Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

A1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-07-04
2020-07-04
Wysokość przeszkód:
60 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Elżbieta Janik
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Eliminacja Alicja Grima
Bpk
Caramelo (37)
Palamino / - / Wałach / Cabalo / Macho / - / -
2 1-18 Kinga Danielkis
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lukas (41)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 62.25s
3 1-18 Alicja Grima
Bpk
Caramelo (37)
Palamino / - / Wałach / Cabalo / Macho / - / -
0.0 69.45s
4 1-18 Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (7)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
0.0 63.11s
5 1-18 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (10)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 67.12s
6 1-18 Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (7)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
0.0 58.16s
7 1-18 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (10)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 59.20s
8 19 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (12)
siwa / - / Ogier / Emetyt / Polisa / Jacek Tura / Jacek Tura
1.0 77.66s
9 Eliminacja Zuzanna Piech
BPK
Cysia (34)
Kasztan / - / Klacz / Talian / Crazy Girl 12 / Monika Piech / -
10 24 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (12)
siwa / - / Ogier / Emetyt / Polisa / Jacek Tura / Jacek Tura
10.0 78.02s
11 1-18 Zuzanna Piech
BPK
Cysia (34)
Kasztan / - / Klacz / Talian / Crazy Girl 12 / Monika Piech / -
0.0 60.47s
12 1-18 Martyna Poznańska
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Tonia (42)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 60.08s
13 1-18 Agata Konsek
Ljks Eldorado świerklany
Cyntia (1)
Skorogniady / - / Klacz / nn / NN / - / -
0.0 70.18s
15 25 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Hipika (29)
Gniada / - / Klacz / Salazar / Hipnoza / Patrycja Bujak / Monika Piech
11.0 99.18s
16 1-18 Olga Bieniek
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
Aluzja (32)
Gniada / - / Klacz / Luis / Arizona / Kramarczyk Andrzej / Piwowarski Andrzej
0.0 68.41s
17 1-18 Nicola Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Panama (35)
Kasztan / - / Klacz / Roland / Pastera Queen / Edward Puchałka / Magdalena Misztela
0.0 66.83s
18 1-18 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (40)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / - / -
0.0 58.43s
19 1-18 Magdalena Szafraniec
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Galicja (43)
bułana / - / Klacz / NN / NN / Ilona Kosowska / Ilona Kosowska
0.0 54.79s
20 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (40)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / - / -
21 1-18 Marta Jurkiewicz
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Gruzja (44)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 60.10s
22 23 Marlena Mastalerz
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Bonus (45)
- / - / Wałach / / / - / -
9.0 93.92s
23 1-18 Franciszek Zając
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Fany (46)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 61.18s
24 22 Marta Pietrzyk
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Hebron (47)
- / - / Wałach / / / - / -
7.0 85.92s
25 1-18 Kinga Danielkis
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lotos (48)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 58.79s
26 1-18 Karolina Janecka
Solec Bieruń
Gala (50)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 72.23s
27 26 Maja Dyjecińska
Solec Bieruń
Dumny dick (49)
- / - / Wałach / / / - / -
19.0 132.50s
28 1-18 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (30)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 64.71s
29 21 Maja Dyjecińska
Solec Bieruń
Dumny dick (49)
- / - / Wałach / / / - / -
3.0 83.82s
30 20 Zuzanna Wybraniec
PLEJADA (54)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Jędrzej Tura / Tomasz Tura
2.0 79.09s
1
Elim
Caramelo (37)
Palamino / - / Wałach / Cabalo / Macho / - / -
2
1-18
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lukas (41)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 62.25s
3
1-18
Caramelo (37)
Palamino / - / Wałach / Cabalo / Macho / - / -
0.0 / 69.45s
Sophie (7)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
0.0 / 63.11s
5
1-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (10)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 / 67.12s
Sophie (7)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
0.0 / 58.16s
7
1-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (10)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 / 59.20s
8
19
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (12)
siwa / - / Ogier / Emetyt / Polisa / Jacek Tura / Jacek Tura
1.0 / 77.66s
9
Elim
Cysia (34)
Kasztan / - / Klacz / Talian / Crazy Girl 12 / Monika Piech / -
10
24
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Passier (12)
siwa / - / Ogier / Emetyt / Polisa / Jacek Tura / Jacek Tura
10.0 / 78.02s
11
1-18
Cysia (34)
Kasztan / - / Klacz / Talian / Crazy Girl 12 / Monika Piech / -
0.0 / 60.47s
12
1-18
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Tonia (42)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 60.08s
13
1-18
Ljks Eldorado świerklany
Cyntia (1)
Skorogniady / - / Klacz / nn / NN / - / -
0.0 / 70.18s
15
25
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Hipika (29)
Gniada / - / Klacz / Salazar / Hipnoza / Patrycja Bujak / Monika Piech
11.0 / 99.18s
16
1-18
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
Aluzja (32)
Gniada / - / Klacz / Luis / Arizona / Kramarczyk Andrzej / Piwowarski Andrzej
0.0 / 68.41s
17
1-18
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Panama (35)
Kasztan / - / Klacz / Roland / Pastera Queen / Edward Puchałka / Magdalena Misztela
0.0 / 66.83s
18
1-18
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (40)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / - / -
0.0 / 58.43s
19
1-18
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Galicja (43)
bułana / - / Klacz / NN / NN / Ilona Kosowska / Ilona Kosowska
0.0 / 54.79s
20
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (40)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / - / -
21
1-18
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Gruzja (44)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 60.10s
22
23
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Bonus (45)
- / - / Wałach / / / - / -
9.0 / 93.92s
23
1-18
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Fany (46)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 61.18s
24
22
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Hebron (47)
- / - / Wałach / / / - / -
7.0 / 85.92s
25
1-18
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lotos (48)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 58.79s
26
1-18
Solec Bieruń
Gala (50)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 72.23s
27
26
Solec Bieruń
Dumny dick (49)
- / - / Wałach / / / - / -
19.0 / 132.50s
28
1-18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (30)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 / 64.71s
29
21
Solec Bieruń
Dumny dick (49)
- / - / Wałach / / / - / -
3.0 / 83.82s
PLEJADA (54)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Jędrzej Tura / Tomasz Tura
2.0 / 79.09s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl