Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

27 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-11-24
2019-11-24
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
335 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
62 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 1-7 Wiktoria Obstarczyk
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
0.0 52.09s 45.00 zł
2 Eliminacja Anna Pilarska
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Hajdi (19)
gn. / - / Klacz / Jubilat / Diabełek / Huczna / Huf / Tomasz Święty / Witold Krzemiński
3 8-13 Wiktoria Obstarczyk
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
4.0 53.26s
4 8-13 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
4.0 48.50s
5 8-13 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (115)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Marek Szweda / -
4.0 55.58s
6 1-7 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
0.0 48.96s 45.00 zł
7 8-13 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (88)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
4.0 50.05s
8 Maja Dwornicka
Bez Przynależności Klubowej
Neymar (141)
c.gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Nigra / Wigor / Ilona Kliś / -
9 1-7 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (88)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
0.0 50.89s 45.00 zł
10 8-13 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (127)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
4.0 57.59s
11 1-7 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 48.82s 45.00 zł
12 1-7 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (59)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
0.0 47.52s 45.00 zł
13 1-7 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (162)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 48.78s 45.00 zł
14 Eliminacja Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
15 14 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (85)
c.gn. / - / Klacz / Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Arkadia / Czad / Agnieszka Beberok-Surowiec / -
5.0 62.66s
16 8-13 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (43)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
4.0 47.97s
18 1-7 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
0.0 49.21s 45.00 zł
1
1-7
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
0.0 / 52.09s
45.00 zł
2
Elim
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Hajdi (19)
gn. / - / Klacz / Jubilat / Diabełek / Huczna / Huf / Tomasz Święty / Witold Krzemiński
3
8-13
KJ Pro Horses
Casalita Elizar (116)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
4.0 / 53.26s
4
8-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
4.0 / 48.50s
5
8-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (115)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Marek Szweda / -
4.0 / 55.58s
6
1-7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (133)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
0.0 / 48.96s
45.00 zł
7
8-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (88)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
4.0 / 50.05s
8
Bez Przynależności Klubowej
Neymar (141)
c.gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Nigra / Wigor / Ilona Kliś / -
9
1-7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (88)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
0.0 / 50.89s
45.00 zł
10
8-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (127)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
4.0 / 57.59s
11
1-7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 / 48.82s
45.00 zł
12
1-7
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (59)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
0.0 / 47.52s
45.00 zł
13
1-7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (162)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 / 48.78s
45.00 zł
14
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
15
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (85)
c.gn. / - / Klacz / Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Arkadia / Czad / Agnieszka Beberok-Surowiec / -
5.0 / 62.66s
16
8-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (43)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
4.0 / 47.97s
18
1-7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
0.0 / 49.21s
45.00 zł

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl