Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

15 - N - Dwufazowy (274.5.3) - 02 07 2017
2017-07-02
Wysokość przeszkód:
120 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
9
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
PAWEŁ SOJECKI
Gospodarz toru:
BARTOSZ SKRZYPCZYK
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 13 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Check point (144)
siwy / - / Ogier / Clinton II / Larissa / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 59.54s 4.0 42.85s
1 30 Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (172)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / - / -
8.0 50.75s
2 Rezygnacja Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Cathalena hippca (175)
- / - / Klacz / / / - / -
3 11 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drako (174)
c.gn. / - / Wałach / Diarado / Diamant De Semilly / Delavita / Chicago I Z / Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk / Maria Czuchryta
0.0 57.66s 4.0 37.72s
4 Eliminacja Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (107)
gn. / Kuc / Wałach / Alpinex / Miami Prince / Pamella / Pamir Av Rabbelugn / Stefania Król / Krzysztof Król
5 5 Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (133)
gn. / - / Klacz / CARENZO / CALIDO / NEWADA / DIDO / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 59.16s 0.0 35.31s
6 14 Przemysław Czekaj
Klub Jeździecki Okoły
Zulus (112)
ciemnogniada / - / Ogier / Elvis / Zazula / Agnieszka Czekaj / Rudiger Wassibauer
0.0 56.84s 6.0 52.07s
6 3 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Oskar blue (138)
gniada / - / Wałach / Chacco-Blue / Bali / HSS Sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
0.0 51.76s 0.0 33.57s
7 12 John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Ferrari (177)
siwa / - / Klacz / Up To Date / Camerino / Zenit / Lancelot / - / -
0.0 58.09s 4.0 42.53s
8 21 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quita Du Domaine Z (136)
gn. / - / Klacz / Quantum / Quidam De Revel / Gret Palucca / Coriolan / Gerard Grutza / Luck de brauwe
4.0 55.91s
9 16 Agata Recha
Jeździecki klub sportowy Barda-Szwadron Jankowice
Slogan (15)
Gniada / - / Wałach / Lactat / Szarotka / Agata Recha / Edmund Kloc
0.0 48.31s 8.0 41.30s
10 26 Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (68)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
4.0 57.98s
11 22 Joanna Woszczyna
Bpk
Kenia (13)
gn. / - / Klacz / MABANT / BABANT / KARIMA / ISMAEL / J Woszczyna / .
4.0 56.66s
11 32 Hubert Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Premier choix (154)
KASZT. / - / Klacz / Baloubet Du Rouet / Galoubet A, Joyeuse Des Bles / / / - / -
10.0 74.48s
12 24 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (26)
kasztan / - / Wałach / Andiamo / Bienvenue / Holandia / Holandia
4.0 57.03s
13 25 Julia Cichecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Good Fellow (58)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Cantus / Garantine / Nn / Marek Cichecki / Rudiger Wassibauer
4.0 57.86s
14 31 Natalia Zając
Ludowy KJ Deresz
Bolivia (141)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
8.0 67.66s
15 28 Wiktoria Dżugaj
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Turbud consul (163)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
4.0 60.85s
16 35 Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kingstoe hippica (159)
KASZT. / - / Wałach / ANNAN / Voltaire, QUA / QUIDAM DE REVEL / / - / -
20.0 53.62s
17 27 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Corfu (94)
gniady / - / Wałach / CORLAND / ROXANA / Igor Machnik / Cohnen Horst
4.0 60.16s
18 20 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (10)
gn. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Samarkanda / Le Voltaire / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
4.0 53.98s
19 34 Isabela Klaassen
KJ Trachy Sośnicowice
Wantoz S (64)
kaszt. / - / Wałach / Wantoz / Wychłop / Alinka 5 / Advocat D / Adam Safinowski / Adam Safinowski
11.0 79.97s
20 8 Magdalena Gut
KJ ZBROSŁAWICE
Arena (150)
c.kaszt. / - / Klacz / Donald / Qumball / Aronia / Dixieland / Wiktor Larkowski / SK Widzów
0.0 56.57s 0.0 38.35s
21 1 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Peal Of Passion (62)
kaszt. / - / Wałach / Perigueux / Perpignon / Chakira / Chasseur I / Jakub Lis / Philipertsa
0.0 53.71s 0.0 31.88s
22 23 Sandra Sołtys
WLKS Krakus
Julien (61)
Kara / - / Ogier / Landino / Josephine / Sandra Sołtys / Polska
4.0 56.72s
23 33 Jarek Koziarowski
WLKS KRAKUS
Fred flinstone (105)
Gniada / - / Ogier / Carambole / Razarita / Urszula Koziarowska / NN
10.0 92.50s
24 29 Martyna Kałdonek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cocorrado (7)
siwa / - / Wałach / CORRADO I / COR DE LA BRYERE / CINA Z / CARETANO Z / Sylwia Dziubińska / Schockemöhle
5.0 72.32s
25 4 Kacper Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
Quicky du verger (29)
gniada / - / Wałach / Kannan / Vicky / Mikołaj Moksiewicz / S.A.R.L. Equidis
0.0 58.01s 0.0 33.87s
26 10 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Sinqulord caro (3)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 50.78s 4.0 32.95s
27 Eliminacja Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quity (106)
gn. / - / Klacz / QUIDAMS RUBIN / QUIDAM DE REVEL / FERGIE / FASHION KING / Dariusz Król / Ewald-Johann Wimberg
28 9 Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (134)
kaszt. / - / Wałach / Burberry / Balou Du Rouet / Newada / Dido / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 62.26s 2.0 54.43s
29 17 Przemysław Czekaj
Klub Jeździecki Okoły
Rocco (111)
gn. / - / Wałach / Ulco / Voltaire / Rawa / Lider / Agnieszka Czekaj / Wechta
0.0 54.66s 12.0 43.90s
29 19 Kacper Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
Urbane (30)
gniada / - / Klacz / Landeur / Demesis / Mikołaj Moksiewicz / -
4.0 53.84s
30 6 John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Darwin van de kapel (178)
gn. / - / Wałach / VIA QUICK VD KAPEL / QUICK STEP WISBECQ / AMANDA VAN DE KAPEL / QUASIMODO Z / - / -
0.0 55.87s 0.0 36.87s
31 7 Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
California hippica (158)
GN / - / Klacz / Conthargos / Converter, Loubette / Baloubet Du Rou / / - / -
0.0 53.24s 0.0 37.10s
32 15 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyjanid (95)
ciemnogniada / - / Wałach / Etos / Cherry / Igor Machnik / Marek Romanowski
0.0 55.33s 8.0 33.97s
33 2 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (27)
gniada / - / Klacz / Ucello / Suerte / Niemcy / Niemcy
0.0 56.39s 0.0 33.09s
35 Rezygnacja Hubert Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Hippica cappuccino (153)
gn. / - / Klacz / Conthargos / Converter, Loubette / Baloubet Du Rou / / - / -
0.0 55.73s Rezygnacja
1
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Check point (144)
siwy / - / Ogier / Clinton II / Larissa / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 / 59.54s / 4.0 / 42.85s
1
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (172)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / - / -
8.0 / 50.75s
2
Rez
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Cathalena hippca (175)
- / - / Klacz / / / - / -
3
11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drako (174)
c.gn. / - / Wałach / Diarado / Diamant De Semilly / Delavita / Chicago I Z / Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk / Maria Czuchryta
0.0 / 57.66s / 4.0 / 37.72s
4
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (107)
gn. / Kuc / Wałach / Alpinex / Miami Prince / Pamella / Pamir Av Rabbelugn / Stefania Król / Krzysztof Król
5
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (133)
gn. / - / Klacz / CARENZO / CALIDO / NEWADA / DIDO / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 59.16s / 0.0 / 35.31s
6
14
Klub Jeździecki Okoły
Zulus (112)
ciemnogniada / - / Ogier / Elvis / Zazula / Agnieszka Czekaj / Rudiger Wassibauer
0.0 / 56.84s / 6.0 / 52.07s
6
3
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Oskar blue (138)
gniada / - / Wałach / Chacco-Blue / Bali / HSS Sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
0.0 / 51.76s / 0.0 / 33.57s
7
12
Klub Jeździecki Królmet
Ferrari (177)
siwa / - / Klacz / Up To Date / Camerino / Zenit / Lancelot / - / -
0.0 / 58.09s / 4.0 / 42.53s
8
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quita Du Domaine Z (136)
gn. / - / Klacz / Quantum / Quidam De Revel / Gret Palucca / Coriolan / Gerard Grutza / Luck de brauwe
4.0 / 55.91s
9
16
Jeździecki klub sportowy Barda-Szwadron Jankowice
Slogan (15)
Gniada / - / Wałach / Lactat / Szarotka / Agata Recha / Edmund Kloc
0.0 / 48.31s / 8.0 / 41.30s
10
26
Vanto Jumping Team
Implay (68)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
4.0 / 57.98s
Kenia (13)
gn. / - / Klacz / MABANT / BABANT / KARIMA / ISMAEL / J Woszczyna / .
4.0 / 56.66s
11
32
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Premier choix (154)
KASZT. / - / Klacz / Baloubet Du Rouet / Galoubet A, Joyeuse Des Bles / / / - / -
10.0 / 74.48s
12
24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (26)
kasztan / - / Wałach / Andiamo / Bienvenue / Holandia / Holandia
4.0 / 57.03s
13
25
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Good Fellow (58)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Cantus / Garantine / Nn / Marek Cichecki / Rudiger Wassibauer
4.0 / 57.86s
14
31
Ludowy KJ Deresz
Bolivia (141)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
8.0 / 67.66s
15
28
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Turbud consul (163)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
4.0 / 60.85s
16
35
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kingstoe hippica (159)
KASZT. / - / Wałach / ANNAN / Voltaire, QUA / QUIDAM DE REVEL / / - / -
20.0 / 53.62s
17
27
Klub Jeździecki Zbrosławice
Corfu (94)
gniady / - / Wałach / CORLAND / ROXANA / Igor Machnik / Cohnen Horst
4.0 / 60.16s
18
20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (10)
gn. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Samarkanda / Le Voltaire / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
4.0 / 53.98s
19
34
KJ Trachy Sośnicowice
Wantoz S (64)
kaszt. / - / Wałach / Wantoz / Wychłop / Alinka 5 / Advocat D / Adam Safinowski / Adam Safinowski
11.0 / 79.97s
20
8
KJ ZBROSŁAWICE
Arena (150)
c.kaszt. / - / Klacz / Donald / Qumball / Aronia / Dixieland / Wiktor Larkowski / SK Widzów
0.0 / 56.57s / 0.0 / 38.35s
21
1
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Peal Of Passion (62)
kaszt. / - / Wałach / Perigueux / Perpignon / Chakira / Chasseur I / Jakub Lis / Philipertsa
0.0 / 53.71s / 0.0 / 31.88s
22
23
WLKS Krakus
Julien (61)
Kara / - / Ogier / Landino / Josephine / Sandra Sołtys / Polska
4.0 / 56.72s
23
33
Fred flinstone (105)
Gniada / - / Ogier / Carambole / Razarita / Urszula Koziarowska / NN
10.0 / 92.50s
24
29
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cocorrado (7)
siwa / - / Wałach / CORRADO I / COR DE LA BRYERE / CINA Z / CARETANO Z / Sylwia Dziubińska / Schockemöhle
5.0 / 72.32s
25
4
LUKS Nysa Gubin
Quicky du verger (29)
gniada / - / Wałach / Kannan / Vicky / Mikołaj Moksiewicz / S.A.R.L. Equidis
0.0 / 58.01s / 0.0 / 33.87s
26
10
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
27
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quity (106)
gn. / - / Klacz / QUIDAMS RUBIN / QUIDAM DE REVEL / FERGIE / FASHION KING / Dariusz Król / Ewald-Johann Wimberg
28
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (134)
kaszt. / - / Wałach / Burberry / Balou Du Rouet / Newada / Dido / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 62.26s / 2.0 / 54.43s
29
17
Klub Jeździecki Okoły
Rocco (111)
gn. / - / Wałach / Ulco / Voltaire / Rawa / Lider / Agnieszka Czekaj / Wechta
0.0 / 54.66s / 12.0 / 43.90s
29
19
LUKS Nysa Gubin
Urbane (30)
gniada / - / Klacz / Landeur / Demesis / Mikołaj Moksiewicz / -
4.0 / 53.84s
30
6
Klub Jeździecki Królmet
Darwin van de kapel (178)
gn. / - / Wałach / VIA QUICK VD KAPEL / QUICK STEP WISBECQ / AMANDA VAN DE KAPEL / QUASIMODO Z / - / -
0.0 / 55.87s / 0.0 / 36.87s
31
7
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
California hippica (158)
GN / - / Klacz / Conthargos / Converter, Loubette / Baloubet Du Rou / / - / -
0.0 / 53.24s / 0.0 / 37.10s
32
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyjanid (95)
ciemnogniada / - / Wałach / Etos / Cherry / Igor Machnik / Marek Romanowski
0.0 / 55.33s / 8.0 / 33.97s
33
2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (27)
gniada / - / Klacz / Ucello / Suerte / Niemcy / Niemcy
0.0 / 56.39s / 0.0 / 33.09s
35
Rez
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Hippica cappuccino (153)
gn. / - / Klacz / Conthargos / Converter, Loubette / Baloubet Du Rou / / - / -
0.0 / 55.73s / Rezygnacja

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl