Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

8 - 55 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-02
2019-06-02
Wysokość przeszkód:
55 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Łukasz Małek
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzyczpczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 21 Patrycja Kasprzyk
Bpk
Pascal (55)
Jasnogniada / - / Wałach / Nektar / Patria / - / Krupnik Ryszard
11.0 88.03s
2 19-20 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (51)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
5.0 61.15s
3 1-15 Patrycja Kasprzyk
Bpk
Pascal (55)
Jasnogniada / - / Wałach / Nektar / Patria / - / Krupnik Ryszard
0.0 55.87s
4 1-15 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (51)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
0.0 46.24s
5 19-20 Katarzyna Wójcik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Księżniczka (67)
gn. / Kuc / Klacz / Martini / Lusito / Kruszynka / Ramiro / Anna Gabryś - Wójcik / Hilla Lucjan
5.0 64.47s
6 Eliminacja Kinga Wolska
Bpk
R-Lubicz (205)
ciemnogniadotarantowata / - / Wałach / Lubczyk / Rokitnica / Paulina Pezda / Zofia Pezda
7 18 Katarzyna Wójcik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Księżniczka (67)
gn. / Kuc / Klacz / Martini / Lusito / Kruszynka / Ramiro / Anna Gabryś - Wójcik / Hilla Lucjan
4.0 48.10s
8 Eliminacja Kinga Wolska
Bpk
R-Lubicz (205)
ciemnogniadotarantowata / - / Wałach / Lubczyk / Rokitnica / Paulina Pezda / Zofia Pezda
9 1-15 Nadia Leśniak
Ludowy Klub Jezdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Brego (25)
gniada / - / Wałach / Bik / Baska / Katarzyna Mencfel-Wenglarczyk / -
0.0 52.43s
10 1-15 Emilia Sznurkowska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Skadena (45)
gniada / - / Klacz / DENARD / SKARBNICA / - / Stadnina Koni Ochaby
0.0 47.36s
11 1-15 Julia Ożóg
Bpk
Dalia (217)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / - / -
0.0 57.66s
12 1-15 Wiktoria Walczysko
Lkj Ochaby
April (46)
ciemnogniada / - / Klacz / LAKMIN / AMAZONKA / - / -
0.0 45.24s
13 1-15 Julia Ożóg
Bpk
Dalia (217)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / - / -
0.0 56.01s
14 17 Amelia Lund
BPK
Santiago (82)
siwa / - / Wałach / Monsieur Toledo / Satina / Anna Nowak / Sobala Józef
2.0 67.11s
15 1-15 Paulina Sawecka
BPK
Sarmata (83)
kara / - / Wałach / Jasny Poranek / Silene / Anna Nowak / Bieniek Lech
0.0 51.90s
16 1-15 Pola Nardelli
BPK
Arizona Rd (85)
Kasztanowata / - / Klacz / NN / NN / Żaklina Nardelli / Wasilik Bożena
0.0 47.08s
17 1-15 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (100)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 46.02s
18 22 Marta Rzepa
BPK
Amelka (169)
siwa / - / Klacz / Dyskobol / Arka / - / -
18.0 84.26s
19 1-15 Iga Chojowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Maroko (175)
ciemnogniada / - / Wałach / Marafon / Balza / PCUH BEHPOL I Rafał Chojowski / Damian Juraszek
0.0 49.06s
20 1-15 Ludwik Michalski
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dywizja (179)
kary / - / Klacz / Diakon / Auforta / Piotr Kubaczka / -
0.0 45.97s
21 1-15 Joanna Sajkowska
Stajnia Via Vitae
Gierda (188)
Gniada / - / Klacz / Groszek / Czarusia / - / -
0.0 36.50s
22 1-15 Elżbieta Koziak
Tran (208)
Myszata / - / Wałach / Kapral / Tina / Elżbieta Koziak / Jackiewicz Hipolit
0.0 43.35s
23 Eliminacja Julia Sojka
Bpk
Horka (213)
skarogniadotarantowata / - / Klacz / Irokez / Haga / Ewa Sojka / -
24 23 Natalia Bęcała
Bpk
Atut (214)
tarantowata / - / Wałach / Szaman / Alfa / - / -
20.0 76.39s
25 16 Julia Sojka
Bpk
Horka (213)
skarogniadotarantowata / - / Klacz / Irokez / Haga / Ewa Sojka / -
1.0 61.72s
26 1-15 Natalia Bęcała
Bpk
Atut (214)
tarantowata / - / Wałach / Szaman / Alfa / - / -
0.0 57.13s
Pascal (55)
Jasnogniada / - / Wałach / Nektar / Patria / - / Krupnik Ryszard
11.0 / 88.03s
2
19-20
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (51)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
5.0 / 61.15s
Pascal (55)
Jasnogniada / - / Wałach / Nektar / Patria / - / Krupnik Ryszard
0.0 / 55.87s
4
1-15
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (51)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
0.0 / 46.24s
5
19-20
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Księżniczka (67)
gn. / Kuc / Klacz / Martini / Lusito / Kruszynka / Ramiro / Anna Gabryś - Wójcik / Hilla Lucjan
5.0 / 64.47s
6
Elim
R-Lubicz (205)
ciemnogniadotarantowata / - / Wałach / Lubczyk / Rokitnica / Paulina Pezda / Zofia Pezda
7
18
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Księżniczka (67)
gn. / Kuc / Klacz / Martini / Lusito / Kruszynka / Ramiro / Anna Gabryś - Wójcik / Hilla Lucjan
4.0 / 48.10s
8
Elim
R-Lubicz (205)
ciemnogniadotarantowata / - / Wałach / Lubczyk / Rokitnica / Paulina Pezda / Zofia Pezda
9
1-15
Ludowy Klub Jezdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Brego (25)
gniada / - / Wałach / Bik / Baska / Katarzyna Mencfel-Wenglarczyk / -
0.0 / 52.43s
10
1-15
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Skadena (45)
gniada / - / Klacz / DENARD / SKARBNICA / - / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 47.36s
11
1-15
Dalia (217)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / - / -
0.0 / 57.66s
12
1-15
April (46)
ciemnogniada / - / Klacz / LAKMIN / AMAZONKA / - / -
0.0 / 45.24s
13
1-15
Dalia (217)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / - / -
0.0 / 56.01s
14
17
Santiago (82)
siwa / - / Wałach / Monsieur Toledo / Satina / Anna Nowak / Sobala Józef
2.0 / 67.11s
15
1-15
Sarmata (83)
kara / - / Wałach / Jasny Poranek / Silene / Anna Nowak / Bieniek Lech
0.0 / 51.90s
16
1-15
Arizona Rd (85)
Kasztanowata / - / Klacz / NN / NN / Żaklina Nardelli / Wasilik Bożena
0.0 / 47.08s
17
1-15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (100)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 / 46.02s
18
22
Amelka (169)
siwa / - / Klacz / Dyskobol / Arka / - / -
18.0 / 84.26s
19
1-15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Maroko (175)
ciemnogniada / - / Wałach / Marafon / Balza / PCUH BEHPOL I Rafał Chojowski / Damian Juraszek
0.0 / 49.06s
20
1-15
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dywizja (179)
kary / - / Klacz / Diakon / Auforta / Piotr Kubaczka / -
0.0 / 45.97s
21
1-15
Stajnia Via Vitae
Gierda (188)
Gniada / - / Klacz / Groszek / Czarusia / - / -
0.0 / 36.50s
Tran (208)
Myszata / - / Wałach / Kapral / Tina / Elżbieta Koziak / Jackiewicz Hipolit
0.0 / 43.35s
23
Elim
Horka (213)
skarogniadotarantowata / - / Klacz / Irokez / Haga / Ewa Sojka / -
Atut (214)
tarantowata / - / Wałach / Szaman / Alfa / - / -
20.0 / 76.39s
25
16
Horka (213)
skarogniadotarantowata / - / Klacz / Irokez / Haga / Ewa Sojka / -
1.0 / 61.72s
26
1-15
Atut (214)
tarantowata / - / Wałach / Szaman / Alfa / - / -
0.0 / 57.13s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl