Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
2019-06-02
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
62 s
Sedzia główny:
Łukasz Małek
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzyczpczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 49 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (111)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / Dorota Markowska
12.0 55.22s
2 37 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42)
skarogniada / - / Ogier / Satisfaction Iii / Raissa / Agata Arendt / -
4.0 54.89s
3 28 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (35)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
0.0 61.83s
4 (T) Przejazd treningowy Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42)
skarogniada / - / Ogier / Satisfaction Iii / Raissa / Agata Arendt / -
11.0 88.90s
6 44 Julia Radwańska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Watra (13)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / - / -
8.0 52.74s
7 8 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 48.32s
8 (T) Przejazd treningowy Julia Radwańska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Watra (13)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / - / -
0.0 51.74s
9 Eliminacja Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (140)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
10 35 Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (158)
gn. / - / Klacz / Califax / Calido / Hrabina / Grand De La Cour / Grażyna Witoszek / D.Staniek
4.0 53.69s
11 36 Julia Dziędziel
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (80)
siwa / - / Klacz / Garson / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Hewea / Fapsort / Anna Nowak / Janusz Majchrzak
4.0 53.80s
12 40 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
4.0 59.47s
13 41 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (135)
Gniada / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
5.0 65.69s
14 (T) Przejazd treningowy Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
12.0 60.35s
15 (T) Przejazd treningowy Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (135)
Gniada / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
0.0 51.99s
16 47 Jakub Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
Jacobson L (211)
Siwa / - / Wałach / Durango Vdl / Platina / Wiktoria Lis / -
10.0 85.19s
17 43 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (184)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
8.0 52.40s
18 (T) Przejazd treningowy Jakub Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
Jacobson L (211)
Siwa / - / Wałach / Durango Vdl / Platina / Wiktoria Lis / -
4.0 61.06s
20 12 Aleksandra Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (172)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Bauwens Mario Sady
0.0 52.74s
21 51 Julia Pypłacz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dolar (180)
gn. / - / Wałach / Leandro / Lenz / Dziwela / Dresk / Joanna Miazek-Pypłacz / Lucyna Koźdra
12.0 58.50s
22 (T) Przejazd treningowy Aleksandra Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (172)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Bauwens Mario Sady
4.0 57.57s
23 (T) Przejazd treningowy Julia Pypłacz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dolar (180)
gn. / - / Wałach / Leandro / Lenz / Dziwela / Dresk / Joanna Miazek-Pypłacz / Lucyna Koźdra
8.0 56.79s
24 33 Anna Hernik
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (198)
ciemnogniada / - / Wałach / Corleone Z / Mafia / Sobiecka Anna / Parkitny Bogdan
4.0 48.21s
25 22 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
0.0 57.29s
26 (T) Przejazd treningowy Anna Hernik
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (198)
ciemnogniada / - / Wałach / Corleone Z / Mafia / Sobiecka Anna / Parkitny Bogdan
0.0 50.10s
27 (T) Przejazd treningowy Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
4.0 58.28s
28 42 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (210)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
6.0 68.03s
29 24 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
0.0 57.97s
30 21 Martyna Tuleja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lacosta (40)
gn. / - / Klacz / Lancet / Lokan / Wanda / Nn / Martyna Tuleja / -
0.0 56.97s
31 (T) Przejazd treningowy Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
4.0 54.52s
32 (T) Przejazd treningowy Martyna Tuleja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lacosta (40)
gn. / - / Klacz / Lancet / Lokan / Wanda / Nn / Martyna Tuleja / -
0.0 56.21s
33 34 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
4.0 53.18s
34 30 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (105)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
2.0 68.53s
35 (T) Przejazd treningowy Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
8.0 51.27s
36 48 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cassal V (92)
kara / - / Klacz / Close Harmony / Favoritas / Ortega / Orly Chin De Muze / - / -
11.0 70.09s
37 Eliminacja Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (110)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / Weronika Kachel / Stanisław Sosiński
38 (T) Przejazd treningowy Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cassal V (92)
kara / - / Klacz / Close Harmony / Favoritas / Ortega / Orly Chin De Muze / - / -
6.0 69.10s
39 (T) Przejazd treningowy Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (110)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / Weronika Kachel / Stanisław Sosiński
11.0 87.70s
40 15 Natalia Sobolewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
H-Cataa (113)
gn. / - / Klacz / Catoo / Himba / Landgraf I / Arkadiusz Sobolewski / -
0.0 53.76s
41 45 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
8.0 55.18s
42 (T) Przejazd treningowy Natalia Sobolewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
H-Cataa (113)
gn. / - / Klacz / Catoo / Himba / Landgraf I / Arkadiusz Sobolewski / -
8.0 56.94s
43 (T) Przejazd treningowy Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
0.0 57.24s
44 27 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 61.23s
45 16 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 53.85s
46 (T) Przejazd treningowy Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 58.95s
47 (T) Przejazd treningowy Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 51.86s
48 50 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
12.0 56.46s
49 26 Jarosław Grycz
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Dekadencja / Denard / Jarosław grycz / Sk ochaby
0.0 59.30s
50 (T) Przejazd treningowy Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
16.0 56.40s
51 (T) Rezygnacja Jarosław Grycz
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Dekadencja / Denard / Jarosław grycz / Sk ochaby
52 14 Ewa Łukasik
BPK
Casino Royal (155)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 53.66s
53 32 Sylwia Papkala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (166)
c.gn. / - / Klacz / Shamane / Luzifer / Contesa / Concetto / Justyna Papkala / -
4.0 48.02s
54 (T) Przejazd treningowy Ewa Łukasik
BPK
Casino Royal (155)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 48.83s
55 (T) Przejazd treningowy Sylwia Papkala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (166)
c.gn. / - / Klacz / Shamane / Luzifer / Contesa / Concetto / Justyna Papkala / -
0.0 48.15s
56 6 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 47.80s
57 39 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 58.58s
58 1 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (12)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 41.51s 300.00 zł
59 2 Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (32)
gn. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Linda / Balisco Ii / Kamelia Babicka / Tomasz Tura
0.0 45.69s 250.00 zł
60 5 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (215)
gn. / - / Klacz / Sofix / Fanimo / Halna / Glimmerman / - / -
0.0 47.06s
61 25 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (114)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
0.0 58.22s
62 13 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49)
kara / - / Klacz / Grand De La Cour / Graf Grannus / Parma Ii / Marago / Walaszek Agrypina / Zygmunt Jedrzejczyk
0.0 52.92s
63 3 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (69)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
0.0 45.92s 200.00 zł
64 7 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (77)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / Bieliński Paweł
0.0 48.17s
65 29 Dominika Poliwoda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kasafi (91)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
1.0 62.40s
66 Eliminacja Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Bali / Acobat Ii / Hss sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
67 9 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (130)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
0.0 49.59s
68 23 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / BERNADETTA WIECZOREK / -
0.0 57.79s
69 10 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 50.50s
70 46 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
9.0 63.50s
71 Eliminacja Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
72 11 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 51.01s
73 (T) Przejazd treningowy Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
0.0 59.62s
74 20 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (131)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 55.94s
75 4 Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70)
siwa / - / Klacz / Novum / Louis / Lota / Nn / Bażan Klaudia / Kowol Marek
0.0 45.95s
76 Eliminacja Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (2)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
77 31 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 44.98s
78 18 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
0.0 54.21s
80 19 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bafusaini (43)
gn. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Bakwarta / Kwartet / SK Ochaby / SK Ochaby
0.0 55.36s
81 38 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 56.43s
83 Eliminacja Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czakram (218)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Jerzy Dominiak / x
84 17 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (129)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 54.08s
85 (T) Przejazd treningowy Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (210)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
8.0 54.15s
86 (T) Przejazd treningowy Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (105)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
6.0 66.05s
87 (T) Eliminacja Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (2)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
1
49
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (111)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / Dorota Markowska
12.0 / 55.22s
2
37
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42)
skarogniada / - / Ogier / Satisfaction Iii / Raissa / Agata Arendt / -
4.0 / 54.89s
3
28
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (35)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
0.0 / 61.83s
4 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42)
skarogniada / - / Ogier / Satisfaction Iii / Raissa / Agata Arendt / -
11.0 / 88.90s
6
44
Bez Przynależności Klubowej S L A
Watra (13)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / - / -
8.0 / 52.74s
7
8
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 / 48.32s
8 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Watra (13)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / - / -
0.0 / 51.74s
9
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (140)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
10
35
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (158)
gn. / - / Klacz / Califax / Calido / Hrabina / Grand De La Cour / Grażyna Witoszek / D.Staniek
4.0 / 53.69s
11
36
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hyrda (80)
siwa / - / Klacz / Garson / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Hewea / Fapsort / Anna Nowak / Janusz Majchrzak
4.0 / 53.80s
12
40
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
4.0 / 59.47s
13
41
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (135)
Gniada / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
5.0 / 65.69s
14 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
12.0 / 60.35s
15 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (135)
Gniada / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
0.0 / 51.99s
16
47
Klub Jazdy Konnej Elizar
Jacobson L (211)
Siwa / - / Wałach / Durango Vdl / Platina / Wiktoria Lis / -
10.0 / 85.19s
17
43
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (184)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
8.0 / 52.40s
18 (T)
Klub Jazdy Konnej Elizar
Jacobson L (211)
Siwa / - / Wałach / Durango Vdl / Platina / Wiktoria Lis / -
4.0 / 61.06s
20
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (172)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Bauwens Mario Sady
0.0 / 52.74s
21
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dolar (180)
gn. / - / Wałach / Leandro / Lenz / Dziwela / Dresk / Joanna Miazek-Pypłacz / Lucyna Koźdra
12.0 / 58.50s
22 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (172)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Bauwens Mario Sady
4.0 / 57.57s
23 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dolar (180)
gn. / - / Wałach / Leandro / Lenz / Dziwela / Dresk / Joanna Miazek-Pypłacz / Lucyna Koźdra
8.0 / 56.79s
24
33
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (198)
ciemnogniada / - / Wałach / Corleone Z / Mafia / Sobiecka Anna / Parkitny Bogdan
4.0 / 48.21s
25
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
0.0 / 57.29s
26 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (198)
ciemnogniada / - / Wałach / Corleone Z / Mafia / Sobiecka Anna / Parkitny Bogdan
0.0 / 50.10s
27 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
4.0 / 58.28s
28
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (210)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
6.0 / 68.03s
29
24
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
0.0 / 57.97s
30
21
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lacosta (40)
gn. / - / Klacz / Lancet / Lokan / Wanda / Nn / Martyna Tuleja / -
0.0 / 56.97s
31 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
4.0 / 54.52s
32 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lacosta (40)
gn. / - / Klacz / Lancet / Lokan / Wanda / Nn / Martyna Tuleja / -
0.0 / 56.21s
33
34
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
4.0 / 53.18s
34
30
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (105)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
2.0 / 68.53s
35 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
8.0 / 51.27s
36
48
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cassal V (92)
kara / - / Klacz / Close Harmony / Favoritas / Ortega / Orly Chin De Muze / - / -
11.0 / 70.09s
37
Elim
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (110)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / Weronika Kachel / Stanisław Sosiński
38 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cassal V (92)
kara / - / Klacz / Close Harmony / Favoritas / Ortega / Orly Chin De Muze / - / -
6.0 / 69.10s
39 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (110)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / Weronika Kachel / Stanisław Sosiński
11.0 / 87.70s
40
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
H-Cataa (113)
gn. / - / Klacz / Catoo / Himba / Landgraf I / Arkadiusz Sobolewski / -
0.0 / 53.76s
41
45
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
8.0 / 55.18s
42 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
H-Cataa (113)
gn. / - / Klacz / Catoo / Himba / Landgraf I / Arkadiusz Sobolewski / -
8.0 / 56.94s
43 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 57.24s
44
27
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 / 61.23s
45
16
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 / 53.85s
46 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 / 58.95s
47 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 / 51.86s
48
50
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
12.0 / 56.46s
49
26
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Dekadencja / Denard / Jarosław grycz / Sk ochaby
0.0 / 59.30s
50 (T)
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
16.0 / 56.40s
51 (T)
Rez
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Dekadencja / Denard / Jarosław grycz / Sk ochaby
52
14
Casino Royal (155)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 / 53.66s
53
32
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (166)
c.gn. / - / Klacz / Shamane / Luzifer / Contesa / Concetto / Justyna Papkala / -
4.0 / 48.02s
54 (T)
Casino Royal (155)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 / 48.83s
55 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (166)
c.gn. / - / Klacz / Shamane / Luzifer / Contesa / Concetto / Justyna Papkala / -
0.0 / 48.15s
56
6
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 / 47.80s
57
39
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 / 58.58s
58
1
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (12)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 41.51s
300.00 zł
59
2
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (32)
gn. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Linda / Balisco Ii / Kamelia Babicka / Tomasz Tura
0.0 / 45.69s
250.00 zł
60
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (215)
gn. / - / Klacz / Sofix / Fanimo / Halna / Glimmerman / - / -
0.0 / 47.06s
61
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (114)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
0.0 / 58.22s
62
13
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49)
kara / - / Klacz / Grand De La Cour / Graf Grannus / Parma Ii / Marago / Walaszek Agrypina / Zygmunt Jedrzejczyk
0.0 / 52.92s
63
3
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (69)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
0.0 / 45.92s
200.00 zł
64
7
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (77)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / Bieliński Paweł
0.0 / 48.17s
65
29
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kasafi (91)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
1.0 / 62.40s
66
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Bali / Acobat Ii / Hss sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
67
9
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (130)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
0.0 / 49.59s
68
23
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / BERNADETTA WIECZOREK / -
0.0 / 57.79s
69
10
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 / 50.50s
70
46
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
9.0 / 63.50s
71
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
72
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 51.01s
73 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
0.0 / 59.62s
74
20
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (131)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 / 55.94s
75
4
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70)
siwa / - / Klacz / Novum / Louis / Lota / Nn / Bażan Klaudia / Kowol Marek
0.0 / 45.95s
76
Elim
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (2)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
77
31
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 44.98s
78
18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
0.0 / 54.21s
80
19
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bafusaini (43)
gn. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Bakwarta / Kwartet / SK Ochaby / SK Ochaby
0.0 / 55.36s
81
38
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 / 56.43s
83
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czakram (218)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Jerzy Dominiak / x
84
17
Klub Jeździecki Lando
Erazm (129)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 / 54.08s
85 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (210)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
8.0 / 54.15s
86 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (105)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
6.0 / 66.05s
87 (T)
Elim
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (2)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl