Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

6 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-11-22
2019-11-22
Wysokość przeszkód:
120 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 14 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (80)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
4.0 58.41s
2 5 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (146)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
0.0 60.06s 80.00 zł
3 1 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (134)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
0.0 52.87s 200.00 zł
4 17 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (9)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
6.0 74.41s
6 3 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (109)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 55.98s 130.00 zł
7 13 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (153)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
4.0 58.29s
8 8 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (51)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 63.98s
9 12 Lena Gruca
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Concord F (65)
c.gn. / - / Wałach / Contendor / Contendro / Carmen / Calypso Iii / Łukasz Gruca / -
1.0 69.32s
10 4 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (54)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 59.32s 100.00 zł
11 7 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (126)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 62.62s
12 9 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (156)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
0.0 64.06s
13 16 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (138)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
4.0 64.66s
14 6 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soly Jeas (159)
gn. / - / Klacz / Stolzenberg / Stakkato / Lanette / Le Primeur / Iwona Gola / Ulrike Widdel
0.0 61.83s
15 2 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (135)
gn. / - / Wałach / Regent / Rock'n Roll / Marquis / Lancester / Kośnik Leszek / Hrncir Zdenek
0.0 53.98s 170.00 zł
16 15 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (79)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
4.0 60.58s
17 10 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (150)
siwa / - / Ogier / Corent Obolensky / Clinton / Amerens / Montreal / Mike Patryk / Mike Patryk
0.0 64.17s
18 11 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Flash (10)
sk.gn. / - / Wałach / Indoctro / Capitol I / Sunshine / Corland / Krzysztof Maik / Holandia
0.0 64.79s
1
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (80)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
4.0 / 58.41s
2
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (146)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
0.0 / 60.06s
80.00 zł
3
1
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (134)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
0.0 / 52.87s
200.00 zł
4
17
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (9)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
6.0 / 74.41s
6
3
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (109)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 / 55.98s
130.00 zł
7
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (153)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
4.0 / 58.29s
8
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (51)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 / 63.98s
9
12
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Concord F (65)
c.gn. / - / Wałach / Contendor / Contendro / Carmen / Calypso Iii / Łukasz Gruca / -
1.0 / 69.32s
10
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (54)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 / 59.32s
100.00 zł
11
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (126)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 / 62.62s
12
9
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (156)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
0.0 / 64.06s
13
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (138)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
4.0 / 64.66s
14
6
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soly Jeas (159)
gn. / - / Klacz / Stolzenberg / Stakkato / Lanette / Le Primeur / Iwona Gola / Ulrike Widdel
0.0 / 61.83s
15
2
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (135)
gn. / - / Wałach / Regent / Rock'n Roll / Marquis / Lancester / Kośnik Leszek / Hrncir Zdenek
0.0 / 53.98s
170.00 zł
16
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (79)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
4.0 / 60.58s
17
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (150)
siwa / - / Ogier / Corent Obolensky / Clinton / Amerens / Montreal / Mike Patryk / Mike Patryk
0.0 / 64.17s
18
11
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Flash (10)
sk.gn. / - / Wałach / Indoctro / Capitol I / Sunshine / Corland / Krzysztof Maik / Holandia
0.0 / 64.79s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl