Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-23
2018-09-23
Wysokość przeszkód:
60 cm
Dystans:
350 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
300 m/min
Norma czasu [s]:
70 s
Sedzia główny:
Dominika Stan
Gospodarz toru:
Bogdan Chrzanowski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 11 Emma Sobik
Ramzes (29)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Ewa Heidrych / Ewa Heidrych
0.0 53.69s
2 Eliminacja Szymon Pochłopień
PLKJ Plessówka
Mar-bit (49)
Ciemnogniada / - / Wałach / Mar Bej / Biedronka / Beata Pochłopień / Derlukiewicz Rafał
3 17 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (43)
kaszt. / Kuc / Klacz / Casperhof's Freddy / Woldberg's Bart / Koekoekshof Charmant / Linde Hoeve's Sebastiaan / Kornelia Połomska / -
1.0 70.97s
4 21 Julia Sojka
Bpk
Misia (46)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 63.53s
5 (T) Przejazd treningowy Szymon Pochłopień
PLKJ Plessówka
Mar-bit (49)
Ciemnogniada / - / Wałach / Mar Bej / Biedronka / Beata Pochłopień / Derlukiewicz Rafał
0.0 50.31s
6 9 Klaudia Bugiel
JKS Equi Verso
Sonia (20)
bułana / - / Klacz / nn / nn / Klaudia Kominek / -
0.0 49.44s
7 16 Alicja Lewandowska
Bpk
Mari Grandia P (48)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 64.47s
8 Eliminacja Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
DUMKA (39)
GNIADA / - / Klacz / LIBERADO / DUMNA / ANNA SZPAK / Buchowiecki Wiesław
9 15 Alicja Lewandowska
Bpk
Mari Grandia P (48)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 61.97s
10 14 Jagna Guzińska
Carrera Be (21)
Gniada / - / Klacz / BIJOU BE / CORNEA / Jagna Guzińska / Jagna Guzińska
0.0 58.38s
11 20 Natalia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (36)
bul. / - / Klacz / Kentacky / Kalisto / Persi / Nn / Natalia Babicka / Helena Wiosna
4.0 54.72s
12 18 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (14)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
4.0 53.40s
13 4 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffe (15)
kara / - / Klacz / nn / nn / Aneta Pasieka / nn
0.0 45.78s
14 2 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (38)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 44.97s
15 (T) Przejazd treningowy Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (14)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
0.0 38.00s
16 12-13 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (5)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
0.0 55.35s
17 12-13 Weronika Piech
Bpk
Justar (11)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 55.35s
18 Eliminacja Łukasz Tokarski
BPK
Rocket (17)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
19 8 Maja Włodarska
BPK
Sonia (20)
bułana / - / Klacz / nn / nn / Klaudia Kominek / -
0.0 49.22s
20 5 Martyna Michalik
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Eros (18)
gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Katarzyna Nagrodzka / -
0.0 46.47s
21 (T) Przejazd treningowy Łukasz Tokarski
BPK
Rocket (17)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
0.0 50.41s
22 7 Paulina Zerzoń
LJSK Eldorado Świerklany
Engel (24)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 48.66s
23 3 Kaludia Groborz
LJKS Eldorado Świerklany
Castello (25)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 45.10s
24 19 Maria Tkocz
LJKS Eldorado Świerklany
Delta (28)
- / - / Klacz / / / - / -
4.0 54.03s
25 22 Michalina Musiolik
Bpk
Graf (47)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 67.09s
26 10 Martyna Mura
Lena (51)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 50.00s
27 1 Hanna Adamek
Picasso (50)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 44.22s
28 (T) Przejazd treningowy Martyna Mura
Lena (51)
- / - / Klacz / / / - / -
4.0 51.59s
29 6 Natalia Leśniewska
LJKS Eldorado Świerklany
Napar (27)
gniadosrokaty / - / Wałach / Jarosz / Orla / Golonka Bogdan / Berkan - Roman Teresa
0.0 47.03s
Ramzes (29)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Ewa Heidrych / Ewa Heidrych
0.0 / 53.69s
2
Elim
PLKJ Plessówka
Mar-bit (49)
Ciemnogniada / - / Wałach / Mar Bej / Biedronka / Beata Pochłopień / Derlukiewicz Rafał
3
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
Koekoekshof Rosalyn (43)
kaszt. / Kuc / Klacz / Casperhof's Freddy / Woldberg's Bart / Koekoekshof Charmant / Linde Hoeve's Sebastiaan / Kornelia Połomska / -
1.0 / 70.97s
4
21
Misia (46)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 63.53s
5 (T)
PLKJ Plessówka
Mar-bit (49)
Ciemnogniada / - / Wałach / Mar Bej / Biedronka / Beata Pochłopień / Derlukiewicz Rafał
0.0 / 50.31s
6
9
JKS Equi Verso
Sonia (20)
bułana / - / Klacz / nn / nn / Klaudia Kominek / -
0.0 / 49.44s
Mari Grandia P (48)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 64.47s
8
Elim
Klub Jeździecki J&D Apollo
DUMKA (39)
GNIADA / - / Klacz / LIBERADO / DUMNA / ANNA SZPAK / Buchowiecki Wiesław
Mari Grandia P (48)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 61.97s
Carrera Be (21)
Gniada / - / Klacz / BIJOU BE / CORNEA / Jagna Guzińska / Jagna Guzińska
0.0 / 58.38s
11
20
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (36)
bul. / - / Klacz / Kentacky / Kalisto / Persi / Nn / Natalia Babicka / Helena Wiosna
4.0 / 54.72s
12
18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (14)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
4.0 / 53.40s
13
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffe (15)
kara / - / Klacz / nn / nn / Aneta Pasieka / nn
0.0 / 45.78s
14
2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (38)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 44.97s
15 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (14)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
0.0 / 38.00s
16
12-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (5)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
0.0 / 55.35s
17
12-13
Justar (11)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 55.35s
18
Elim
Rocket (17)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
Sonia (20)
bułana / - / Klacz / nn / nn / Klaudia Kominek / -
0.0 / 49.22s
20
5
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Eros (18)
gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Katarzyna Nagrodzka / -
0.0 / 46.47s
Rocket (17)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
0.0 / 50.41s
22
7
LJSK Eldorado Świerklany
Engel (24)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 48.66s
23
3
LJKS Eldorado Świerklany
Castello (25)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 45.10s
24
19
LJKS Eldorado Świerklany
Delta (28)
- / - / Klacz / / / - / -
4.0 / 54.03s
Graf (47)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 67.09s
Lena (51)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 50.00s
Picasso (50)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 44.22s
Lena (51)
- / - / Klacz / / / - / -
4.0 / 51.59s
29
6
LJKS Eldorado Świerklany
Napar (27)
gniadosrokaty / - / Wałach / Jarosz / Orla / Golonka Bogdan / Berkan - Roman Teresa
0.0 / 47.03s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl