Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

R2B - L o Puchar Burmistrza, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-07-04
2020-07-04
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
64 s
Sedzia główny:
Elżbieta Janik
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 4 Sabina Baron
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Haszim (51)
gn. / - / Wałach / Jurysta / Barok / Harfa / Eremita / Tomasz Tura / Poletyło Zygmunt
0.0 54.12s
2 10 Jacek Tura
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Sesja (13)
gn. / - / Klacz / Regiel / Arcus / Setia / Empik / Jacek Tura / Stadnina Koni Udórz
4.0 57.90s
3 3 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki
Simi (21)
sk.gn. / - / Wałach / Minaret / Łowicz / Sisley / Kamp / MUSIOLIK WOJCIECH / FROSIK SŁAWOMIR
0.0 51.60s
4 5 Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Balando (23)
Gniada / - / Wałach / Wenco / Balladyna / Tomasz Tura / Tomasz Tura
0.0 54.57s
5 1 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (25)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
0.0 50.91s
6 Eliminacja Weronika Kachel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Malaquando (11)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / Weronika Kachel / -
7 8 Jadwiga Rogalska
Bez Przynależności Klubowej M A L
Maraton (8)
ciemnogniada / - / Wałach / Cytrus / Morwa / Mariusz Rogalski / Ćwiertniak Henryk
4.0 50.03s
8 (T) Przejazd treningowy Weronika Kachel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Malaquando (11)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / Weronika Kachel / -
10.0 84.57s
9 9 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (31)
gn. / - / Wałach / Cassilio / Cassini I / Vitara / Le Voltaire / Justyna Danak / Stadnina Koni Moszna
4.0 51.08s
10 7 Łukasz Matla
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Lose Yourself (9)
Gniada / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Lawenda / Mariusz Rogalski / Mielcarek Alicja
0.0 63.65s
11 (T) Przejazd treningowy Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (31)
gn. / - / Wałach / Cassilio / Cassini I / Vitara / Le Voltaire / Justyna Danak / Stadnina Koni Moszna
0.0 47.84s
12 (T) Przejazd treningowy Łukasz Matla
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Lose Yourself (9)
Gniada / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Lawenda / Mariusz Rogalski / Mielcarek Alicja
0.0 61.72s
15 2 Sabina Baron
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Donna (52)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 51.42s
16 6 Martyna Kot
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Koronea (4)
sk.gn. / - / Klacz / Don Corleone / Koronis / Five Star Camp / - / -
0.0 59.64s
17 (T) Przejazd treningowy Sabina Baron
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Donna (52)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 49.24s
19 (T) Przejazd treningowy Jadwiga Rogalska
Bez Przynależności Klubowej M A L
Maraton (8)
ciemnogniada / - / Wałach / Cytrus / Morwa / Mariusz Rogalski / Ćwiertniak Henryk
4.0 54.45s
1
4
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Haszim (51)
gn. / - / Wałach / Jurysta / Barok / Harfa / Eremita / Tomasz Tura / Poletyło Zygmunt
0.0 / 54.12s
2
10
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Sesja (13)
gn. / - / Klacz / Regiel / Arcus / Setia / Empik / Jacek Tura / Stadnina Koni Udórz
4.0 / 57.90s
3
3
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki
Simi (21)
sk.gn. / - / Wałach / Minaret / Łowicz / Sisley / Kamp / MUSIOLIK WOJCIECH / FROSIK SŁAWOMIR
0.0 / 51.60s
4
5
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Balando (23)
Gniada / - / Wałach / Wenco / Balladyna / Tomasz Tura / Tomasz Tura
0.0 / 54.57s
5
1
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (25)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
0.0 / 50.91s
6
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Malaquando (11)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / Weronika Kachel / -
7
8
Bez Przynależności Klubowej M A L
Maraton (8)
ciemnogniada / - / Wałach / Cytrus / Morwa / Mariusz Rogalski / Ćwiertniak Henryk
4.0 / 50.03s
8 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Malaquando (11)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / Weronika Kachel / -
10.0 / 84.57s
9
9
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (31)
gn. / - / Wałach / Cassilio / Cassini I / Vitara / Le Voltaire / Justyna Danak / Stadnina Koni Moszna
4.0 / 51.08s
10
7
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Lose Yourself (9)
Gniada / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Lawenda / Mariusz Rogalski / Mielcarek Alicja
0.0 / 63.65s
11 (T)
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (31)
gn. / - / Wałach / Cassilio / Cassini I / Vitara / Le Voltaire / Justyna Danak / Stadnina Koni Moszna
0.0 / 47.84s
12 (T)
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
Lose Yourself (9)
Gniada / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Lawenda / Mariusz Rogalski / Mielcarek Alicja
0.0 / 61.72s
15
2
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Donna (52)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 51.42s
16
6
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Koronea (4)
sk.gn. / - / Klacz / Don Corleone / Koronis / Five Star Camp / - / -
0.0 / 59.64s
17 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Donna (52)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 49.24s
19 (T)
Bez Przynależności Klubowej M A L
Maraton (8)
ciemnogniada / - / Wałach / Cytrus / Morwa / Mariusz Rogalski / Ćwiertniak Henryk
4.0 / 54.45s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl