Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3B - 70, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-23
2018-02-24
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 33 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (95)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
8.0 62.77s
2 6-9 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
2.5 58.56s
3 30-31 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (57)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
6.5 55.67s
4 1-5 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
2.0 58.16s
5 20-23 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (84)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
4.0 59.64s
6 10-14 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (92)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.0 51.23s
7 15-19 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (49)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 56.81s
8 10-14 Paulina Klimek
Pola (130)
/ - / Klacz / / / /
3.0 55.55s
9 10-14 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (49)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.0 58.98s
10 1-5 Paulina Klimek
Pola (130)
/ - / Klacz / / / /
2.0 53.52s
11 24-27 Natalia Młyńczyk
BPK
Mistral (87)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -
4.5 60.11s
12 24-27 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (93)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
4.5 59.57s
13 15-19 Natalia Młyńczyk
BPK
Mistral (87)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -
3.5 57.53s
14 15-19 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (93)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
3.5 59.84s
15 20-23 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (94)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.0 55.40s
16 24-27 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (96)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.5 54.90s
17 28 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (94)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.0 52.33s
18 30-31 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (96)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
6.5 62.54s
19 10-14 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Arsen Ponysport (129)
siwa / - / Wałach / Nieznany / Nieznany / - / -
3.0 56.74s
20 Eliminacja Natalia Uryga
BPK
Łylusia (47)
Siwa / - / Klacz / - / - / Joanna Sławska / -
21 1-5 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Arsen Ponysport (129)
siwa / - / Wałach / Nieznany / Nieznany / - / -
2.0 60.09s
22 20-23 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 53.96s
23 32 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
7.5 66.88s
24 15-19 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
3.5 51.41s
25 35 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
10.0 65.32s
26 6-9 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (71)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
2.5 53.12s
27 34 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
9.5 67.34s
28 1-5 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
2.0 49.05s
29 15-19 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
3.5 54.36s
30 6-9 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
2.5 49.62s
31 29 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
6.0 64.99s
32 20-23 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Figa (114)
kaszt. / - / Klacz / Dam-Dam / Dandys / Finka / Fiskor / - / -
4.0 59.16s
33 24-27 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.5 57.98s
34 10-14 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (90)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
3.0 54.79s
35 6-9 Matylda Miska
BPK
LA BELLE (62)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.5 56.87s
36 36 Joanna Tustanowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Furgon (65)
gn. / - / Wałach / - / - / - / -
18.0 108.01s
37 1-5 Matylda Miska
BPK
LA BELLE (62)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.0 54.92s
1
33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (95)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
8.0 / 62.77s
2
6-9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
2.5 / 58.56s
3
30-31
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (57)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
6.5 / 55.67s
4
1-5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
2.0 / 58.16s
5
20-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (84)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
4.0 / 59.64s
6
10-14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (92)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.0 / 51.23s
7
15-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (49)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 / 56.81s
9
10-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (49)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.0 / 58.98s
Mistral (87)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -
4.5 / 60.11s
Coco MK (93)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
4.5 / 59.57s
Mistral (87)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -
3.5 / 57.53s
Coco MK (93)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
3.5 / 59.84s
15
20-23
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (94)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.0 / 55.40s
16
24-27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (96)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.5 / 54.90s
17
28
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (94)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.0 / 52.33s
18
30-31
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (96)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
6.5 / 62.54s
19
10-14
Klub Jeździecki PonySport
Arsen Ponysport (129)
siwa / - / Wałach / Nieznany / Nieznany / - / -
3.0 / 56.74s
20
Elim
Łylusia (47)
Siwa / - / Klacz / - / - / Joanna Sławska / -
21
1-5
Klub Jeździecki PonySport
Arsen Ponysport (129)
siwa / - / Wałach / Nieznany / Nieznany / - / -
2.0 / 60.09s
22
20-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 53.96s
23
32
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
7.5 / 66.88s
24
15-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
3.5 / 51.41s
25
35
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
10.0 / 65.32s
26
6-9
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (71)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
2.5 / 53.12s
27
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
9.5 / 67.34s
28
1-5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
2.0 / 49.05s
29
15-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
3.5 / 54.36s
30
6-9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
2.5 / 49.62s
31
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
6.0 / 64.99s
32
20-23
Klub Jeździecki Zbrosławice
Figa (114)
kaszt. / - / Klacz / Dam-Dam / Dandys / Finka / Fiskor / - / -
4.0 / 59.16s
33
24-27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.5 / 57.98s
34
10-14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (90)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
3.0 / 54.79s
35
6-9
LA BELLE (62)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.5 / 56.87s
36
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
Furgon (65)
gn. / - / Wałach / - / - / - / -
18.0 / 108.01s
37
1-5
LA BELLE (62)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.0 / 54.92s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl