Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

16 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-11-23
2019-11-23
Wysokość przeszkód:
110 cm
Norma czasu [s]:
46 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 8 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (149)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
0.0 39.86s 8.0 28.26s
2 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (79)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
3 17 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (60)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
4.0 48.15s
4 13 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (143)
gn. / - / Wałach / Boeckmann’S Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / Martina Krakowczyk
4.0 38.87s
5 7 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (13)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 36.37s 7.0 48.35s
6 11 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (38)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 38.28s
7 5 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (97)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
0.0 37.39s 0.0 33.33s 80.00 zł
8 15 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rowitto (169)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / - / -
4.0 41.47s
9 3 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (12)
gn. / - / Klacz / Manillon Rouge / Papillon Rouge / Nela / Veneur Du Luc / Ryszard Barczyk / -
0.0 43.05s 0.0 29.90s 130.00 zł
10 14 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (130)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
4.0 39.44s
11 1 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (58)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 36.04s 0.0 26.98s 200.00 zł
12 18 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (101)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
8.0 40.84s
13 19 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ambasador (139)
siwa / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Ambasada / Dolus / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
8.0 58.57s
14 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Countess (167)
gniada / - / Klacz / Casilio / Cabona / - / -
16 Eliminacja Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (123)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / - / Bieliński Pawel
17 Eliminacja Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (150)
siwa / - / Ogier / Corent Obolensky / Clinton / Amerens / Montreal / Mike Patryk / Mike Patryk
18 12 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (36)
siwa / - / Klacz / Chalet / Calido / Guste / Gotthardsen / Anna Michalik / mgr inż. DIRK ROST
4.0 38.64s
19 9 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (164)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
2.0 53.98s
20 21 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (57)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapała / Stadnina koni Ochaby
12.0 37.63s
21 6 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (109)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 38.14s 4.0 25.86s
22 Eliminacja Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (170)
gniada / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Rafał Janota / Paul Schockemohle
23 4 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (153)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 40.65s 0.0 30.72s 100.00 zł
24 20 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (158)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
9.0 62.03s
25 10 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (80)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
4.0 37.17s
26 16 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramirado 0002 (61)
gn. / - / Wałach / Ramirado / Ramiro / Delore / Renomee Z / Jerzy Szulakowski / -
4.0 44.53s
27 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (140)
c.gn. / - / Wałach / Cato / Cantus / Wilde / Rex Gotthard / Mouffack Zbibi / Agrar Crawinkel
28 2 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (146)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
0.0 42.36s 0.0 28.37s 170.00 zł
29 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Daily Qui (142)
c.gn. / - / Klacz / Novum / Louis / Davidia Qui / Bosphorus / - / -
1
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (149)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
0.0 / 39.86s / 8.0 / 28.26s
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (79)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
3
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (60)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
4.0 / 48.15s
4
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (143)
gn. / - / Wałach / Boeckmann’S Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / Martina Krakowczyk
4.0 / 38.87s
5
7
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (13)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 / 36.37s / 7.0 / 48.35s
6
11
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (38)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 / 38.28s
7
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (97)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
0.0 / 37.39s / 0.0 / 33.33s
80.00 zł
8
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rowitto (169)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / - / -
4.0 / 41.47s
9
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (12)
gn. / - / Klacz / Manillon Rouge / Papillon Rouge / Nela / Veneur Du Luc / Ryszard Barczyk / -
0.0 / 43.05s / 0.0 / 29.90s
130.00 zł
10
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (130)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
4.0 / 39.44s
11
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (58)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 / 36.04s / 0.0 / 26.98s
200.00 zł
12
18
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (101)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
8.0 / 40.84s
13
19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ambasador (139)
siwa / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Ambasada / Dolus / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
8.0 / 58.57s
14
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Countess (167)
gniada / - / Klacz / Casilio / Cabona / - / -
16
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (123)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / - / Bieliński Pawel
17
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (150)
siwa / - / Ogier / Corent Obolensky / Clinton / Amerens / Montreal / Mike Patryk / Mike Patryk
18
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (36)
siwa / - / Klacz / Chalet / Calido / Guste / Gotthardsen / Anna Michalik / mgr inż. DIRK ROST
4.0 / 38.64s
19
9
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (164)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
2.0 / 53.98s
20
21
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (57)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapała / Stadnina koni Ochaby
12.0 / 37.63s
21
6
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (109)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 / 38.14s / 4.0 / 25.86s
22
Elim
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (170)
gniada / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Rafał Janota / Paul Schockemohle
23
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (153)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 / 40.65s / 0.0 / 30.72s
100.00 zł
24
20
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (158)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
9.0 / 62.03s
25
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (80)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
4.0 / 37.17s
26
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramirado 0002 (61)
gn. / - / Wałach / Ramirado / Ramiro / Delore / Renomee Z / Jerzy Szulakowski / -
4.0 / 44.53s
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (140)
c.gn. / - / Wałach / Cato / Cantus / Wilde / Rex Gotthard / Mouffack Zbibi / Agrar Crawinkel
28
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (146)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
0.0 / 42.36s / 0.0 / 28.37s
170.00 zł
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Daily Qui (142)
c.gn. / - / Klacz / Novum / Louis / Davidia Qui / Bosphorus / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl