Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-11-22
2019-11-22
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
59 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 15 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (87)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
4.0 55.44s
2 13 Beata Majer
Klub Jeździecki Global
Alehandra (22)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Anawa / Warus / Piotr Langer / -
4.0 54.50s
3 (T) Przejazd treningowy Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (87)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
4.0 58.57s
4 2 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (83)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 51.72s 90.00 zł
5 17 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
7.0 67.13s
6 (T) Przejazd treningowy Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (83)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
4.0 52.19s
7 (T) Przejazd treningowy Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
5.0 62.75s
8 14 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Levisionn Contanga E.W.P. (11)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 54.84s
9 18 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (64)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
12.0 51.73s
10 4 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Don Calma (113)
sk.gn. / - / Wałach / Con Calma / Dywizja / Nameless / - / Łacinik Mirosław
0.0 52.59s 60.00 zł
11 1 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
0.0 48.22s 100.00 zł
12 (T) Przejazd treningowy Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Don Calma (113)
sk.gn. / - / Wałach / Con Calma / Dywizja / Nameless / - / Łacinik Mirosław
8.0 51.37s
13 (T) Przejazd treningowy Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
0.0 47.42s
14 9 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (38)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 50.59s
15 11 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (130)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
4.0 53.41s
16 (T) Przejazd treningowy Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (38)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 52.09s
17 5 Dominika Klimek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Mercedes (70)
c.gn. / - / Klacz / Huzar / Jalienny / Marsylia / First Des Termes / Aleksandra Stańska / -
0.0 53.36s 40.00 zł
18 8 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (99)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
1.0 60.84s
19 (T) Przejazd treningowy Dominika Klimek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Mercedes (70)
c.gn. / - / Klacz / Huzar / Jalienny / Marsylia / First Des Termes / Aleksandra Stańska / -
0.0 55.57s
20 10 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (7)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / -
4.0 51.78s
21 16 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karina (8)
gn. / - / Klacz / Dantes Blue Mount / Blue Max / Kirka / Fly To The Stars / - / -
4.0 56.89s
22 6 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (101)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
0.0 54.48s
23 3 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (149)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
0.0 52.18s 70.00 zł
24 7 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Chaman (86)
c.gn. / - / Wałach / Coriano's Ass / Coriano Z / Coco Calida / Calido I / - / -
1.0 59.15s
25 12 Beata Majer
Klub Jeździecki Global
AC/DC (21)
kaszt. / - / Wałach / Adrian / Aloube Z / Astarte / Arcyksiąże / Piotr Langer / -
4.0 53.51s
1
15
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (87)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
4.0 / 55.44s
2
13
Klub Jeździecki Global
Alehandra (22)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Anawa / Warus / Piotr Langer / -
4.0 / 54.50s
3 (T)
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (87)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
4.0 / 58.57s
4
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (83)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 / 51.72s
90.00 zł
5
17
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
7.0 / 67.13s
6 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (83)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
4.0 / 52.19s
7 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
5.0 / 62.75s
8
14
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Levisionn Contanga E.W.P. (11)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 / 54.84s
9
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (64)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
12.0 / 51.73s
10
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Don Calma (113)
sk.gn. / - / Wałach / Con Calma / Dywizja / Nameless / - / Łacinik Mirosław
0.0 / 52.59s
60.00 zł
11
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
0.0 / 48.22s
100.00 zł
12 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Don Calma (113)
sk.gn. / - / Wałach / Con Calma / Dywizja / Nameless / - / Łacinik Mirosław
8.0 / 51.37s
13 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
0.0 / 47.42s
14
9
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (38)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 / 50.59s
15
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (130)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
4.0 / 53.41s
16 (T)
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (38)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 / 52.09s
17
5
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Mercedes (70)
c.gn. / - / Klacz / Huzar / Jalienny / Marsylia / First Des Termes / Aleksandra Stańska / -
0.0 / 53.36s
40.00 zł
18
8
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (99)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
1.0 / 60.84s
19 (T)
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Mercedes (70)
c.gn. / - / Klacz / Huzar / Jalienny / Marsylia / First Des Termes / Aleksandra Stańska / -
0.0 / 55.57s
20
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (7)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / -
4.0 / 51.78s
21
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karina (8)
gn. / - / Klacz / Dantes Blue Mount / Blue Max / Kirka / Fly To The Stars / - / -
4.0 / 56.89s
22
6
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (101)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
0.0 / 54.48s
23
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (149)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
0.0 / 52.18s
70.00 zł
24
7
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Chaman (86)
c.gn. / - / Wałach / Coriano's Ass / Coriano Z / Coco Calida / Calido I / - / -
1.0 / 59.15s
25
12
Klub Jeździecki Global
AC/DC (21)
kaszt. / - / Wałach / Adrian / Aloube Z / Astarte / Arcyksiąże / Piotr Langer / -
4.0 / 53.51s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl