NN
0.0 / 58.88s
7
16-18
Bez Przynależności Klubowej D O S
Horyzont (74)
kaszt. / - / Wałach / Dukat / Horda / Decjusz / Aleksander Dubielewicz / Barbara Dubielewicz
4.0 / 59.04s
8
1-13
Bez Przynależności Klubowej D O S
Horyzont (74)
kaszt. / - / Wałach / Dukat / Horda / Decjusz / Aleksander Dubielewicz / Barbara Dubielewicz
0.0 / 61.38s
Harley (117)
- / - / Wałach / / / - / -
10
Elim
Sierra (102)
Kara / - / Klacz / Siquest / Iskra / Emanuel Janiec / Orzalkiewicz Benon
11
1-13
Bez Przynależności Klubowej D O S
Patos (77)
kaszt. / - / Wałach / Minaret / Primavera / Bolivar / Marek Wojnowski / Jacek Soska
0.0 / 53.89s
12
1-13
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (91)
gn.der. / - / Klacz / Dżagar / Dżamir / Eureka / Eros / Tomasz Kowala / Nn
0.0 / 60.08s
13
1-13
Horyzont Zdarzeń (80)
gn. / - / Wałach / Gironino / Hepi / Paleniczka Ilona / Sienicka-Kalamus Barbara
0.0 / 67.18s
14
20
Klub Jeździecki Jaroszówka
Woody Allen (90)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Artur Społowicz / Nn
8.0 / 56.53s
Eturia (56)
Srokata / - / Klacz / Karmel / Etna / Łukasz Kuryś, Kamila Kwiatkowska, Łukasz Kubicki / NN
14.0 / 89.15s
16
23
Bez Przynależności Klubowej D O S
Elegant (35)
sk.gn. / - / Wałach / Czador / Eneida / Duke Valentino / ZAGAJA JOANNA / MUD JOANNA WĘGORZEWO
17.0 / 87.40s
Eturia (56)
Srokata / - / Klacz / Karmel / Etna / Łukasz Kuryś, Kamila Kwiatkowska, Łukasz Kubicki / NN
13.0 / 87.13s
18
1-13
Klub Jeździecki Jaroszówka
Twist (101)
siwa / - / Wałach / Lotos / T - Normandia / Wiliam / Weronika Guszpil / Aneta Kalwara
0.0 / 64.06s
19
14
Bez Przynależności Klubowej D O S
Elegant (35)
sk.gn. / - / Wałach / Czador / Eneida / Duke Valentino / ZAGAJA JOANNA / MUD JOANNA WĘGORZEWO
1.0 / 72.22s
20
16-18
Klub Jeździecki Jaroszówka
Twist (101)
siwa / - / Wałach / Lotos / T - Normandia / Wiliam / Weronika Guszpil / Aneta Kalwara
4.0 / 60.03s
21
19
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (92)
gn.der. / - / Klacz / Dżagar / Dżamir / Eureka / Eros / Tomasz Kowala / Nn
6.0 / 73.05s
22
1-13
Klub Jeździecki Picador
Atlantic Magic (87)
siwa / - / Wałach / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel / Danuta Hałoń / -
0.0 / 53.73s
23
16-18
Klub Jeździecki Jaroszówka
Woody Allen (90)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Artur Społowicz / Nn
4.0 / 57.49s
24
1-13
Ulewa Ii-k (41)
ciemnogniada / - / Klacz / Cassilio / Ulena-K / Marek Kubacki / Marek Kubacki
0.0 / 60.38s
25
1-13
Ulewa Ii-k (41)
ciemnogniada / - / Klacz / Cassilio / Ulena-K / Marek Kubacki / Marek Kubacki
0.0 / 61.60s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl