Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-11-23
2019-11-23
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
310 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
58 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 1 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka GB (75)
kaszt. / Kuc / Klacz / Klejnot G B / Gawra / Gracjan / Małgorzata Kramarz / -
1.5 49.17s 90.00 zł
2 34 Wiktoria Obstarczyk
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
7.5 58.94s
3 31-33 Nadia Gozdal
Klub Jeździecki JD Apollo
Róża (16)
kaszt. / - / Klacz / Fatim / Ekwador / Rawka / Dziegiel / Paweł Zomerfeld / Piotr Nowak
6.5 57.26s
4 16-20 Wiktoria Obstarczyk
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
4.5 51.58s
5 Rezygnacja Nadia Gozdal
Klub Jeździecki JD Apollo
Róża (16)
kaszt. / - / Klacz / Fatim / Ekwador / Rawka / Dziegiel / Paweł Zomerfeld / Piotr Nowak
6 31-33 Emma Nielsen
Bez Przynależności Klubowej
Grand (125)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
6.5 58.68s
7 25-28 Natalia Szylwańska
BPK
Ryoko (154)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
5.5 43.52s
8 25-28 Oliwia Bednarska
Klub Jeździecki JD Apollo
Silver Star (17)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Evita / Espri / Aschmutat Natalia / Makowski Remigiusz
5.5 47.64s
9 29-30 Natalia Szylwańska
BPK
Ryoko (154)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
6.0 41.91s
10 16-20 Oliwia Bednarska
Klub Jeździecki JD Apollo
Silver Star (17)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Evita / Espri / Aschmutat Natalia / Makowski Remigiusz
4.5 50.96s
11 35-37 Magdalena Żurowicz-Gajewska
brak
Kalimero (131)
gniada / - / Wałach / Pasquinel / Kalina / - / -
8.0 64.64s
12 25-28 Zuzanna Puczyńska
Stajnia Bastion
Rumian (48)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
5.5 48.61s
13 Eliminacja Agata Dec
Stajnia Bastion
Jasieniec (44)
Gniada / - / Wałach / Ekoton / Jodłówka / Gonera Paulina / Dąbrowski Bogusław
14 31-33 Zuzanna Puczyńska
Stajnia Bastion
Rumian (48)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
6.5 45.90s
15 Eliminacja Agata Dec
Stajnia Bastion
Jasieniec (44)
Gniada / - / Wałach / Ekoton / Jodłówka / Gonera Paulina / Dąbrowski Bogusław
16 4-8 Gabriela Szumlińska
J&D Apollo
Lampas (96)
Siwa / - / Wałach / Cisoń / Lama / J&D Apollo / SK Walewice
3.0 49.03s 20.00 zł
17 (T) Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (50)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
3.5 52.12s
18 25-28 Gabriela Szumlińska
J&D Apollo
Lampas (96)
Siwa / - / Wałach / Cisoń / Lama / J&D Apollo / SK Walewice
5.5 46.18s
19 (T) Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (50)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
4.5 52.37s
20 9-12 Vanessa Skotnicka
Bpk
Ametys (132)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
3.5 50.99s
21 16-20 Zofia Rosa
Bpk
Timor (136)
Kasztanowata / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
4.5 49.24s
22 9-12 Vanessa Skotnicka
Bpk
Ametys (132)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
3.5 51.89s
23 21-24 Zofia Rosa
Bpk
Timor (136)
Kasztanowata / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
5.0 50.83s
24 4-8 Julia Lubicz
BPK
LA BELLE (119)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dybała
3.0 52.34s 20.00 zł
25 3 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (129)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
2.5 48.90s 60.00 zł
26 2 Julia Lubicz
BPK
LA BELLE (119)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dybała
2.0 51.52s 80.00 zł
27 16-20 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (129)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
4.5 48.05s
28 9-12 Magdalena Mirska
LZJ Drama Zbrosławice
Etna (32)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 47.96s
29 35-37 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (42)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
8.0 54.84s
30 4-8 Magdalena Mirska
LZJ Drama Zbrosławice
Etna (32)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.0 47.46s 20.00 zł
31 21-24 Weronika Zienkiewicz
Bpk
Wiedźmin (161)
gniada / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Paulina Selega / Anna Modelewska
5.0 47.37s
32 13-15 Małgorzata Kocot
BPK
Rocket (31)
gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / - / -
4.0 50.15s
33 16-20 Weronika Zienkiewicz
Bpk
Wiedźmin (161)
gniada / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Paulina Selega / Anna Modelewska
4.5 46.95s
34 13-15 Małgorzata Kocot
BPK
Rocket (31)
gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / - / -
4.0 51.39s
35 21-24 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (102)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
5.0 51.26s
36 Paulina Sawecka
BPK
Sarmata (124)
- / - / Wałach / Jasny Poranek / Silene / - / -
37 4-8 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (102)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
3.0 52.69s 20.00 zł
38 Paulina Sawecka
BPK
Sarmata (124)
- / - / Wałach / Jasny Poranek / Silene / - / -
39 38 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (34)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
9.0 62.80s
40 9-12 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
3.5 45.69s
41 35-37 Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (104)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
8.0 61.54s
42 29-30 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (115)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Marek Szweda / -
6.0 49.52s
43 21-24 Maja Ponicka
Kj Trachy Sosnicowice
Grandessa Gold (128)
Kara / - / Klacz / Gold / Grandessa / Rafal Ponicki / -
5.0 47.35s
44 Maja Dwornicka
Bez Przynależności Klubowej
Neymar (141)
c.gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Nigra / Wigor / Ilona Kliś / -
45 4-8 Maja Ponicka
Kj Trachy Sosnicowice
Grandessa Gold (128)
Kara / - / Klacz / Gold / Grandessa / Rafal Ponicki / -
3.0 49.00s 20.00 zł
47 13-15 Magdalena Żurowicz-Gajewska
brak
Kalimero (131)
gniada / - / Wałach / Pasquinel / Kalina / - / -
4.0 48.56s
1
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Galaktyka GB (75)
kaszt. / Kuc / Klacz / Klejnot G B / Gawra / Gracjan / Małgorzata Kramarz / -
1.5 / 49.17s
90.00 zł
2
34
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
7.5 / 58.94s
3
31-33
Klub Jeździecki JD Apollo
Róża (16)
kaszt. / - / Klacz / Fatim / Ekwador / Rawka / Dziegiel / Paweł Zomerfeld / Piotr Nowak
6.5 / 57.26s
4
16-20
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
4.5 / 51.58s
5
Rez
Klub Jeździecki JD Apollo
Róża (16)
kaszt. / - / Klacz / Fatim / Ekwador / Rawka / Dziegiel / Paweł Zomerfeld / Piotr Nowak
6
31-33
Bez Przynależności Klubowej
Grand (125)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
6.5 / 58.68s
Ryoko (154)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
5.5 / 43.52s
8
25-28
Klub Jeździecki JD Apollo
Silver Star (17)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Evita / Espri / Aschmutat Natalia / Makowski Remigiusz
5.5 / 47.64s
Ryoko (154)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
6.0 / 41.91s
10
16-20
Klub Jeździecki JD Apollo
Silver Star (17)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Evita / Espri / Aschmutat Natalia / Makowski Remigiusz
4.5 / 50.96s
Kalimero (131)
gniada / - / Wałach / Pasquinel / Kalina / - / -
8.0 / 64.64s
12
25-28
Stajnia Bastion
Rumian (48)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
5.5 / 48.61s
13
Elim
Stajnia Bastion
Jasieniec (44)
Gniada / - / Wałach / Ekoton / Jodłówka / Gonera Paulina / Dąbrowski Bogusław
14
31-33
Stajnia Bastion
Rumian (48)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
6.5 / 45.90s
15
Elim
Stajnia Bastion
Jasieniec (44)
Gniada / - / Wałach / Ekoton / Jodłówka / Gonera Paulina / Dąbrowski Bogusław
16
4-8
Lampas (96)
Siwa / - / Wałach / Cisoń / Lama / J&D Apollo / SK Walewice
3.0 / 49.03s
20.00 zł
17 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (50)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
3.5 / 52.12s
18
25-28
Lampas (96)
Siwa / - / Wałach / Cisoń / Lama / J&D Apollo / SK Walewice
5.5 / 46.18s
19 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (50)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
4.5 / 52.37s
Ametys (132)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
3.5 / 50.99s
21
16-20
Timor (136)
Kasztanowata / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
4.5 / 49.24s
Ametys (132)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
3.5 / 51.89s
23
21-24
Timor (136)
Kasztanowata / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
5.0 / 50.83s
24
4-8
LA BELLE (119)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dybała
3.0 / 52.34s
20.00 zł
25
3
Nektar (129)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
2.5 / 48.90s
60.00 zł
LA BELLE (119)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dybała
2.0 / 51.52s
80.00 zł
27
16-20
Nektar (129)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
4.5 / 48.05s
28
9-12
LZJ Drama Zbrosławice
Etna (32)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 / 47.96s
29
35-37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (42)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
8.0 / 54.84s
30
4-8
LZJ Drama Zbrosławice
Etna (32)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.0 / 47.46s
20.00 zł
Wiedźmin (161)
gniada / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Paulina Selega / Anna Modelewska
5.0 / 47.37s
32
13-15
Rocket (31)
gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / - / -
4.0 / 50.15s
Wiedźmin (161)
gniada / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Paulina Selega / Anna Modelewska
4.5 / 46.95s
34
13-15
Rocket (31)
gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / - / -
4.0 / 51.39s
35
21-24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (102)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
5.0 / 51.26s
Sarmata (124)
- / - / Wałach / Jasny Poranek / Silene / - / -
37
4-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (102)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
3.0 / 52.69s
20.00 zł
Sarmata (124)
- / - / Wałach / Jasny Poranek / Silene / - / -
39
38
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (34)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
9.0 / 62.80s
40
9-12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
3.5 / 45.69s
41
35-37
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (104)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
8.0 / 61.54s
42
29-30
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (115)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Marek Szweda / -
6.0 / 49.52s
43
21-24
Kj Trachy Sosnicowice
Grandessa Gold (128)
Kara / - / Klacz / Gold / Grandessa / Rafal Ponicki / -
5.0 / 47.35s
44
Bez Przynależności Klubowej
Neymar (141)
c.gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Nigra / Wigor / Ilona Kliś / -
45
4-8
Kj Trachy Sosnicowice
Grandessa Gold (128)
Kara / - / Klacz / Gold / Grandessa / Rafal Ponicki / -
3.0 / 49.00s
20.00 zł
Kalimero (131)
gniada / - / Wałach / Pasquinel / Kalina / - / -
4.0 / 48.56s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl