Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - 70 cm o nagrodę Starosty Żywieckiego oraz Sklepu Jeździeckiego Skoczek, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-09-18
2020-09-18
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 (T) Przejazd treningowy Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Misti (48)
gniada / - / Klacz / Hektor / Medira / ZSAiO w Żywcu / -
0.0 61.58s
2 14 Emma Sobik
Ljks Eldorado świerklany
Intryga (29)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
4.0 45.87s
3 12 Patrycja Gacek
Bpk
Eska (2)
gniada / - / Klacz / Paszkwil / Epoka / Katarzyna Palka / Janis Agnieszka
0.0 56.94s
4 10 Monika Kalinowska
Bpk
Brawura Gold (3)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 51.05s
5 2 Amelia Migała
Jks Kasztanka
Pirat (7)
Gniada / - / Wałach / Ebonit / Pola / Amelia Migała / Kapusta Piotr
0.0 38.09s
6 4 Anna Haczek
Stajnia Miejska żywiec
Cyprys (8)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 41.60s
7 18 Agnieszka Machnik
Stajnia Miejska żywiec
Lotka (9)
Srokata / - / Klacz / Surmacz / Lady / Urząd Miejski w Żywcu / -
4.0 64.35s
8 15 Kinga Butora
Stajnia Miejska Żywiec
Figa (10)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
4.0 47.50s
9 Eliminacja Klaudyna Górna
Stajnia Miejska Żywiec
Lady (11)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Urząd Miejski w Żywcu / Władysław Wapienik
10 8 Julia Rapacz
Stajnia Sandro Hero
Hanter (13)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / - / -
0.0 44.06s
11 (T) Przejazd treningowy Klaudia Dzida
KJ Black Mustang
Rafaello (14)
Siwa / - / Wałach / Ormuz / Rafa / Klaudia Dzida / Sk Racot
0.0 45.80s
12 11 Emilia Nawara
KJK AVIATOR
Kamea (23)
Gniada / - / Klacz / Emetyt / Kohorta / Edyta Karawan / Zychowicz Karol
0.0 52.80s
13 16 Beata Góra
KJ BLACK MUSTANG
Armani Mpm (15)
Ciemnogniada / - / Wałach / Cruzeiro L / Astoria / Beata Góra / -
4.0 48.09s
14 17 Natalia Baran
Bpk
Valgo (16)
Bułana / - / Wałach / Demo Kjeldsvang / Vilja / M.Siwiec / D. Jagodzinska
4.0 59.72s
15 Marta Budzyńska
Bpk
Sentencja (20)
Kasztan / - / Klacz / Goofi R / Sonia / Katarzyna Rypień / -
16 1 Daria Kania
Jks Kasztanka
Polo (24)
Skarogniada / - / Wałach / Czort R / Pawanka / - / -
0.0 37.49s
17 19 Weronika Stanek
JKS Kasztanka
Werona (26)
Ciemnogniada / - / Klacz / Erazm / Waness / - / -
8.0 46.12s
18 Małgorzata Wandzel
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Carusso (27)
Siwa / - / Wałach / Eryks / Cornela / Paulina Cader / Barbara i Andrzej Borowski
19 13 Zuzanna Góra
Jks Kasztanka
Karat (28)
Kasztanowata / - / Wałach / Arnold / Kapirinia / - / -
4.0 44.22s
20 7 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (30)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 42.74s
21 Martyna Meisner
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Nergal (40)
Myszata / - / Wałach / Nn / Nn / Aleksandra Solarz / -
22 6 Wiktoria Binek
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Fado (41)
kasztan / - / Wałach / Nuisain / Fargola / Katarzyna Zawalska-Furtak / -
0.0 42.66s
23 9 Klaudia Grobosz
LJKS Eldorado Świerklany
Gitti (47)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 49.95s
24 3 Anna Standura
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Korsyka (46)
Skarogniada / - / Klacz / Galileusz / Kortina / Stanisław Standura / Stanisław Standura
0.0 40.05s
25 Estera Stec
Bpk
Etna -b (4)
Kasztan / - / Klacz / Izopren / Estrada / P.Stec / I. Teodorczyk
26 Eliminacja Maja Trała
Kjk Romico
Medard (6)
Gniada / - / Wałach / Victory Piper / Miss Wonder / Aleksander Sikora / -
27 Estera Stec
Bpk
Etna -b (4)
Kasztan / - / Klacz / Izopren / Estrada / P.Stec / I. Teodorczyk
28 Maja Trała
Kjk Romico
Medard (6)
Gniada / - / Wałach / Victory Piper / Miss Wonder / Aleksander Sikora / -
29 Maja Dwornicka
BPK
Festa (12)
kasztanowata / - / Klacz / Pegasus HB / Fara / Justyna Wacławek / -
30 Emilia Berezowska
Bpk
Locarno (17)
ciemnogniada / - / Wałach / Rammstein / Liberta / . / Mateusz Suszek
31 Eliminacja Anna Kareta
Stajnia Parchowiec
Baltic Du Fruitier (36)
gniada / - / Klacz / Truth Or Dare / Odyssee Madrik / Patrycja Laszczak / -
32 5 Zuzanna Klose
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Fado (42)
kasztan / - / Wałach / Nuisain / Fargola / Katarzyna Zawalska-Furtak / -
0.0 42.05s
33 (T) Eliminacja Anna Kareta
Stajnia Parchowiec
Baltic Du Fruitier (36)
gniada / - / Klacz / Truth Or Dare / Odyssee Madrik / Patrycja Laszczak / -
1 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Misti (48)
gniada / - / Klacz / Hektor / Medira / ZSAiO w Żywcu / -
0.0 / 61.58s
2
14
Ljks Eldorado świerklany
Intryga (29)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
4.0 / 45.87s
Eska (2)
gniada / - / Klacz / Paszkwil / Epoka / Katarzyna Palka / Janis Agnieszka
0.0 / 56.94s
Brawura Gold (3)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 / 51.05s
5
2
Jks Kasztanka
Pirat (7)
Gniada / - / Wałach / Ebonit / Pola / Amelia Migała / Kapusta Piotr
0.0 / 38.09s
6
4
Stajnia Miejska żywiec
Cyprys (8)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
0.0 / 41.60s
7
18
Stajnia Miejska żywiec
Lotka (9)
Srokata / - / Klacz / Surmacz / Lady / Urząd Miejski w Żywcu / -
4.0 / 64.35s
8
15
Stajnia Miejska Żywiec
Figa (10)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
4.0 / 47.50s
9
Elim
Stajnia Miejska Żywiec
Lady (11)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Urząd Miejski w Żywcu / Władysław Wapienik
10
8
Stajnia Sandro Hero
Hanter (13)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / - / -
0.0 / 44.06s
11 (T)
KJ Black Mustang
Rafaello (14)
Siwa / - / Wałach / Ormuz / Rafa / Klaudia Dzida / Sk Racot
0.0 / 45.80s
12
11
KJK AVIATOR
Kamea (23)
Gniada / - / Klacz / Emetyt / Kohorta / Edyta Karawan / Zychowicz Karol
0.0 / 52.80s
13
16
KJ BLACK MUSTANG
Armani Mpm (15)
Ciemnogniada / - / Wałach / Cruzeiro L / Astoria / Beata Góra / -
4.0 / 48.09s
14
17
Valgo (16)
Bułana / - / Wałach / Demo Kjeldsvang / Vilja / M.Siwiec / D. Jagodzinska
4.0 / 59.72s
Sentencja (20)
Kasztan / - / Klacz / Goofi R / Sonia / Katarzyna Rypień / -
16
1
Jks Kasztanka
Polo (24)
Skarogniada / - / Wałach / Czort R / Pawanka / - / -
0.0 / 37.49s
17
19
JKS Kasztanka
Werona (26)
Ciemnogniada / - / Klacz / Erazm / Waness / - / -
8.0 / 46.12s
18
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Carusso (27)
Siwa / - / Wałach / Eryks / Cornela / Paulina Cader / Barbara i Andrzej Borowski
19
13
Jks Kasztanka
Karat (28)
Kasztanowata / - / Wałach / Arnold / Kapirinia / - / -
4.0 / 44.22s
20
7
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (30)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 42.74s
21
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Nergal (40)
Myszata / - / Wałach / Nn / Nn / Aleksandra Solarz / -
22
6
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Fado (41)
kasztan / - / Wałach / Nuisain / Fargola / Katarzyna Zawalska-Furtak / -
0.0 / 42.66s
23
9
LJKS Eldorado Świerklany
Gitti (47)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 49.95s
24
3
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Korsyka (46)
Skarogniada / - / Klacz / Galileusz / Kortina / Stanisław Standura / Stanisław Standura
0.0 / 40.05s
Etna -b (4)
Kasztan / - / Klacz / Izopren / Estrada / P.Stec / I. Teodorczyk
26
Elim
Kjk Romico
Medard (6)
Gniada / - / Wałach / Victory Piper / Miss Wonder / Aleksander Sikora / -
Etna -b (4)
Kasztan / - / Klacz / Izopren / Estrada / P.Stec / I. Teodorczyk
28
Kjk Romico
Medard (6)
Gniada / - / Wałach / Victory Piper / Miss Wonder / Aleksander Sikora / -
Festa (12)
kasztanowata / - / Klacz / Pegasus HB / Fara / Justyna Wacławek / -
Locarno (17)
ciemnogniada / - / Wałach / Rammstein / Liberta / . / Mateusz Suszek
31
Elim
Stajnia Parchowiec
Baltic Du Fruitier (36)
gniada / - / Klacz / Truth Or Dare / Odyssee Madrik / Patrycja Laszczak / -
32
5
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
Fado (42)
kasztan / - / Wałach / Nuisain / Fargola / Katarzyna Zawalska-Furtak / -
0.0 / 42.05s
33 (T)
Elim
Stajnia Parchowiec
Baltic Du Fruitier (36)
gniada / - / Klacz / Truth Or Dare / Odyssee Madrik / Patrycja Laszczak / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl