Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

5 - 110 cm, Zawody Towarzyskie, o wzrastajacym stopniu trudnosci z Jokerem
2019-08-31
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty bonifikacyjne Czas
1 12 Izabela Czarnota
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
LUKAS (20)
c.gn. / - / Wałach / Czort "R" / Campari "M" / Luka / Rahman / Jerzy Dominiak / Jerzy Dominiak
28.0 71.89s
2 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (32)
gn. / - / Wałach / Chin Chin / Constant / Sataja Verte / Julio Mariner / Jakub Lubszczyk / A G. Vissers
3 Michalina Musiolik
Bpk
Dobra Pani (38)
Gniada / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Dekadencja / Michalina Musiolik / SK Ochaby
4 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (50)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
5 10 Aleksandra Langer
Uniwersytet Opolski
Deli (59)
siwa / - / Klacz / Ludger / Dora / Hun / - / Agnieszka Langer-haniszewska
40.0 38.53s
6 9 Sylwia Papkala
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (71)
c.gn. / - / Klacz / Shamane / Luzifer / Contesa / Concetto / Justyna Papkala / -
41.0 37.66s
7 13 Kinga Czekaj
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Corab A Z (78)
Kasztanowata / - / Wałach / Iluzjon / Corrida / - / -
23.0 67.19s
8 Emilia Dratwińska
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Hamada (137)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
9 6 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (87)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
44.0 40.38s
10 2 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (88)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / Bieliński Paweł
44.0 35.90s
11 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (98)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
12 Karina Gajda
Jeździecki klub sportowy Equi Verso
Czador (102)
Gniada / - / Wałach / San / Cytra / KARINA GAJDA / -
13 11 Aleksandra Walkowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Grace (116)
Gniada / - / Klacz / Stalon / Galatea / Aleksandra Walkowicz / Robert Brandt
28.0 45.29s
14 3 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (117)
gn. / - / Klacz / Sofix / Fanimo / Halna / Glimmerman / Jerzy Dominiak / -
44.0 36.32s
15 Eliminacja Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (120)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
16 7 Zuzanna Piotrowicz
KJ Lambada
Boston (128)
Ciemnogniada / - / Wałach / San / Bastia / Zuzanna Piotrowicz / Bogdan Wachelka
44.0 43.19s
17 8 Kaja Napiórkowska
Equiteam
Leo B (132)
Ciemnogniada / - / Wałach / Cottonclub / La Corrada P / Pacyna Patrycja / -
44.0 43.42s
18 1 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Cezar (111)
gn. / - / Klacz / Czekan / Mangan / Czara / Czaprak / Grzegorz Wypchlak / -
44.0 33.71s
19 Eliminacja Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (133)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
20 5 Emilia Dratwińska
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Alibi (136)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
44.0 39.00s
21 Aleksandra Organ
Klub Jeździecki JD Apollo
Radetzky (143)
GNIADA / - / Wałach / Igman / Rawka / ANNA SZPAK / -
22 4 Aleksandra Szpryngiel
Klub Jeździecki Royal
Brenda (146)
gn. / - / Klacz / Barbur / Bakarina / Nn / Sebastian Kleinert / Adam Małys
44.0 38.45s
1
12
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
LUKAS (20)
c.gn. / - / Wałach / Czort "R" / Campari "M" / Luka / Rahman / Jerzy Dominiak / Jerzy Dominiak
28.0 / 71.89s
2
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (32)
gn. / - / Wałach / Chin Chin / Constant / Sataja Verte / Julio Mariner / Jakub Lubszczyk / A G. Vissers
Dobra Pani (38)
Gniada / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Dekadencja / Michalina Musiolik / SK Ochaby
4
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (50)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
5
10
Uniwersytet Opolski
Deli (59)
siwa / - / Klacz / Ludger / Dora / Hun / - / Agnieszka Langer-haniszewska
40.0 / 38.53s
6
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Heroina (71)
c.gn. / - / Klacz / Shamane / Luzifer / Contesa / Concetto / Justyna Papkala / -
41.0 / 37.66s
7
13
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Corab A Z (78)
Kasztanowata / - / Wałach / Iluzjon / Corrida / - / -
23.0 / 67.19s
8
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Hamada (137)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
9
6
Stajnia Bastion
Rumian (87)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
44.0 / 40.38s
10
2
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (88)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / Bieliński Paweł
44.0 / 35.90s
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (98)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
12
Jeździecki klub sportowy Equi Verso
Czador (102)
Gniada / - / Wałach / San / Cytra / KARINA GAJDA / -
13
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Grace (116)
Gniada / - / Klacz / Stalon / Galatea / Aleksandra Walkowicz / Robert Brandt
28.0 / 45.29s
14
3
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (117)
gn. / - / Klacz / Sofix / Fanimo / Halna / Glimmerman / Jerzy Dominiak / -
44.0 / 36.32s
15
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (120)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
16
7
Boston (128)
Ciemnogniada / - / Wałach / San / Bastia / Zuzanna Piotrowicz / Bogdan Wachelka
44.0 / 43.19s
17
8
Leo B (132)
Ciemnogniada / - / Wałach / Cottonclub / La Corrada P / Pacyna Patrycja / -
44.0 / 43.42s
18
1
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Cezar (111)
gn. / - / Klacz / Czekan / Mangan / Czara / Czaprak / Grzegorz Wypchlak / -
44.0 / 33.71s
19
Elim
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (133)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
20
5
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Alibi (136)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
44.0 / 39.00s
21
Klub Jeździecki JD Apollo
Radetzky (143)
GNIADA / - / Wałach / Igman / Rawka / ANNA SZPAK / -
22
4
Klub Jeździecki Royal
Brenda (146)
gn. / - / Klacz / Barbur / Bakarina / Nn / Sebastian Kleinert / Adam Małys
44.0 / 38.45s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl