Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 50 cm o nagrodę Burmistrza Miasta Żywiec oraz Sklepu Jeździeckiego Skoczek, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
2020-09-18
Wysokość przeszkód:
50 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Kinga Stanisławska
Stajnia pod Grojcem
Muffty (34)
Kasztanowata / - / Wałach / Ibn Galal / Mona B / Paulina Cader / -
2 20 Martyna Gibas
Bpk
Hugo (43)
Gniadotarantowata / - / Wałach / Eman / Hossa'm / - / -
0.0 63.59s
3 6 Katarzyna Studnicka
Jks Kasztanka
Welur (37)
gniada / - / Wałach / Hiszpan / Orbita / - / -
0.0 44.02s
4 14 Marlena Kanik
Bpk
Hugo (43)
Gniadotarantowata / - / Wałach / Eman / Hossa'm / - / -
0.0 47.78s
5 (T) Przejazd treningowy Katarzyna Studnicka
Jks Kasztanka
Welur (37)
gniada / - / Wałach / Hiszpan / Orbita / - / -
0.0 49.39s
6 24 Karolina Kosiec
Bpk
Kumys (44)
Myszata / - / Wałach / Xxx / Xxx / Wiktoria Góra / -
4.0 66.66s
7 18 Patrycja Gacek
Bpk
Eska (2)
gniada / - / Klacz / Paszkwil / Epoka / Katarzyna Palka / Janis Agnieszka
0.0 55.02s
8 13 Monika Kalinowska
Bpk
Brawura Gold (3)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 47.49s
9 11 Weronika Stanek
JKS Kasztanka
Werona (5)
Ciemnogniada / - / Klacz / Erazm / Waness / - / -
0.0 46.84s
10 1 Amelia Migała
Jks Kasztanka
Pirat (7)
Gniada / - / Wałach / Ebonit / Pola / Amelia Migała / Kapusta Piotr
0.0 36.38s
11 4 Anna Haczek
Stajnia Miejska żywiec
Cyprys (8)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 41.86s
12 22 Agnieszka Machnik
Stajnia Miejska żywiec
Lotka (9)
Srokata / - / Klacz / Surmacz / Lady / Urząd Miejski w Żywcu / -
4.0 55.83s
13 8 Kinga Butora
Stajnia Miejska Żywiec
Figa (10)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 45.26s
14 25 Klaudyna Górna
Stajnia Miejska Żywiec
Lady (11)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Urząd Miejski w Żywcu / Władysław Wapienik
10.0 71.39s
15 10 Julia Rapacz
Stajnia Sandro Hero
Hanter (13)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / - / -
0.0 46.20s
16 21 Natalia Baran
Bpk
Valgo (16)
Bułana / - / Wałach / Demo Kjeldsvang / Vilja / M.Siwiec / D. Jagodzinska
1.0 68.79s
17 2 Daria Kania
Jks Kasztanka
Polo (24)
Skarogniada / - / Wałach / Czort R / Pawanka / - / -
0.0 38.74s
18 Eliminacja Martyna Meisner
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Nergal (40)
Myszata / - / Wałach / Nn / Nn / Aleksandra Solarz / -
19 17 Eliza Trała
Kjk Romico
Medard (6)
Gniada / - / Wałach / Victory Piper / Miss Wonder / Aleksander Sikora / -
0.0 52.14s
20 23 Emilia Nawara
KJK AVIATOR
Kamea (23)
Gniada / - / Klacz / Emetyt / Kohorta / Edyta Karawan / Zychowicz Karol
4.0 65.37s
21 (T) Przejazd treningowy Eliza Trała
Kjk Romico
Medard (6)
Gniada / - / Wałach / Victory Piper / Miss Wonder / Aleksander Sikora / -
22 (T) Przejazd treningowy Emilia Nawara
KJK AVIATOR
Kamea (23)
Gniada / - / Klacz / Emetyt / Kohorta / Edyta Karawan / Zychowicz Karol
0.0 49.69s
23 Eliminacja Gabriela Laszczak
Stajnia Parchowiec
Huragan (35)
/ - / Wałach / / / Angelika Pilch /
24 Eliminacja Weronika Poduszyńska
KJK AVIATOR
Kapsel (38)
Kasztanowatotarantowata / - / Wałach / NN / NN / Edyta Karawan / NN
25 26 Klaudia Dzida
KJ Black Mustang
Rafaello (14)
Siwa / - / Wałach / Ormuz / Rafa / Klaudia Dzida / Sk Racot
14.0 72.98s
26 (T) Przejazd treningowy Weronika Poduszyńska
KJK AVIATOR
Kapsel (38)
Kasztanowatotarantowata / - / Wałach / NN / NN / Edyta Karawan / NN
7.0 77.81s
27 12 Beata Góra
KJ BLACK MUSTANG
Armani Mpm (15)
Ciemnogniada / - / Wałach / Cruzeiro L / Astoria / Beata Góra / -
0.0 47.03s
28 Eliminacja Marta Budzyńska
Bpk
Sentencja (20)
Kasztan / - / Klacz / Goofi R / Sonia / Katarzyna Rypień / -
29 Julia Parzyk
Parchowiec
Baltic Du Fruitier (36)
gniada / - / Klacz / Truth Or Dare / Odyssee Madrik / Patrycja Laszczak / -
30 15 Małgorzata Wandzel
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Carusso (27)
Siwa / - / Wałach / Eryks / Cornela / Paulina Cader / Barbara i Andrzej Borowski
0.0 49.36s
31 (T) Przejazd treningowy Julia Parzyk
Parchowiec
Baltic Du Fruitier (36)
gniada / - / Klacz / Truth Or Dare / Odyssee Madrik / Patrycja Laszczak / -
32 9 Zuzanna Góra
Jks Kasztanka
Karat (28)
Kasztanowata / - / Wałach / Arnold / Kapirinia / - / -
0.0 45.97s
33 3 Emma Sobik
Ljks Eldorado świerklany
Intryga (29)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 41.23s
34 Eliminacja Wiktoria Kareta
Stajnia Parchowiec
Huragan (35)
/ - / Wałach / / / Angelika Pilch /
35 7 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (30)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 45.20s
36 16 Klaudia Grobosz
LJKS Eldorado Świerklany
Gitti (47)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 51.65s
37 5 Anna Standura
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Korsyka (46)
Skarogniada / - / Klacz / Galileusz / Kortina / Stanisław Standura / Stanisław Standura
0.0 42.27s
38 19 Kinga Stanisławska
Stajnia pod Grojcem
Kosa (33)
Gniada / - / Klacz / Flet / Gajówka / Paulina Cader / -
0.0 63.30s
39 (T) Przejazd treningowy Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Misti (48)
gniada / - / Klacz / Hektor / Medira / ZSAiO w Żywcu / -
0.0 65.22s
41 (T) Eliminacja Martyna Meisner
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Nergal (40)
Myszata / - / Wałach / Nn / Nn / Aleksandra Solarz / -
1
Stajnia pod Grojcem
Muffty (34)
Kasztanowata / - / Wałach / Ibn Galal / Mona B / Paulina Cader / -
Hugo (43)
Gniadotarantowata / - / Wałach / Eman / Hossa'm / - / -
0.0 / 63.59s
3
6
Jks Kasztanka
Welur (37)
gniada / - / Wałach / Hiszpan / Orbita / - / -
0.0 / 44.02s
Hugo (43)
Gniadotarantowata / - / Wałach / Eman / Hossa'm / - / -
0.0 / 47.78s
5 (T)
Jks Kasztanka
Welur (37)
gniada / - / Wałach / Hiszpan / Orbita / - / -
0.0 / 49.39s
Kumys (44)
Myszata / - / Wałach / Xxx / Xxx / Wiktoria Góra / -
4.0 / 66.66s
Eska (2)
gniada / - / Klacz / Paszkwil / Epoka / Katarzyna Palka / Janis Agnieszka
0.0 / 55.02s
Brawura Gold (3)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 / 47.49s
9
11
JKS Kasztanka
Werona (5)
Ciemnogniada / - / Klacz / Erazm / Waness / - / -
0.0 / 46.84s
10
1
Jks Kasztanka
Pirat (7)
Gniada / - / Wałach / Ebonit / Pola / Amelia Migała / Kapusta Piotr
0.0 / 36.38s
11
4
Stajnia Miejska żywiec
Cyprys (8)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 / 41.86s
12
22
Stajnia Miejska żywiec
Lotka (9)
Srokata / - / Klacz / Surmacz / Lady / Urząd Miejski w Żywcu / -
4.0 / 55.83s
13
8
Stajnia Miejska Żywiec
Figa (10)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 / 45.26s
14
25
Stajnia Miejska Żywiec
Lady (11)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Urząd Miejski w Żywcu / Władysław Wapienik
10.0 / 71.39s
15
10
Stajnia Sandro Hero
Hanter (13)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / - / -
0.0 / 46.20s
16
21
Valgo (16)
Bułana / - / Wałach / Demo Kjeldsvang / Vilja / M.Siwiec / D. Jagodzinska
1.0 / 68.79s
17
2
Jks Kasztanka
Polo (24)
Skarogniada / - / Wałach / Czort R / Pawanka / - / -
0.0 / 38.74s
18
Elim
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Nergal (40)
Myszata / - / Wałach / Nn / Nn / Aleksandra Solarz / -
19
17
Kjk Romico
Medard (6)
Gniada / - / Wałach / Victory Piper / Miss Wonder / Aleksander Sikora / -
0.0 / 52.14s
20
23
KJK AVIATOR
Kamea (23)
Gniada / - / Klacz / Emetyt / Kohorta / Edyta Karawan / Zychowicz Karol
4.0 / 65.37s
21 (T)
Kjk Romico
Medard (6)
Gniada / - / Wałach / Victory Piper / Miss Wonder / Aleksander Sikora / -
22 (T)
KJK AVIATOR
Kamea (23)
Gniada / - / Klacz / Emetyt / Kohorta / Edyta Karawan / Zychowicz Karol
0.0 / 49.69s
23
Elim
Stajnia Parchowiec
Huragan (35)
/ - / Wałach / / / Angelika Pilch /
24
Elim
Kapsel (38)
Kasztanowatotarantowata / - / Wałach / NN / NN / Edyta Karawan / NN
25
26
KJ Black Mustang
Rafaello (14)
Siwa / - / Wałach / Ormuz / Rafa / Klaudia Dzida / Sk Racot
14.0 / 72.98s
26 (T)
Kapsel (38)
Kasztanowatotarantowata / - / Wałach / NN / NN / Edyta Karawan / NN
7.0 / 77.81s
27
12
KJ BLACK MUSTANG
Armani Mpm (15)
Ciemnogniada / - / Wałach / Cruzeiro L / Astoria / Beata Góra / -
0.0 / 47.03s
28
Elim
Sentencja (20)
Kasztan / - / Klacz / Goofi R / Sonia / Katarzyna Rypień / -
29
Parchowiec
Baltic Du Fruitier (36)
gniada / - / Klacz / Truth Or Dare / Odyssee Madrik / Patrycja Laszczak / -
30
15
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Carusso (27)
Siwa / - / Wałach / Eryks / Cornela / Paulina Cader / Barbara i Andrzej Borowski
0.0 / 49.36s
31 (T)
Parchowiec
Baltic Du Fruitier (36)
gniada / - / Klacz / Truth Or Dare / Odyssee Madrik / Patrycja Laszczak / -
32
9
Jks Kasztanka
Karat (28)
Kasztanowata / - / Wałach / Arnold / Kapirinia / - / -
0.0 / 45.97s
33
3
Ljks Eldorado świerklany
Intryga (29)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 41.23s
34
Elim
Stajnia Parchowiec
Huragan (35)
/ - / Wałach / / / Angelika Pilch /
35
7
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (30)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 45.20s
36
16
LJKS Eldorado Świerklany
Gitti (47)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 51.65s
37
5
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Korsyka (46)
Skarogniada / - / Klacz / Galileusz / Kortina / Stanisław Standura / Stanisław Standura
0.0 / 42.27s
38
19
Stajnia pod Grojcem
Kosa (33)
Gniada / - / Klacz / Flet / Gajówka / Paulina Cader / -
0.0 / 63.30s
39 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Misti (48)
gniada / - / Klacz / Hektor / Medira / ZSAiO w Żywcu / -
0.0 / 65.22s
41 (T)
Elim
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Nergal (40)
Myszata / - / Wałach / Nn / Nn / Aleksandra Solarz / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl