Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Puchar AZS Speed&Music, Zwykły Art. 238.2.1, 2020-09-20
2020-09-20
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
460 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
79 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 15 Emilia Kasprzak
WSB Poznań
Loretta B (18)
kasztanowata / - / Klacz / Otello / Laurine Du Libaire / Barbara Brzóska / Łukasz Brzóska
10.0 83.12s
2 6 Aleksandra Stańska
AWF Kraków
Rapsodia (20)
gn. / - / Klacz / Hindus / Emetyt / Roksana / All Hands On Deck / - / -
0.0 60.40s
3 11 Jagoda Kudlicka
URz Rzeszów
Ikar (14)
gn. / - / Wałach / Cotton Club / Cantus / Izbica / Likedeeler / - / -
4.0 54.27s
4 Patrycja Kierznikiewicz
PG Gdańsk
Carmen LG (6)
gn. / - / Klacz / Cayetano L / Candillo Z / Carrara N / Charmant / Patrycja Kierznikiewicz / -
5 18 Małgorzata Gawryluk
UW Warszawa
Baloussini Ii (7)
Skaro-gniada / - / Wałach / Baloussini / Sawannah / Paweł Gawryluk / Stanisław Porcajlo
19.0 104.66s
6 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (8)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
7 16 Wiktoria Aszyk
UG Gdańsk
Galiro (9)
siwa / - / Wałach / Caliro / Calato / Guernica / Lexus / Karolina Osiczko-Aszyk / Leszek Szymański
12.0 77.86s
9 (T) Przejazd treningowy Wiktoria Aszyk
UG Gdańsk
Galiro (9)
siwa / - / Wałach / Caliro / Calato / Guernica / Lexus / Karolina Osiczko-Aszyk / Leszek Szymański
0.0 64.13s
10 Marzena Ferdyn
ŚUM Katowice
Niwar (11)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Marzena Ferdyn / Dariusz Mantaj
11 Marta Szkiela
UMe Łódź
Harnaś (12)
gniada / - / Wałach / Top Gun / Harda / Tomasz Paradowski sport&development / Stadnina Koni Walewice
12 3 Olga Celska
SWPS Warszawa
Hip Hop (13)
kaszt. / - / Wałach / Luron / Guidam / Hrabina W / Carlon / Jarosław Celski / -
0.0 54.09s
13 Julia Dopke
Ug Gdansk
Armani (15)
Gniada / - / Wałach / Xxx / Xxx / - / -
14 4 Helena Chełchowska
SGH Warszawa
Kolorado - Cherry "D" (16)
gn. / - / Wałach / Cherry Cordial / Cordial / Kariera / Sofix / Zbigniew Chełchowski / -
0.0 55.02s
15 8 Justyna Bambynek
UHP Częstochowa
Selim (17)
gniada / - / Wałach / NN / NN / Justyna Bambynek / Rojek Antoni
0.0 69.68s
16 7 Katarzyna Sebastian
UZ Zielona Góra
Famata-B (22)
siwa / - / Klacz / Lucky Boy / Lavall Ii / Tamata / Nijinski / - / -
0.0 64.19s
18 2 Julia Sobiepańska
UW Warszawa
Ever For Ever (24)
c.kaszt. / - / Wałach / Ererbus / Conteder / Diatermia / Wagram / Dominika Sobiepańska / Andrzej Lemański
0.0 51.46s
19 Antonina Wieczorek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BOLS (25)
kaszt. / - / Wałach / Lord Star / Lord / Białynia / Mywill / Anna Wieczorek / Potasiak Robert
20 10 Natalia Stróżyńska
UPr Poznań
Stanislav- Star (26)
Kasztanowata / - / Wałach / Stolzenberg / Elfe / Antoni Chłapowski / Andreas Grube
4.0 51.32s
21 9 Paulina Nawrocka
UWr Wrocław
Fatim-l (27)
ciemnogniada / - / Wałach / Harper / Fatima / Paulina Nawrocka / Paweł Sierański
0.0 71.53s
23 14 Katarzyna Misiek
UMe Łódź
Crater (28)
kasztanowata / - / Wałach / Crown Z / Metallica / - / -
8.0 73.14s
24 1 Weronika Klabisz
UPr Wrocław
Notis (29)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 50.26s
25 Katarzyna Misiek
UMe Łódź
Crater (28)
kasztanowata / - / Wałach / Crown Z / Metallica / - / -
26 5 Emilia Kasprzak
WSB Poznań
Orlando B (19)
kasztanowata / - / Wałach / Jaguar Mail / Orane Du Libaire / Barbara Brzóska / Łukasz Brzóska
0.0 60.28s
27 13 Aleksandra Stańska
AWF Kraków
Gevin (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Dolmet Glamour / Louis / - / -
8.0 57.10s
28 12 Kamil Chwołka
Salvador (31)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
4.0 57.45s
29 17 Gloria Ciba
Quamar (32)
gn. / - / Klacz / Quaid / Quidam's Rubin / Luzy / Landor S / - / -
17.0 98.71s
1
15
WSB Poznań
Loretta B (18)
kasztanowata / - / Klacz / Otello / Laurine Du Libaire / Barbara Brzóska / Łukasz Brzóska
10.0 / 83.12s
2
6
Rapsodia (20)
gn. / - / Klacz / Hindus / Emetyt / Roksana / All Hands On Deck / - / -
0.0 / 60.40s
3
11
URz Rzeszów
Ikar (14)
gn. / - / Wałach / Cotton Club / Cantus / Izbica / Likedeeler / - / -
4.0 / 54.27s
Carmen LG (6)
gn. / - / Klacz / Cayetano L / Candillo Z / Carrara N / Charmant / Patrycja Kierznikiewicz / -
5
18
Baloussini Ii (7)
Skaro-gniada / - / Wałach / Baloussini / Sawannah / Paweł Gawryluk / Stanisław Porcajlo
19.0 / 104.66s
6
Klub Sportowy Faruk
Demolka (8)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
7
16
UG Gdańsk
Galiro (9)
siwa / - / Wałach / Caliro / Calato / Guernica / Lexus / Karolina Osiczko-Aszyk / Leszek Szymański
12.0 / 77.86s
9 (T)
UG Gdańsk
Galiro (9)
siwa / - / Wałach / Caliro / Calato / Guernica / Lexus / Karolina Osiczko-Aszyk / Leszek Szymański
0.0 / 64.13s
10
ŚUM Katowice
Niwar (11)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Marzena Ferdyn / Dariusz Mantaj
11
UMe Łódź
Harnaś (12)
gniada / - / Wałach / Top Gun / Harda / Tomasz Paradowski sport&development / Stadnina Koni Walewice
12
3
SWPS Warszawa
Hip Hop (13)
kaszt. / - / Wałach / Luron / Guidam / Hrabina W / Carlon / Jarosław Celski / -
0.0 / 54.09s
13
Ug Gdansk
Armani (15)
Gniada / - / Wałach / Xxx / Xxx / - / -
14
4
Kolorado - Cherry "D" (16)
gn. / - / Wałach / Cherry Cordial / Cordial / Kariera / Sofix / Zbigniew Chełchowski / -
0.0 / 55.02s
15
8
UHP Częstochowa
Selim (17)
gniada / - / Wałach / NN / NN / Justyna Bambynek / Rojek Antoni
0.0 / 69.68s
16
7
UZ Zielona Góra
Famata-B (22)
siwa / - / Klacz / Lucky Boy / Lavall Ii / Tamata / Nijinski / - / -
0.0 / 64.19s
18
2
Ever For Ever (24)
c.kaszt. / - / Wałach / Ererbus / Conteder / Diatermia / Wagram / Dominika Sobiepańska / Andrzej Lemański
0.0 / 51.46s
19
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BOLS (25)
kaszt. / - / Wałach / Lord Star / Lord / Białynia / Mywill / Anna Wieczorek / Potasiak Robert
20
10
Stanislav- Star (26)
Kasztanowata / - / Wałach / Stolzenberg / Elfe / Antoni Chłapowski / Andreas Grube
4.0 / 51.32s
21
9
UWr Wrocław
Fatim-l (27)
ciemnogniada / - / Wałach / Harper / Fatima / Paulina Nawrocka / Paweł Sierański
0.0 / 71.53s
23
14
UMe Łódź
Crater (28)
kasztanowata / - / Wałach / Crown Z / Metallica / - / -
8.0 / 73.14s
24
1
UPr Wrocław
Notis (29)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 / 50.26s
25
UMe Łódź
Crater (28)
kasztanowata / - / Wałach / Crown Z / Metallica / - / -
26
5
WSB Poznań
Orlando B (19)
kasztanowata / - / Wałach / Jaguar Mail / Orane Du Libaire / Barbara Brzóska / Łukasz Brzóska
0.0 / 60.28s
27
13
Gevin (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Dolmet Glamour / Louis / - / -
8.0 / 57.10s
Salvador (31)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
4.0 / 57.45s
Quamar (32)
gn. / - / Klacz / Quaid / Quidam's Rubin / Luzy / Landor S / - / -
17.0 / 98.71s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl