Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-01-28
2018-01-28
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Jacek Pękalski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 25-26 Patrycja Grzegorowska
Re - Co
Roma (82)
gn. / - / Klacz / Doping / Paradoks / Ryska / Nn / Wieczorek Katarzyna / Poprawski Krzysztof
6.0 77.88s
2 28-29 Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (108)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
8.0 68.09s
3 17-23 Martyna Wawrzyniak
BPK
Wito (57)
Gniada / - / Wałach / Rytm / Wilga / Teresa Wawrzyniak / Czesław Kubaja
4.0 70.13s
4 27 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Feniks (100)
gn. / - / Wałach / Basza / Fiorella / Elvis / W.APANASEWICZ / W.APANASEWICZ
7.0 81.77s
7 30 Agnieszka Cwynar
JKS Szafir Wrocław
Bonus Melior Optimus (84)
Gniada / - / Wałach / Contendor / Bieługa / Agnieszka Cwynar / Agnieszka Cwynar
12.0 70.87s
8 1-13 Karolina Bojda
LKS Stragona Strzegom
Sylwester (83)
gn. / - / Wałach / Wencco / Sisi Queen / Quidame De Revel / Małgorzata Garus / SK Ochaby
0.0 62.95s
9 1-13 Agnieszka Cwynar
JKS Szafir Wrocław
Bonus Melior Optimus (84)
Gniada / - / Wałach / Contendor / Bieługa / Agnieszka Cwynar / Agnieszka Cwynar
0.0 68.36s
10 1-13 Katarzyna Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Jamais Deux Sans Trois.P (88)
gniada / - / Klacz / Quickfeuer van Koekshof / Elka van de Molendrieshoeve / Danuta Hałoń / Francois Hofman
0.0 64.25s
11 1-13 Julia Kędzierska
Kj Olmet Ost-speed
Oliwier (21)
gniada / - / Wałach / Halogen / Oczara / Justyna Kędzierska / Marek Strzyż
0.0 63.11s
12 17-23 Aleksandra Świętochowska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Julinero V (32)
Skarogniada / - / Wałach / Julio / Aisha / Mieczysław Świętochowski / Gestuet Sprehe GmbH
4.0 69.39s
13 14-16 Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Number One (106)
gn. / - / Wałach / Numero Uno / Achill-Libero H / Sandra Diamond S / Sandro Boy / - / -
1.0 71.86s
14 1-13 Aleksandra Świętochowska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Julinero V (32)
Skarogniada / - / Wałach / Julio / Aisha / Mieczysław Świętochowski / Gestuet Sprehe GmbH
0.0 69.58s
15 1-13 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (59)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 60.91s
16 31-32 Bartłomiej Rogaczewski
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Toro (94)
gn. / - / Wałach / Eloquent / Talina / Thalys / BARTŁOMIEJ ROGACZEWSKI / ANDRZEJ STANIEWICZ
17.0 88.22s
17 1-13 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (59)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 63.06s
18 1-13 Bartłomiej Rogaczewski
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Toro (94)
gn. / - / Wałach / Eloquent / Talina / Thalys / BARTŁOMIEJ ROGACZEWSKI / ANDRZEJ STANIEWICZ
0.0 60.33s
19 28-29 Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Calvados (71)
siwa / - / Wałach / Clinton I / Oh Wiskey / Canto / Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński / Paulina Kowalska
8.0 69.87s
20 1-13 Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Calvados (71)
siwa / - / Wałach / Clinton I / Oh Wiskey / Canto / Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński / Paulina Kowalska
0.0 70.90s
21 17-23 Monika Kłapińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Handikap (95)
gniada / - / Wałach / SIR NEEL (KWPN) / HIMERA (XX)/YA ZAMAN (XX) / Monika Kłapińska / Stefan Rakoczy
4.0 60.98s
22 24 Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Szalony Che (42)
gn. / - / Wałach / Che Guevara L / Szalona Queen / Quidam De Revel / Anna Szklarska / SK Prudnik
5.0 74.14s
23 1-13 Monika Kłapińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Handikap (95)
gniada / - / Wałach / SIR NEEL (KWPN) / HIMERA (XX)/YA ZAMAN (XX) / Monika Kłapińska / Stefan Rakoczy
0.0 60.96s
24 1-13 Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Szalony Che (42)
gn. / - / Wałach / Che Guevara L / Szalona Queen / Quidam De Revel / Anna Szklarska / SK Prudnik
0.0 70.12s
25 17-23 Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (72)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
4.0 66.03s
26 17-23 Martyna Wawrzyniak
BPK
Belmondo (58)
Kasztanowata / - / Wałach / Berberys / Bonanza / Teresa Wawrzyniak / Zamana Konrad
4.0 65.75s
27 1-13 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nobody's Perfekt (99)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Quinta / Quidam's Rubin / APANASEWICZ W. / M.U.D. VISCHEER
0.0 62.43s
28 25-26 Martyna Wawrzyniak
BPK
Belmondo (58)
Kasztanowata / - / Wałach / Berberys / Bonanza / Teresa Wawrzyniak / Zamana Konrad
6.0 76.99s
29 17-23 Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (107)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
4.0 67.37s
30 1-13 Amelia Wodzicka
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Garden M (118)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Garda / Omen / - / -
0.0 59.28s
31 17-23 Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Laik (105)
skarogniady / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 70.03s
32 31-32 Beata Mączka
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (19)
sk.gn. / - / Ogier / Chico's Boy / Luna / Landjonker / Beata Mączka / Marita Niehaus
17.0 88.26s
33 14-16 Laura Forysiak
Bez Przynależności Klubowej W I E
Emisja M (120)
gn. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Eneida / Fanimo / - / -
1.0 74.45s
34 14-16 Natalia Morsztyn
Bez Przynależności Klubowej D O S
Scarto (121)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
1.0 72.90s
35 Rezygnacja Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (107)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
1
25-26
Roma (82)
gn. / - / Klacz / Doping / Paradoks / Ryska / Nn / Wieczorek Katarzyna / Poprawski Krzysztof
6.0 / 77.88s
2
28-29
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (108)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
8.0 / 68.09s
Wito (57)
Gniada / - / Wałach / Rytm / Wilga / Teresa Wawrzyniak / Czesław Kubaja
4.0 / 70.13s
4
27
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Feniks (100)
gn. / - / Wałach / Basza / Fiorella / Elvis / W.APANASEWICZ / W.APANASEWICZ
7.0 / 81.77s
7
30
JKS Szafir Wrocław
Bonus Melior Optimus (84)
Gniada / - / Wałach / Contendor / Bieługa / Agnieszka Cwynar / Agnieszka Cwynar
12.0 / 70.87s
8
1-13
LKS Stragona Strzegom
Sylwester (83)
gn. / - / Wałach / Wencco / Sisi Queen / Quidame De Revel / Małgorzata Garus / SK Ochaby
0.0 / 62.95s
9
1-13
JKS Szafir Wrocław
Bonus Melior Optimus (84)
Gniada / - / Wałach / Contendor / Bieługa / Agnieszka Cwynar / Agnieszka Cwynar
0.0 / 68.36s
10
1-13
Klub Jeździecki Picador
Jamais Deux Sans Trois.P (88)
gniada / - / Klacz / Quickfeuer van Koekshof / Elka van de Molendrieshoeve / Danuta Hałoń / Francois Hofman
0.0 / 64.25s
11
1-13
Kj Olmet Ost-speed
Oliwier (21)
gniada / - / Wałach / Halogen / Oczara / Justyna Kędzierska / Marek Strzyż
0.0 / 63.11s
12
17-23
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Julinero V (32)
Skarogniada / - / Wałach / Julio / Aisha / Mieczysław Świętochowski / Gestuet Sprehe GmbH
4.0 / 69.39s
13
14-16
LKJ Hippologia Strzegom
Number One (106)
gn. / - / Wałach / Numero Uno / Achill-Libero H / Sandra Diamond S / Sandro Boy / - / -
1.0 / 71.86s
14
1-13
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Julinero V (32)
Skarogniada / - / Wałach / Julio / Aisha / Mieczysław Świętochowski / Gestuet Sprehe GmbH
0.0 / 69.58s
15
1-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (59)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 60.91s
16
31-32
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Toro (94)
gn. / - / Wałach / Eloquent / Talina / Thalys / BARTŁOMIEJ ROGACZEWSKI / ANDRZEJ STANIEWICZ
17.0 / 88.22s
17
1-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (59)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 63.06s
18
1-13
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Toro (94)
gn. / - / Wałach / Eloquent / Talina / Thalys / BARTŁOMIEJ ROGACZEWSKI / ANDRZEJ STANIEWICZ
0.0 / 60.33s
19
28-29
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Calvados (71)
siwa / - / Wałach / Clinton I / Oh Wiskey / Canto / Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński / Paulina Kowalska
8.0 / 69.87s
20
1-13
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Calvados (71)
siwa / - / Wałach / Clinton I / Oh Wiskey / Canto / Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński / Paulina Kowalska
0.0 / 70.90s
21
17-23
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Handikap (95)
gniada / - / Wałach / SIR NEEL (KWPN) / HIMERA (XX)/YA ZAMAN (XX) / Monika Kłapińska / Stefan Rakoczy
4.0 / 60.98s
22
24
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Szalony Che (42)
gn. / - / Wałach / Che Guevara L / Szalona Queen / Quidam De Revel / Anna Szklarska / SK Prudnik
5.0 / 74.14s
23
1-13
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Handikap (95)
gniada / - / Wałach / SIR NEEL (KWPN) / HIMERA (XX)/YA ZAMAN (XX) / Monika Kłapińska / Stefan Rakoczy
0.0 / 60.96s
24
1-13
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Szalony Che (42)
gn. / - / Wałach / Che Guevara L / Szalona Queen / Quidam De Revel / Anna Szklarska / SK Prudnik
0.0 / 70.12s
25
17-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (72)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
4.0 / 66.03s
Belmondo (58)
Kasztanowata / - / Wałach / Berberys / Bonanza / Teresa Wawrzyniak / Zamana Konrad
4.0 / 65.75s
27
1-13
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nobody's Perfekt (99)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Quinta / Quidam's Rubin / APANASEWICZ W. / M.U.D. VISCHEER
0.0 / 62.43s
Belmondo (58)
Kasztanowata / - / Wałach / Berberys / Bonanza / Teresa Wawrzyniak / Zamana Konrad
6.0 / 76.99s
29
17-23
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (107)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
4.0 / 67.37s
30
1-13
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Garden M (118)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Garda / Omen / - / -
0.0 / 59.28s
31
17-23
LKJ Hippologia Strzegom
Laik (105)
skarogniady / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 70.03s
32
31-32
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (19)
sk.gn. / - / Ogier / Chico's Boy / Luna / Landjonker / Beata Mączka / Marita Niehaus
17.0 / 88.26s
33
14-16
Bez Przynależności Klubowej W I E
Emisja M (120)
gn. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Eneida / Fanimo / - / -
1.0 / 74.45s
34
14-16
Bez Przynależności Klubowej D O S
Scarto (121)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
1.0 / 72.90s
35
Rez
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (107)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl