Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-11-23
2019-11-23
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
59 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 1-13 Wiktoria Obstarczyk
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
0.0 50.32s 25.00 zł
2 1-13 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (34)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
0.0 52.08s 25.00 zł
3 26-27 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
12.0 54.02s
4 1-13 Maciej Sodel
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (34)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
0.0 55.40s 25.00 zł
5 1-13 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
0.0 49.52s 25.00 zł
6 14-19 Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (104)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
4.0 49.22s
7 28 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (115)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Marek Szweda / -
23.0 84.84s
8 26-27 Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (104)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
12.0 73.70s
10 1-13 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (43)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 51.31s 25.00 zł
11 14-19 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (46)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Katarzyna Badura / P. Burg
4.0 50.52s
12 1-13 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (59)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
0.0 49.12s 25.00 zł
13 1-13 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (85)
c.gn. / - / Klacz / Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Arkadia / Czad / Agnieszka Beberok-Surowiec / -
0.0 53.18s 25.00 zł
14 Eliminacja Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (88)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
15 1-13 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (85)
c.gn. / - / Klacz / Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Arkadia / Czad / Agnieszka Beberok-Surowiec / -
0.0 54.48s 25.00 zł
16 23-25 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (88)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
8.0 71.36s
17 21-22 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (127)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
6.0 64.10s
19 21-22 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (127)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
6.0 66.04s
21 20 Anna Pilarska
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Hajdi (19)
gn. / - / Klacz / Jubilat / Diabełek / Huczna / Huf / Tomasz Święty / Witold Krzemiński
5.0 60.52s
22 14-19 Monika Kołodziej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Martagon (67)
Gniada / - / Wałach / Suteki Shinsukekun / Danzig / Memory Of Longing / Glenstal / Ireneusz Zasucha / MVDr Eduard Kubicek
4.0 49.10s
23 1-13 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (162)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 47.88s 25.00 zł
24 23-25 Monika Kołodziej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Martagon (67)
Gniada / - / Wałach / Suteki Shinsukekun / Danzig / Memory Of Longing / Glenstal / Ireneusz Zasucha / MVDr Eduard Kubicek
8.0 58.03s
25 1-13 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Jackson (95)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
0.0 50.72s 25.00 zł
26 1-13 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
0.0 50.11s 25.00 zł
27 14-19 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Jackson (95)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
4.0 45.82s
28 14-19 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (64)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
4.0 52.92s
29 1-13 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Driada (166)
Siwa / - / Klacz / First des termes / Demena / Anna Lazar / -
0.0 53.34s 25.00 zł
30 23-25 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (64)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
8.0 50.30s
32 14-19 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (115)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Marek Szweda / -
4.0 53.15s
34 1-13 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 47.95s 25.00 zł
1
1-13
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
0.0 / 50.32s
25.00 zł
2
1-13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (34)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
0.0 / 52.08s
25.00 zł
3
26-27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
12.0 / 54.02s
4
1-13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (34)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
0.0 / 55.40s
25.00 zł
5
1-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
0.0 / 49.52s
25.00 zł
6
14-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (104)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
4.0 / 49.22s
7
28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (115)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Marek Szweda / -
23.0 / 84.84s
8
26-27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (104)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
12.0 / 73.70s
10
1-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (43)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 51.31s
25.00 zł
11
14-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (46)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Katarzyna Badura / P. Burg
4.0 / 50.52s
12
1-13
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (59)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
0.0 / 49.12s
25.00 zł
13
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (85)
c.gn. / - / Klacz / Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Arkadia / Czad / Agnieszka Beberok-Surowiec / -
0.0 / 53.18s
25.00 zł
14
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (88)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
15
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (85)
c.gn. / - / Klacz / Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Arkadia / Czad / Agnieszka Beberok-Surowiec / -
0.0 / 54.48s
25.00 zł
16
23-25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (88)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
8.0 / 71.36s
17
21-22
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (127)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
6.0 / 64.10s
19
21-22
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (127)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
6.0 / 66.04s
21
20
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Hajdi (19)
gn. / - / Klacz / Jubilat / Diabełek / Huczna / Huf / Tomasz Święty / Witold Krzemiński
5.0 / 60.52s
22
14-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Martagon (67)
Gniada / - / Wałach / Suteki Shinsukekun / Danzig / Memory Of Longing / Glenstal / Ireneusz Zasucha / MVDr Eduard Kubicek
4.0 / 49.10s
23
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (162)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 / 47.88s
25.00 zł
24
23-25
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Martagon (67)
Gniada / - / Wałach / Suteki Shinsukekun / Danzig / Memory Of Longing / Glenstal / Ireneusz Zasucha / MVDr Eduard Kubicek
8.0 / 58.03s
25
1-13
Klub Jeździecki J&D Apollo
Jackson (95)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
0.0 / 50.72s
25.00 zł
26
1-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
0.0 / 50.11s
25.00 zł
27
14-19
Klub Jeździecki J&D Apollo
Jackson (95)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
4.0 / 45.82s
28
14-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (64)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
4.0 / 52.92s
29
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Driada (166)
Siwa / - / Klacz / First des termes / Demena / Anna Lazar / -
0.0 / 53.34s
25.00 zł
30
23-25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (64)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
8.0 / 50.30s
32
14-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (115)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Marek Szweda / -
4.0 / 53.15s
34
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 / 47.95s
25.00 zł

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl