Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

17 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-11-23
2019-11-23
Wysokość przeszkód:
120 cm
Norma czasu [s]:
46 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 14 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (80)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
16.0 40.19s
2 7 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Flash (10)
sk.gn. / - / Wałach / Indoctro / Capitol I / Sunshine / Corland / Krzysztof Maik / Holandia
4.0 40.59s
3 12 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (150)
siwa / - / Ogier / Corent Obolensky / Clinton / Amerens / Montreal / Mike Patryk / Mike Patryk
12.0 40.74s
4 9 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (57)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapała / Stadnina koni Ochaby
5.0 48.71s
5 10 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (109)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
8.0 37.56s
6 11 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (164)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
8.0 37.73s
7 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (170)
gniada / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Rafał Janota / Paul Schockemohle
8 5 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (153)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
4.0 38.66s
9 1 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (158)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 37.47s 4.0 31.99s 200.00 zł
10 2 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (51)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 42.35s 4.0 33.77s 170.00 zł
11 3 Lena Gruca
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Concord F (65)
c.gn. / - / Wałach / Contendor / Contendro / Carmen / Calypso Iii / Łukasz Gruca / -
0.0 45.00s 10.0 42.29s 130.00 zł
13 4 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (54)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
4.0 37.68s 100.00 zł
14 6 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Daily Qui (142)
c.gn. / - / Klacz / Novum / Louis / Davidia Qui / Bosphorus / - / -
4.0 39.30s
15 13 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (79)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
12.0 43.02s
16 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (9)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
17 8 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (146)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
4.0 41.82s
1
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (80)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
16.0 / 40.19s
2
7
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Flash (10)
sk.gn. / - / Wałach / Indoctro / Capitol I / Sunshine / Corland / Krzysztof Maik / Holandia
4.0 / 40.59s
3
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
First Lad BH (150)
siwa / - / Ogier / Corent Obolensky / Clinton / Amerens / Montreal / Mike Patryk / Mike Patryk
12.0 / 40.74s
4
9
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (57)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapała / Stadnina koni Ochaby
5.0 / 48.71s
5
10
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (109)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
8.0 / 37.56s
6
11
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (164)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
8.0 / 37.73s
7
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (170)
gniada / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Rafał Janota / Paul Schockemohle
8
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (153)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
4.0 / 38.66s
9
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (158)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 / 37.47s / 4.0 / 31.99s
200.00 zł
10
2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (51)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 / 42.35s / 4.0 / 33.77s
170.00 zł
11
3
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Concord F (65)
c.gn. / - / Wałach / Contendor / Contendro / Carmen / Calypso Iii / Łukasz Gruca / -
0.0 / 45.00s / 10.0 / 42.29s
130.00 zł
13
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (54)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
4.0 / 37.68s
100.00 zł
14
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Daily Qui (142)
c.gn. / - / Klacz / Novum / Louis / Davidia Qui / Bosphorus / - / -
4.0 / 39.30s
15
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (79)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
12.0 / 43.02s
16
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (9)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
17
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (146)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
4.0 / 41.82s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl