Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

1 - jeźdźcy początkujący, ujeżdżeniowo - sprawnościowy o nagrodę Dyrektora Szkoły oraz Sklepu Jeździeckiego Skoczek, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
2020-09-18
Wysokość przeszkód:
50 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
300 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 19 Kinga Stanisławska
Stajnia pod Grojcem
Kosa (33)
Gniada / - / Klacz / Flet / Gajówka / Paulina Cader / -
5.0 89.26s
2 Eliminacja Tatiana Gawron
Stajnia pod Grojcem
Tores (31)
Tarantowaty / - / Wałach / Atlas / Tosia / Paulina Cader / -
3 Weronika Kowalska
Stajnia pod Grojcem
Tores (31)
Tarantowaty / - / Wałach / Atlas / Tosia / Paulina Cader / -
4 Anna Burger
Stajnia pod Grojcem
Lola (32)
Srokata / - / Klacz / NN / NN / Paulina Cader / -
5 20 Aneta łajczak
Stajnia pod Grojcem
Kosa (33)
Gniada / - / Klacz / Flet / Gajówka / Paulina Cader / -
7.0 97.66s
6 10 Patrycja Gacek
Bpk
Eska (2)
gniada / - / Klacz / Paszkwil / Epoka / Katarzyna Palka / Janis Agnieszka
0.0 64.60s
7 9 Monika Kalinowska
Bpk
Brawura Gold (3)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 64.06s
8 18 Weronika Stanek
JKS Kasztanka
Werona (5)
Ciemnogniada / - / Klacz / Erazm / Waness / - / -
4.0 66.55s
9 1 Amelia Migała
Jks Kasztanka
Pirat (7)
Gniada / - / Wałach / Ebonit / Pola / Amelia Migała / Kapusta Piotr
0.0 40.68s
10 11 Anna Haczek
Stajnia Miejska żywiec
Cyprys (8)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 67.45s
11 17 Agnieszka Machnik
Stajnia Miejska żywiec
Lotka (9)
Srokata / - / Klacz / Surmacz / Lady / Urząd Miejski w Żywcu / -
1.0 75.66s
12 8 Kinga Butora
Stajnia Miejska Żywiec
Figa (10)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 63.59s
13 14 Klaudyna Górna
Stajnia Miejska Żywiec
Lady (11)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Urząd Miejski w Żywcu / Władysław Wapienik
1.0 72.35s
14 13 Julia Rapacz
Stajnia Sandro Hero
Hanter (13)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / - / -
1.0 72.31s
15 16 Natalia Baran
Bpk
Valgo (16)
Bułana / - / Wałach / Demo Kjeldsvang / Vilja / M.Siwiec / D. Jagodzinska
1.0 75.52s
16 3 Daria Kania
Jks Kasztanka
Polo (24)
Skarogniada / - / Wałach / Czort R / Pawanka / - / -
0.0 52.37s
17 15 Hanna Poduszyńska
KJK AVIATOR
Kapsel (22)
Kasztanowatotarantowata / - / Wałach / NN / NN / Edyta Karawan / NN
1.0 74.70s
18 5 Wiktoria Binek
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Fado (41)
kasztan / - / Wałach / Nuisain / Fargola / Katarzyna Zawalska-Furtak / -
0.0 57.11s
19 7 Martyna Gibas
Bpk
Hugo (43)
Gniadotarantowata / - / Wałach / Eman / Hossa'm / - / -
0.0 60.37s
20 6 Marlena Kanik
Bpk
Hugo (43)
Gniadotarantowata / - / Wałach / Eman / Hossa'm / - / -
0.0 59.10s
21 2 Katarzyna Studnicka
Jks Kasztanka
Welur (37)
gniada / - / Wałach / Hiszpan / Orbita / - / -
0.0 50.89s
22 12 Natalia Kadela
JKS Kasztanka
Spartan (39)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Natalia Kadela / -
0.0 69.22s
23 21 Karolina Kosiec
Bpk
Kumys (44)
Myszata / - / Wałach / Xxx / Xxx / Wiktoria Góra / -
10.0 95.92s
24 22 Kinga Firsiuk
BPK
Atlas (45)
gniada / - / Wałach / Bre Gun / Astarte / Karolina Kosiec / Piotr Langer
14.0 108.89s
25 Kinga Stanisławska
Stajnia pod Grojcem
Muffty (34)
Kasztanowata / - / Wałach / Ibn Galal / Mona B / Paulina Cader / -
26 Eliminacja Martyna Meisner
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Nergal (40)
Myszata / - / Wałach / Nn / Nn / Aleksandra Solarz / -
27 4 Zuzanna Klose
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Fado (42)
kasztan / - / Wałach / Nuisain / Fargola / Katarzyna Zawalska-Furtak / -
0.0 54.33s
1
19
Stajnia pod Grojcem
Kosa (33)
Gniada / - / Klacz / Flet / Gajówka / Paulina Cader / -
5.0 / 89.26s
2
Elim
Stajnia pod Grojcem
Tores (31)
Tarantowaty / - / Wałach / Atlas / Tosia / Paulina Cader / -
3
Stajnia pod Grojcem
Tores (31)
Tarantowaty / - / Wałach / Atlas / Tosia / Paulina Cader / -
4
Stajnia pod Grojcem
Lola (32)
Srokata / - / Klacz / NN / NN / Paulina Cader / -
5
20
Stajnia pod Grojcem
Kosa (33)
Gniada / - / Klacz / Flet / Gajówka / Paulina Cader / -
7.0 / 97.66s
Eska (2)
gniada / - / Klacz / Paszkwil / Epoka / Katarzyna Palka / Janis Agnieszka
0.0 / 64.60s
Brawura Gold (3)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 / 64.06s
8
18
JKS Kasztanka
Werona (5)
Ciemnogniada / - / Klacz / Erazm / Waness / - / -
4.0 / 66.55s
9
1
Jks Kasztanka
Pirat (7)
Gniada / - / Wałach / Ebonit / Pola / Amelia Migała / Kapusta Piotr
0.0 / 40.68s
10
11
Stajnia Miejska żywiec
Cyprys (8)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 / 67.45s
11
17
Stajnia Miejska żywiec
Lotka (9)
Srokata / - / Klacz / Surmacz / Lady / Urząd Miejski w Żywcu / -
1.0 / 75.66s
12
8
Stajnia Miejska Żywiec
Figa (10)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 / 63.59s
13
14
Stajnia Miejska Żywiec
Lady (11)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Urząd Miejski w Żywcu / Władysław Wapienik
1.0 / 72.35s
14
13
Stajnia Sandro Hero
Hanter (13)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / - / -
1.0 / 72.31s
15
16
Valgo (16)
Bułana / - / Wałach / Demo Kjeldsvang / Vilja / M.Siwiec / D. Jagodzinska
1.0 / 75.52s
16
3
Jks Kasztanka
Polo (24)
Skarogniada / - / Wałach / Czort R / Pawanka / - / -
0.0 / 52.37s
17
15
Kapsel (22)
Kasztanowatotarantowata / - / Wałach / NN / NN / Edyta Karawan / NN
1.0 / 74.70s
18
5
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Fado (41)
kasztan / - / Wałach / Nuisain / Fargola / Katarzyna Zawalska-Furtak / -
0.0 / 57.11s
Hugo (43)
Gniadotarantowata / - / Wałach / Eman / Hossa'm / - / -
0.0 / 60.37s
Hugo (43)
Gniadotarantowata / - / Wałach / Eman / Hossa'm / - / -
0.0 / 59.10s
21
2
Jks Kasztanka
Welur (37)
gniada / - / Wałach / Hiszpan / Orbita / - / -
0.0 / 50.89s
22
12
JKS Kasztanka
Spartan (39)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Natalia Kadela / -
0.0 / 69.22s
Kumys (44)
Myszata / - / Wałach / Xxx / Xxx / Wiktoria Góra / -
10.0 / 95.92s
24
22
Atlas (45)
gniada / - / Wałach / Bre Gun / Astarte / Karolina Kosiec / Piotr Langer
14.0 / 108.89s
25
Stajnia pod Grojcem
Muffty (34)
Kasztanowata / - / Wałach / Ibn Galal / Mona B / Paulina Cader / -
26
Elim
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Nergal (40)
Myszata / - / Wałach / Nn / Nn / Aleksandra Solarz / -
27
4
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Fado (42)
kasztan / - / Wałach / Nuisain / Fargola / Katarzyna Zawalska-Furtak / -
0.0 / 54.33s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl