Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2018-01-28
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Jacek Pękalski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 1-18 Katarzyna Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Atlantic Magic (87)
siwa / - / Wałach / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel / Danuta Hałoń / -
0.0 59.81s
2 1-18 Hubert Wojnowski
Bez Przynależności Klubowej D O S
Patos (77)
kaszt. / - / Wałach / Minaret / Primavera / Bolivar / Marek Wojnowski / Jacek Soska
0.0 60.53s
3 29 Magda Szkudlarek
Re - Co
Horyzont Zdarzeń (80)
gn. / - / Wałach / Gironino / Hepi / Paleniczka Ilona / Sienicka-Kalamus Barbara
27.0 82.05s
4 21-24 Hubert Wojnowski
Bez Przynależności Klubowej D O S
Patos (77)
kaszt. / - / Wałach / Minaret / Primavera / Bolivar / Marek Wojnowski / Jacek Soska
4.0 60.85s
5 1-18 Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (107)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
0.0 70.78s
6 1-18 Julia Cichecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Rosa Calia M (23)
sk.gn. / - / Klacz / Cassilio / Cassini I / Rosa M / Faust Z / SK Moszna / SK Moszna
0.0 70.17s
7 1-18 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (119)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / M. Greniuk / Kasprzak Krzysztof
0.0 62.95s
8 19 Julia Cichecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Rosa Calia M (23)
sk.gn. / - / Klacz / Cassilio / Cassini I / Rosa M / Faust Z / SK Moszna / SK Moszna
1.0 74.05s
9 1-18 Julia Konwant
Klub Jeździecki Partynice
Caballo (31)
gn. / - / Wałach / Cabochon / Caletto I / I-Casanna / Calando I / Jan Konwant / Sekuła Jarosław
0.0 66.54s
10 1-18 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (119)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / M. Greniuk / Kasprzak Krzysztof
0.0 63.95s
11 1-18 Emilia Wieczorek
Klub Jeździecki Royal
Deja Vu (62)
gniada / - / Wałach / Scott / Delicja / Izabela Wieczorek / Ewa Kisza
0.0 56.43s
12 21-24 Julia Konwant
Klub Jeździecki Partynice
Caballo (31)
gn. / - / Wałach / Cabochon / Caletto I / I-Casanna / Calando I / Jan Konwant / Sekuła Jarosław
4.0 63.17s
13 21-24 Emilia Wieczorek
Klub Jeździecki Royal
Deja Vu (62)
gniada / - / Wałach / Scott / Delicja / Izabela Wieczorek / Ewa Kisza
4.0 61.23s
14 Eliminacja Dominik Jazienicki
KJ W SIODLE
Revansh (49)
Kasztanowata / - / Wałach / Kupets / Red Sail / Dr Fong / Sylwia Jazienicka / Millennium Stud Sp. z o.o
15 25 Zuzanna Januszewska
Klub Sportowy Small Cherry
Deep Purple Red Wine (112)
sk.gn. / - / Klacz / Iceman De Muze / Delight / Clearway / Małgorzata Januszewska / Małgorzata i Tomasz Siergiej
5.0 71.49s
16 21-24 Dominik Jazienicki
KJ W SIODLE
Revansh (49)
Kasztanowata / - / Wałach / Kupets / Red Sail / Dr Fong / Sylwia Jazienicka / Millennium Stud Sp. z o.o
4.0 64.63s
17 1-18 Zuzanna Januszewska
Klub Sportowy Small Cherry
Deep Purple Red Wine (112)
sk.gn. / - / Klacz / Iceman De Muze / Delight / Clearway / Małgorzata Januszewska / Małgorzata i Tomasz Siergiej
0.0 64.76s
18 1-18 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (114)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
0.0 63.67s
19 1-18 Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Alma Ata (1)
kaszt. / - / Klacz / Aleksander Der Grosse / Antilopa R. / Ascot S.V.R. / - / Agrospol Kosice s.r.o.
0.0 58.48s
20 1-18 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (114)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
0.0 64.32s
21 1-18 Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Alma Ata (1)
kaszt. / - / Klacz / Aleksander Der Grosse / Antilopa R. / Ascot S.V.R. / - / Agrospol Kosice s.r.o.
0.0 62.17s
22 1-18 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (3)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
0.0 58.16s
24 1-18 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (3)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
0.0 56.30s
25 Rezygnacja Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (25)
gn. / - / Klacz / Pegasus Hb / Flemmingh / Tigra / Lord Aleksander / EMILIA PIETRZAK / PAWEŁ MAZUREK
27 1-18 Patrycja Grzegorowska
Re - Co
Roma (82)
gn. / - / Klacz / Doping / Paradoks / Ryska / Nn / Wieczorek Katarzyna / Poprawski Krzysztof
0.0 64.35s
27 26 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (25)
gn. / - / Klacz / Pegasus Hb / Flemmingh / Tigra / Lord Aleksander / EMILIA PIETRZAK / PAWEŁ MAZUREK
6.0 78.53s
28 28 Karolina Bojda
LKS Stragona Strzegom
Sylwester (83)
gn. / - / Wałach / Wencco / Sisi Queen / Quidame De Revel / Małgorzata Garus / SK Ochaby
11.0 96.38s
29 20 Agnieszka Cwynar
JKS Szafir Wrocław
Bonus Melior Optimus (84)
Gniada / - / Wałach / Contendor / Bieługa / Agnieszka Cwynar / Agnieszka Cwynar
2.0 78.58s
30 1-18 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Armin De Monsieur (104)
Gniada / - / Wałach / Moravia / Armila / Remigiusz Jędrej / Michał Horbacz
0.0 66.34s
31 1-18 Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (108)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
0.0 64.23s
32 27 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Armin De Monsieur (104)
Gniada / - / Wałach / Moravia / Armila / Remigiusz Jędrej / Michał Horbacz
8.0 65.28s
1
1-18
Klub Jeździecki Picador
Atlantic Magic (87)
siwa / - / Wałach / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel / Danuta Hałoń / -
0.0 / 59.81s
2
1-18
Bez Przynależności Klubowej D O S
Patos (77)
kaszt. / - / Wałach / Minaret / Primavera / Bolivar / Marek Wojnowski / Jacek Soska
0.0 / 60.53s
3
29
Horyzont Zdarzeń (80)
gn. / - / Wałach / Gironino / Hepi / Paleniczka Ilona / Sienicka-Kalamus Barbara
27.0 / 82.05s
4
21-24
Bez Przynależności Klubowej D O S
Patos (77)
kaszt. / - / Wałach / Minaret / Primavera / Bolivar / Marek Wojnowski / Jacek Soska
4.0 / 60.85s
5
1-18
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (107)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
0.0 / 70.78s
6
1-18
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Rosa Calia M (23)
sk.gn. / - / Klacz / Cassilio / Cassini I / Rosa M / Faust Z / SK Moszna / SK Moszna
0.0 / 70.17s
7
1-18
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (119)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / M. Greniuk / Kasprzak Krzysztof
0.0 / 62.95s
8
19
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Rosa Calia M (23)
sk.gn. / - / Klacz / Cassilio / Cassini I / Rosa M / Faust Z / SK Moszna / SK Moszna
1.0 / 74.05s
9
1-18
Klub Jeździecki Partynice
Caballo (31)
gn. / - / Wałach / Cabochon / Caletto I / I-Casanna / Calando I / Jan Konwant / Sekuła Jarosław
0.0 / 66.54s
10
1-18
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (119)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / M. Greniuk / Kasprzak Krzysztof
0.0 / 63.95s
11
1-18
Klub Jeździecki Royal
Deja Vu (62)
gniada / - / Wałach / Scott / Delicja / Izabela Wieczorek / Ewa Kisza
0.0 / 56.43s
12
21-24
Klub Jeździecki Partynice
Caballo (31)
gn. / - / Wałach / Cabochon / Caletto I / I-Casanna / Calando I / Jan Konwant / Sekuła Jarosław
4.0 / 63.17s
13
21-24
Klub Jeździecki Royal
Deja Vu (62)
gniada / - / Wałach / Scott / Delicja / Izabela Wieczorek / Ewa Kisza
4.0 / 61.23s
14
Elim
Revansh (49)
Kasztanowata / - / Wałach / Kupets / Red Sail / Dr Fong / Sylwia Jazienicka / Millennium Stud Sp. z o.o
15
25
Klub Sportowy Small Cherry
Deep Purple Red Wine (112)
sk.gn. / - / Klacz / Iceman De Muze / Delight / Clearway / Małgorzata Januszewska / Małgorzata i Tomasz Siergiej
5.0 / 71.49s
16
21-24
Revansh (49)
Kasztanowata / - / Wałach / Kupets / Red Sail / Dr Fong / Sylwia Jazienicka / Millennium Stud Sp. z o.o
4.0 / 64.63s
17
1-18
Klub Sportowy Small Cherry
Deep Purple Red Wine (112)
sk.gn. / - / Klacz / Iceman De Muze / Delight / Clearway / Małgorzata Januszewska / Małgorzata i Tomasz Siergiej
0.0 / 64.76s
18
1-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (114)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
0.0 / 63.67s
19
1-18
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Alma Ata (1)
kaszt. / - / Klacz / Aleksander Der Grosse / Antilopa R. / Ascot S.V.R. / - / Agrospol Kosice s.r.o.
0.0 / 58.48s
20
1-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (114)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
0.0 / 64.32s
21
1-18
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Alma Ata (1)
kaszt. / - / Klacz / Aleksander Der Grosse / Antilopa R. / Ascot S.V.R. / - / Agrospol Kosice s.r.o.
0.0 / 62.17s
22
1-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (3)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
0.0 / 58.16s
24
1-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (3)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
0.0 / 56.30s
25
Rez
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (25)
gn. / - / Klacz / Pegasus Hb / Flemmingh / Tigra / Lord Aleksander / EMILIA PIETRZAK / PAWEŁ MAZUREK
27
1-18
Roma (82)
gn. / - / Klacz / Doping / Paradoks / Ryska / Nn / Wieczorek Katarzyna / Poprawski Krzysztof
0.0 / 64.35s
27
26
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (25)
gn. / - / Klacz / Pegasus Hb / Flemmingh / Tigra / Lord Aleksander / EMILIA PIETRZAK / PAWEŁ MAZUREK
6.0 / 78.53s
28
28
LKS Stragona Strzegom
Sylwester (83)
gn. / - / Wałach / Wencco / Sisi Queen / Quidame De Revel / Małgorzata Garus / SK Ochaby
11.0 / 96.38s
29
20
JKS Szafir Wrocław
Bonus Melior Optimus (84)
Gniada / - / Wałach / Contendor / Bieługa / Agnieszka Cwynar / Agnieszka Cwynar
2.0 / 78.58s
30
1-18
Klub Jeździecki Jaroszówka
Armin De Monsieur (104)
Gniada / - / Wałach / Moravia / Armila / Remigiusz Jędrej / Michał Horbacz
0.0 / 66.34s
31
1-18
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (108)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
0.0 / 64.23s
32
27
Klub Jeździecki Jaroszówka
Armin De Monsieur (104)
Gniada / - / Wałach / Moravia / Armila / Remigiusz Jędrej / Michał Horbacz
8.0 / 65.28s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl