Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

6 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2018-01-28
2018-01-28
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Jacek Pękalski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 Eliminacja Natalia Morsztyn
Bez Przynależności Klubowej D O S
Scarto (121)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
2 4 Laura Forysiak
Bez Przynależności Klubowej W I E
Emisja M (120)
gn. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Eneida / Fanimo / - / -
0.0 57.34s 0.0 32.69s
3 15 Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Laik (105)
skarogniady / - / Wałach / - / - / - / -
8.0 60.41s
4 16 Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Casallina (76)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Tessa Xviii / Cassini I / Anna Woźniak / Fielmann Guenther
13.0 80.31s
5 8 Seweryn Murdzia
Bez Przynależności Klubowej P K A
Marikosa (12)
c.kaszt. / - / Klacz / Avenir / Nimmerdor / Zogulana / Ascot Des Ifs / Andrzej Błazejewski / Dodero carlos
4.0 50.69s
6 13 Małgorzata Kaminiarz
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Kora (36)
gniada / - / Klacz / Grey / Kańczuga / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
4.0 59.37s
7 14 Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Archimedes (54)
kaszt. / - / Wałach / Tjungske / Carthago / Urella / Little Rock / Iwona Kruszyńska / W.Greve
7.0 70.95s
8 11 Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (72)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
4.0 54.68s
9 9 Julia Kędzierska
Kj Olmet Ost-speed
Oliwier (21)
gniada / - / Wałach / Halogen / Oczara / Justyna Kędzierska / Marek Strzyż
4.0 52.97s
10 19 Martyna Wawrzyniak
BPK
Wito (57)
Gniada / - / Wałach / Rytm / Wilga / Teresa Wawrzyniak / Czesław Kubaja
26.0 86.26s
11 Eliminacja Beata Mączka
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (19)
sk.gn. / - / Ogier / Chico's Boy / Luna / Landjonker / Beata Mączka / Marita Niehaus
12 Eliminacja Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (50)
siwa / - / Ogier / Voltaire / Golanda / Able Albert / Dariusz Czuchryta / Dariusz Czuchryta
13 5 Mariusz Kleniuk
LKJ Hippologia Strzegom
Number One (106)
gn. / - / Wałach / Numero Uno / Achill-Libero H / Sandra Diamond S / Sandro Boy / - / -
0.0 58.00s 4.0 28.49s
14 10 Katarzyna Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Jamais Deux Sans Trois.P (88)
gniada / - / Klacz / Quickfeuer van Koekshof / Elka van de Molendrieshoeve / Danuta Hałoń / Francois Hofman
4.0 53.60s
15 6 Maximilian Parkitny
BPK
Sopran 10 (110)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Naomi / Nikado / Maximilian Parkitny / Gilbert Reiss
0.0 53.73s 4.0 30.47s
16 2 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (26)
gn. / - / Klacz / Conus B / Cosinus / Szuba / Banita / ANETA PIETRZAK / MICHAŁ ZDEBEL
0.0 53.56s 0.0 29.69s
17 Eliminacja Aleksandra Kisilewicz
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (52)
gn. / - / Wałach / Diamant Z / Nimf Z / Nagano / Aleksandra Kisilewicz / Belgia
18 7 Beata Biczysko
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Saga (73)
gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Sława / Bajou Du Rouet / Beata Biczysko / Karol Gmerek
0.0 60.93s 7.0 50.88s
19 17 Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Lafmi J (75)
Ciemnogniada / - / Klacz / Castiglione L / La Scala L / Anna Woźniak / Juszczak Kwiron
20.0 89.26s
20 1 Seweryn Murdzia
Bez Przynależności Klubowej P K A
Quentin Tarantino Ab (109)
gn. / - / Ogier / Canoso / Catoki / Mia I / Carthago / Andrzej Błazejewski / Sprehe
0.0 55.36s 0.0 29.11s
21 3 Julia Szychowiak
Klub Sportowy Small Cherry
Tornado (115)
gniady / - / Wałach / Torado 2 / Nicole / Julia Szychowiak / Jakub Krzyżosiak
0.0 55.53s 0.0 30.96s
22 18 Małgorzata Kaminiarz
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Geneza (37)
gn. / - / Klacz / Leandro / Lenz / Galilea / Przedświt Xiii-4 / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
21.0 62.69s
23 Rezygnacja Dominika Luty
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Celanique (53)
gn. / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Jung Laura / Cavalier (Mister) / Mateusz Michalski / Montis
24 12 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Feniks (100)
gn. / - / Wałach / Basza / Fiorella / Elvis / W.APANASEWICZ / W.APANASEWICZ
4.0 56.87s
1
Elim
Bez Przynależności Klubowej D O S
Scarto (121)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
2
4
Bez Przynależności Klubowej W I E
Emisja M (120)
gn. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Eneida / Fanimo / - / -
0.0 / 57.34s / 0.0 / 32.69s
3
15
LKJ Hippologia Strzegom
Laik (105)
skarogniady / - / Wałach / - / - / - / -
8.0 / 60.41s
4
16
Karkonoski Klub Jeździecki
Casallina (76)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Tessa Xviii / Cassini I / Anna Woźniak / Fielmann Guenther
13.0 / 80.31s
5
8
Bez Przynależności Klubowej P K A
Marikosa (12)
c.kaszt. / - / Klacz / Avenir / Nimmerdor / Zogulana / Ascot Des Ifs / Andrzej Błazejewski / Dodero carlos
4.0 / 50.69s
6
13
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Kora (36)
gniada / - / Klacz / Grey / Kańczuga / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
4.0 / 59.37s
7
14
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Archimedes (54)
kaszt. / - / Wałach / Tjungske / Carthago / Urella / Little Rock / Iwona Kruszyńska / W.Greve
7.0 / 70.95s
8
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (72)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
4.0 / 54.68s
9
9
Kj Olmet Ost-speed
Oliwier (21)
gniada / - / Wałach / Halogen / Oczara / Justyna Kędzierska / Marek Strzyż
4.0 / 52.97s
Wito (57)
Gniada / - / Wałach / Rytm / Wilga / Teresa Wawrzyniak / Czesław Kubaja
26.0 / 86.26s
11
Elim
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (19)
sk.gn. / - / Ogier / Chico's Boy / Luna / Landjonker / Beata Mączka / Marita Niehaus
12
Elim
Klub Jeździecki Picador
Garton (50)
siwa / - / Ogier / Voltaire / Golanda / Able Albert / Dariusz Czuchryta / Dariusz Czuchryta
13
5
LKJ Hippologia Strzegom
Number One (106)
gn. / - / Wałach / Numero Uno / Achill-Libero H / Sandra Diamond S / Sandro Boy / - / -
0.0 / 58.00s / 4.0 / 28.49s
14
10
Klub Jeździecki Picador
Jamais Deux Sans Trois.P (88)
gniada / - / Klacz / Quickfeuer van Koekshof / Elka van de Molendrieshoeve / Danuta Hałoń / Francois Hofman
4.0 / 53.60s
Sopran 10 (110)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Naomi / Nikado / Maximilian Parkitny / Gilbert Reiss
0.0 / 53.73s / 4.0 / 30.47s
16
2
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (26)
gn. / - / Klacz / Conus B / Cosinus / Szuba / Banita / ANETA PIETRZAK / MICHAŁ ZDEBEL
0.0 / 53.56s / 0.0 / 29.69s
17
Elim
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (52)
gn. / - / Wałach / Diamant Z / Nimf Z / Nagano / Aleksandra Kisilewicz / Belgia
18
7
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Saga (73)
gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Sława / Bajou Du Rouet / Beata Biczysko / Karol Gmerek
0.0 / 60.93s / 7.0 / 50.88s
19
17
Karkonoski Klub Jeździecki
Lafmi J (75)
Ciemnogniada / - / Klacz / Castiglione L / La Scala L / Anna Woźniak / Juszczak Kwiron
20.0 / 89.26s
20
1
Bez Przynależności Klubowej P K A
Quentin Tarantino Ab (109)
gn. / - / Ogier / Canoso / Catoki / Mia I / Carthago / Andrzej Błazejewski / Sprehe
0.0 / 55.36s / 0.0 / 29.11s
21
3
Klub Sportowy Small Cherry
Tornado (115)
gniady / - / Wałach / Torado 2 / Nicole / Julia Szychowiak / Jakub Krzyżosiak
0.0 / 55.53s / 0.0 / 30.96s
22
18
Stowarzyszenie KS "Arkadia"
Geneza (37)
gn. / - / Klacz / Leandro / Lenz / Galilea / Przedświt Xiii-4 / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
21.0 / 62.69s
23
Rez
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Celanique (53)
gn. / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Jung Laura / Cavalier (Mister) / Mateusz Michalski / Montis
24
12
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Feniks (100)
gn. / - / Wałach / Basza / Fiorella / Elvis / W.APANASEWICZ / W.APANASEWICZ
4.0 / 56.87s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl