Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-09-14
2019-09-14
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 8 Nadia Synoradzka
Stajnia Pasat
Jeremiasz (50)
Skarogniada / - / Wałach / Jan Hetman / Junona / Aleksandra Nadrowska-Hurak / -
0.0 51.90s
2 11 Zuzanna Niska
Stajnia Don Camillo
Pan Nemo (40)
siwosrokata / - / Wałach / NN / NN / - / -
0.0 54.38s
6 2 Antonina Rozpondek
Stajnia Pasjonata
MEBORA (12)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 42.71s
7 9 Oliwia Koćwin
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Aero (42)
Tarant / - / Wałach / Jurek / Arkonia / Jerzy Bekus / Jerzy Bekus
0.0 52.82s
8 21 Ines Grey
J&D Apollo
Robin B (21)
Gniada / - / Wałach / Elekt / Ramona / - / -
4.0 70.29s
9 Laila Mansoor
KJ Apollo
Fenrir (25)
Skarogniada / - / Wałach / FÜRST ROMANCIER / Whisper-Moon / Oliwia Bednarska / Pomorski związek hodowców koni w Malborku
10 7 Marcelina Wochal
Bpk
Leon (4)
Kara / - / Wałach / NN / NN / Wochal Marcelina / -
0.0 50.90s
12 Laila Mansoor
KJ Apollo
Fenrir (25)
Skarogniada / - / Wałach / FÜRST ROMANCIER / Whisper-Moon / Oliwia Bednarska / Pomorski związek hodowców koni w Malborku
13 13 Agnieszka Turyńska
Leśny Konik
Emperatris (34)
kasztan / - / Klacz / Poganin / Elatea / Anna balickaPOL / Lilia Markowska - Ataman
0.0 58.49s
15 1 Maja Łazarska
Róża Team
Róża (22)
kaszt. / - / Klacz / Fatim / Ekwador / Rawka / Dziegiel / Paweł Zomerfeld / Piotr Nowak
0.0 39.39s
17 23 Natalia Dębogórska
Stajnia Pasat
Plamka (46)
Karosrokata / - / Klacz / Prymus / Polanka / Zuzanna Grabowska / -
8.0 52.14s
19 10 Julia Dawidowicz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Azulen (45)
Gniada / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 53.96s
21 14 Zuza Stempor
Stajnia Bajka
Gwiazdka (30)
srokata / - / Klacz / NN / NN / - / -
0.0 61.10s
23 16 Maksymilian Kucharski
Stajnia Biały Borek
Horn (8)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 43.53s
24 4 Natalia Bekus
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figa (10)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Kamila Bekus / -
0.0 47.83s
25 20 Oliwia Rydz
Klub Jeździecki Laredo
Arya (15)
ciemnogniada / - / Klacz / Posejdon / Oliwia / Anna Stachura / -
4.0 67.43s
26 22 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Mag (39)
Gniada / - / Wałach / Tioman Island / Miss Saladina / Grzegorz Wypchlak / -
8.0 45.61s
28 15 Maja Cichoń
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Askara (43)
c.gn. / - / Klacz / Roulette / Argenta / Alywar / Elżbieta Wypchlak / -
4.0 40.82s
31 12 Magdalena Studzińska
Stajnia Nad Wartą
Lena (61)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Marzena Studzińska / Nieznany
0.0 56.75s
32 18 Roksana Gawron
Stajnia Biały Borek
Sanae (53)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 47.92s
33 19 Oliwia Bednarska
J&D Apollo
Karmen (60)
Skarogniada / - / Klacz / San Mortiz / Kora / - / -
4.0 49.88s
40 5 Zofia Zjawiona
Stajnia Laredo
M-pyza (14)
Jasnokasztanowata / - / Klacz / Herhor / M-Polina / Anna Stachura / -
0.0 48.22s
41 3 Emilia Pietrzyk
Laredo
Tara (27)
Myszata / - / Klacz / Moch / Turma / Anna Stachura / Miler Urszula
0.0 45.84s
42 17 Karolina Szpak
Klub Jeździecki JD Apollo
Jackson (58)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
4.0 43.65s
44 6 Laura Podsiedlik
Stajnia Biały Borek
Finezja (13)
- / - / Klacz / Efekt / Foka / - / -
0.0 49.31s
1
8
Stajnia Pasat
Jeremiasz (50)
Skarogniada / - / Wałach / Jan Hetman / Junona / Aleksandra Nadrowska-Hurak / -
0.0 / 51.90s
2
11
Stajnia Don Camillo
Pan Nemo (40)
siwosrokata / - / Wałach / NN / NN / - / -
0.0 / 54.38s
6
2
Stajnia Pasjonata
MEBORA (12)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 / 42.71s
7
9
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Aero (42)
Tarant / - / Wałach / Jurek / Arkonia / Jerzy Bekus / Jerzy Bekus
0.0 / 52.82s
8
21
J&D Apollo
Robin B (21)
Gniada / - / Wałach / Elekt / Ramona / - / -
4.0 / 70.29s
9
KJ Apollo
Fenrir (25)
Skarogniada / - / Wałach / FÜRST ROMANCIER / Whisper-Moon / Oliwia Bednarska / Pomorski związek hodowców koni w Malborku
Leon (4)
Kara / - / Wałach / NN / NN / Wochal Marcelina / -
0.0 / 50.90s
12
KJ Apollo
Fenrir (25)
Skarogniada / - / Wałach / FÜRST ROMANCIER / Whisper-Moon / Oliwia Bednarska / Pomorski związek hodowców koni w Malborku
13
13
Emperatris (34)
kasztan / - / Klacz / Poganin / Elatea / Anna balickaPOL / Lilia Markowska - Ataman
0.0 / 58.49s
15
1
Róża Team
Róża (22)
kaszt. / - / Klacz / Fatim / Ekwador / Rawka / Dziegiel / Paweł Zomerfeld / Piotr Nowak
0.0 / 39.39s
17
23
Plamka (46)
Karosrokata / - / Klacz / Prymus / Polanka / Zuzanna Grabowska / -
8.0 / 52.14s
19
10
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Azulen (45)
Gniada / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 53.96s
21
14
Stajnia Bajka
Gwiazdka (30)
srokata / - / Klacz / NN / NN / - / -
0.0 / 61.10s
23
16
Stajnia Biały Borek
Horn (8)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 43.53s
24
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figa (10)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Kamila Bekus / -
0.0 / 47.83s
25
20
Klub Jeździecki Laredo
Arya (15)
ciemnogniada / - / Klacz / Posejdon / Oliwia / Anna Stachura / -
4.0 / 67.43s
26
22
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Mag (39)
Gniada / - / Wałach / Tioman Island / Miss Saladina / Grzegorz Wypchlak / -
8.0 / 45.61s
28
15
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Askara (43)
c.gn. / - / Klacz / Roulette / Argenta / Alywar / Elżbieta Wypchlak / -
4.0 / 40.82s
31
12
Stajnia Nad Wartą
Lena (61)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Marzena Studzińska / Nieznany
0.0 / 56.75s
32
18
Stajnia Biały Borek
Sanae (53)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 47.92s
33
19
Karmen (60)
Skarogniada / - / Klacz / San Mortiz / Kora / - / -
4.0 / 49.88s
40
5
Stajnia Laredo
M-pyza (14)
Jasnokasztanowata / - / Klacz / Herhor / M-Polina / Anna Stachura / -
0.0 / 48.22s
41
3
Tara (27)
Myszata / - / Klacz / Moch / Turma / Anna Stachura / Miler Urszula
0.0 / 45.84s
42
17
Klub Jeździecki JD Apollo
Jackson (58)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
4.0 / 43.65s
44
6
Stajnia Biały Borek
Finezja (13)
- / - / Klacz / Efekt / Foka / - / -
0.0 / 49.31s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl