Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-09-19
2020-09-20
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
300 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
60 s
Sedzia główny:
Jolanta Turowska
Gospodarz toru:
Jolanta Turowska
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 6 Sławomir Bramowicz
Stary Młyn Strzeszyn
Drops (22)
gniada / - / Wałach / Domingo / Draska / Sławomir Bramowicz / Aleksandra Gul
0.0 51.09s
2 10 Aleksandra Rogoda
Stadnina koni Przekolno
Zigur (6)
Gniada / - / Ogier / Alwaro / Zira / Sławomir Lewandowski / -
0.0 46.46s
3 Eliminacja Amelia Drzewiecka
Stadnina koni Przekolno
Woltar (8)
Gniada / - / Ogier / Progres / Wola-SM / Sławomir Lewandowski / -
4 11 Laura Wilczyńska
KJ Cavallo Szczecin
Correro (31)
Siwa / - / Ogier / Claudio / Finja XIII / - / -
0.0 46.24s
7 15 Zbigniew Kałużny
Stajnia Opal Jaglisko
Magic Boy (3)
Kasztan / - / Wałach / Ramirez / Mika / Zbigniew Kałużny / Zbigniew Kałużny
0.0 41.70s
8 16 Julia Borowska
Stadnina koni Przekolno
Circya (7)
Braun / - / Klacz / Sir Hayfield / Celina / Sławomir Lewandowski / -
0.0 40.65s
9 12 Michalina Kulczewska
Jks Dobre Siodła
Eldar (19)
Gniada / - / Wałach / Lesotho / El Alia / Maciej Sobótka / -
0.0 45.98s
10 4 Ewelina Wasiak
KJ Cavallo Szczecin
Kaszmir (26)
Gniada / - / Wałach / Correro / Karia / Ewelina Wasiak / -
0.0 52.30s
11 9 łukasz Cieślak
Stajnia Opal Jaglisko
Nemezis Le Voltaire (1)
Srokata / - / Klacz / Voltaire / Nita / Łukasz Cieślak / Łukasz Cieślak
0.0 47.40s
13 3 Jessica Liszniańska
KJ Cavallo Szczecin
Cormitello (28)
Kara / - / Wałach / Cormint / Rio II / - / -
0.0 52.42s
15 17 Tomasz Jasiński
BPK
Dasiro (36)
nn / - / Wałach / mm / mm / - / -
1.0 49.85s
16 13 Aleksandra Rogoda
Stadnina koni Przekolno
Impuls (33)
Gniada / - / Wałach / Iloczyn / Igra / Sławomir Lewandowski / -
0.0 45.42s
17 Eliminacja Zuzanna Miciul
Stadnina koni Przekolno
Zelmo (34)
Siwa / - / Ogier / Palmer / Zira / Sławomir Lewandowski / -
18 2 Sławomir Bramowicz
Stary Młyn Strzeszyn
Just Do It (21)
gniada / - / Klacz / Collini / Jil Sun / Sławomir Bramowicz / Marion und Han jo Menck
0.0 52.50s
19 (T) Przejazd treningowy Zuzanna Miciul
Stadnina koni Przekolno
Zelmo (34)
Siwa / - / Ogier / Palmer / Zira / Sławomir Lewandowski / -
4.0 62.90s
20 8 Maja Kacprzak
Stadnina koni Przekolno
Zeus (11)
Siwa / - / Wałach / NN / NN / Sławomir Lewandowski / -
0.0 47.67s
21 18 Beata Strzałkowska
KJ Cavallo Szczecin
Pegaz (27)
Gniada / - / Wałach / Larron / Polka / Beata Strzalkowska / -
2.0 60.92s
22 1 Sandra Bogdańska
Ośrodek Jeździecki Bukowie
Nipa (17)
gniada / - / Klacz / nn / nn / Katarzyna Stężalska / -
0.0 53.24s
23 14 Maria Ostojska
Jks Folwark Podkowa
Crazy Princess (18)
siwa / - / Klacz / nn / nn / Ireneusz Ostojski / -
0.0 43.06s
24 (T) Przejazd treningowy Maria Ostojska
Jks Folwark Podkowa
Crazy Princess (18)
siwa / - / Klacz / nn / nn / Ireneusz Ostojski / -
0.0 42.00s
26 5 Marcin Marszko
BPK
Kamber (29)
Gniada / - / Wałach / Larron / Kamberra / Anna Farysej / -
0.0 51.77s
28 7 Beata Strzałkowska
Kj Cavallo Szczecin
Cusco (37)
Gniada / - / Ogier / Casall / Zaida / Anna Farysej / Heller Wolfgang
0.0 50.97s
1
6
Stary Młyn Strzeszyn
Drops (22)
gniada / - / Wałach / Domingo / Draska / Sławomir Bramowicz / Aleksandra Gul
0.0 / 51.09s
2
10
Stadnina koni Przekolno
Zigur (6)
Gniada / - / Ogier / Alwaro / Zira / Sławomir Lewandowski / -
0.0 / 46.46s
3
Elim
Stadnina koni Przekolno
Woltar (8)
Gniada / - / Ogier / Progres / Wola-SM / Sławomir Lewandowski / -
4
11
KJ Cavallo Szczecin
Correro (31)
Siwa / - / Ogier / Claudio / Finja XIII / - / -
0.0 / 46.24s
7
15
Stajnia Opal Jaglisko
Magic Boy (3)
Kasztan / - / Wałach / Ramirez / Mika / Zbigniew Kałużny / Zbigniew Kałużny
0.0 / 41.70s
8
16
Stadnina koni Przekolno
Circya (7)
Braun / - / Klacz / Sir Hayfield / Celina / Sławomir Lewandowski / -
0.0 / 40.65s
9
12
Jks Dobre Siodła
Eldar (19)
Gniada / - / Wałach / Lesotho / El Alia / Maciej Sobótka / -
0.0 / 45.98s
10
4
KJ Cavallo Szczecin
Kaszmir (26)
Gniada / - / Wałach / Correro / Karia / Ewelina Wasiak / -
0.0 / 52.30s
11
9
Stajnia Opal Jaglisko
Nemezis Le Voltaire (1)
Srokata / - / Klacz / Voltaire / Nita / Łukasz Cieślak / Łukasz Cieślak
0.0 / 47.40s
13
3
KJ Cavallo Szczecin
Cormitello (28)
Kara / - / Wałach / Cormint / Rio II / - / -
0.0 / 52.42s
Dasiro (36)
nn / - / Wałach / mm / mm / - / -
1.0 / 49.85s
16
13
Stadnina koni Przekolno
Impuls (33)
Gniada / - / Wałach / Iloczyn / Igra / Sławomir Lewandowski / -
0.0 / 45.42s
17
Elim
Stadnina koni Przekolno
Zelmo (34)
Siwa / - / Ogier / Palmer / Zira / Sławomir Lewandowski / -
18
2
Stary Młyn Strzeszyn
Just Do It (21)
gniada / - / Klacz / Collini / Jil Sun / Sławomir Bramowicz / Marion und Han jo Menck
0.0 / 52.50s
19 (T)
Stadnina koni Przekolno
Zelmo (34)
Siwa / - / Ogier / Palmer / Zira / Sławomir Lewandowski / -
4.0 / 62.90s
20
8
Stadnina koni Przekolno
Zeus (11)
Siwa / - / Wałach / NN / NN / Sławomir Lewandowski / -
0.0 / 47.67s
21
18
KJ Cavallo Szczecin
Pegaz (27)
Gniada / - / Wałach / Larron / Polka / Beata Strzalkowska / -
2.0 / 60.92s
22
1
Ośrodek Jeździecki Bukowie
Nipa (17)
gniada / - / Klacz / nn / nn / Katarzyna Stężalska / -
0.0 / 53.24s
23
14
Jks Folwark Podkowa
Crazy Princess (18)
siwa / - / Klacz / nn / nn / Ireneusz Ostojski / -
0.0 / 43.06s
24 (T)
Jks Folwark Podkowa
Crazy Princess (18)
siwa / - / Klacz / nn / nn / Ireneusz Ostojski / -
0.0 / 42.00s
Kamber (29)
Gniada / - / Wałach / Larron / Kamberra / Anna Farysej / -
0.0 / 51.77s
28
7
Kj Cavallo Szczecin
Cusco (37)
Gniada / - / Ogier / Casall / Zaida / Anna Farysej / Heller Wolfgang
0.0 / 50.97s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl