Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, 2022-02-05
2022-02-05
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
63 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Eliminacja Marta Kowińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (20)
Kasztan / - / Ogier / Balou Du Rouet / Carioso Z / - / -
2 Eliminacja Marta Kowińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (20)
Kasztan / - / Ogier / Balou Du Rouet / Carioso Z / - / -
3 (T) Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Giorgia LA (53)
gn. / - / Klacz / Gold Quaterback / Granada / Abke / Scala Design sp zoo / Stadnina koni Dębno
3.5 58.62s
4 (T) Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora 111 (62)
c.gn. / - / Klacz / El Barone 111 Z / Emerald Van't Ruytershof / Latina / Vigo D'arsouilles / GR Janusz Mike / Stud 111
6.0 58.60s
5 (T) Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Giorgia LA (53)
gn. / - / Klacz / Gold Quaterback / Granada / Abke / Scala Design sp zoo / Stadnina koni Dębno
3.5 59.86s
6 (T) Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora 111 (62)
c.gn. / - / Klacz / El Barone 111 Z / Emerald Van't Ruytershof / Latina / Vigo D'arsouilles / GR Janusz Mike / Stud 111
4.5 58.88s
7 14-19 Sławomir Copik
Lzj Drama Zbrosławice
G-Cares (35)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Sławomir Copik / -
5.0 50.61s
8 4-5 Aleksandra Ordon
BPK
Emil (51)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Małgorzata Ordon / -
3.0 55.77s 35.00 zł
9 9-13 Sławomir Copik
Lzj Drama Zbrosławice
G-Cares (35)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Sławomir Copik / -
4.5 50.28s
10 1-3 Oliwia Główczyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (2)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
2.5 53.34s 60.00 zł
11 Eliminacja Magdalena Smołka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tori (19)
bułana / - / Klacz / Don Mateo / Tara / Ewa Sojka / Marta Nowak-Jabłońska
12 1-3 Oliwia Główczyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (2)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
2.5 57.84s 60.00 zł
13 14-19 Magdalena Smołka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tori (19)
bułana / - / Klacz / Don Mateo / Tara / Ewa Sojka / Marta Nowak-Jabłońska
5.0 53.32s
14 21 Emilia Piasek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Angelino (46)
sk.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Anabel R / Ron Wiliam / Emilia Piasek / Dariusz Janota
23.0 77.96s
15 6-7 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Encore Mb Z (21)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
3.5 51.08s
16 9-13 Emilia Piasek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Angelino (46)
sk.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Anabel R / Ron Wiliam / Emilia Piasek / Dariusz Janota
4.5 59.61s
17 4-5 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Encore Mb Z (21)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
3.0 50.26s 35.00 zł
18 14-19 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Violetta (18)
gn. / - / Klacz / Viscount / Vip / Pretty Woman / Piccolo / Kornelia Połomska / Wilhelm Kelle
5.0 60.38s
19 20 Katarzyna Kądrowska
BPK
Horest (58)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
14.5 70.63s
20 14-19 Hanna Kuc
Klub Jeździecki Zbrosławice
Violetta (18)
gn. / - / Klacz / Viscount / Vip / Pretty Woman / Piccolo / Kornelia Połomska / Wilhelm Kelle
5.0 58.61s
21 9-13 Katarzyna Kądrowska
BPK
Horest (58)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
4.5 54.83s
22 14-19 Julia Karolczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flip (57)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
5.0 56.37s
23 9-13 Marta Mazur
LZJ Drama Zbrosławice
Fryga (27)
gn. / - / Klacz / Nuisain / Fusain Du Defey / Fargola / Kanion / Maja Copik / -
4.5 53.01s
24 14-19 Julia Karolczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flip (57)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
5.0 53.45s
25 8 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valentina (55)
gn. / - / Klacz / Van Helsing / Valentino / Galathea / Grannus Ass / Robert Musiał / -
4.0 51.32s
26 6-7 Krzysztof Biliński
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (14)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
3.5 50.76s
27 1-3 Robert Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valentina (55)
gn. / - / Klacz / Van Helsing / Valentino / Galathea / Grannus Ass / Robert Musiał / -
2.5 53.91s 60.00 zł
28 9-13 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (54)
kaszt. / - / Wałach / Leuns Veld's Lord / Vita Nova's Celesto / Marissa / Bodo / Rodek-Musiał Karolina / -
4.5 51.89s
1
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (20)
Kasztan / - / Ogier / Balou Du Rouet / Carioso Z / - / -
2
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bijou Be (20)
Kasztan / - / Ogier / Balou Du Rouet / Carioso Z / - / -
3 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Giorgia LA (53)
gn. / - / Klacz / Gold Quaterback / Granada / Abke / Scala Design sp zoo / Stadnina koni Dębno
3.5 / 58.62s
4 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora 111 (62)
c.gn. / - / Klacz / El Barone 111 Z / Emerald Van't Ruytershof / Latina / Vigo D'arsouilles / GR Janusz Mike / Stud 111
6.0 / 58.60s
5 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Giorgia LA (53)
gn. / - / Klacz / Gold Quaterback / Granada / Abke / Scala Design sp zoo / Stadnina koni Dębno
3.5 / 59.86s
6 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Sonora 111 (62)
c.gn. / - / Klacz / El Barone 111 Z / Emerald Van't Ruytershof / Latina / Vigo D'arsouilles / GR Janusz Mike / Stud 111
4.5 / 58.88s
7
14-19
Lzj Drama Zbrosławice
G-Cares (35)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Sławomir Copik / -
5.0 / 50.61s
Emil (51)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Małgorzata Ordon / -
3.0 / 55.77s
35.00 zł
9
9-13
Lzj Drama Zbrosławice
G-Cares (35)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Sławomir Copik / -
4.5 / 50.28s
10
1-3
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (2)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
2.5 / 53.34s
60.00 zł
11
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tori (19)
bułana / - / Klacz / Don Mateo / Tara / Ewa Sojka / Marta Nowak-Jabłońska
12
1-3
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (2)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
2.5 / 57.84s
60.00 zł
13
14-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tori (19)
bułana / - / Klacz / Don Mateo / Tara / Ewa Sojka / Marta Nowak-Jabłońska
5.0 / 53.32s
14
21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Angelino (46)
sk.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Anabel R / Ron Wiliam / Emilia Piasek / Dariusz Janota
23.0 / 77.96s
15
6-7
Bez Przynależności Klubowej S L A
Encore Mb Z (21)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
3.5 / 51.08s
16
9-13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Angelino (46)
sk.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Anabel R / Ron Wiliam / Emilia Piasek / Dariusz Janota
4.5 / 59.61s
17
4-5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Encore Mb Z (21)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
3.0 / 50.26s
35.00 zł
18
14-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Violetta (18)
gn. / - / Klacz / Viscount / Vip / Pretty Woman / Piccolo / Kornelia Połomska / Wilhelm Kelle
5.0 / 60.38s
Horest (58)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
14.5 / 70.63s
20
14-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Violetta (18)
gn. / - / Klacz / Viscount / Vip / Pretty Woman / Piccolo / Kornelia Połomska / Wilhelm Kelle
5.0 / 58.61s
Horest (58)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
4.5 / 54.83s
22
14-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flip (57)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
5.0 / 56.37s
23
9-13
LZJ Drama Zbrosławice
Fryga (27)
gn. / - / Klacz / Nuisain / Fusain Du Defey / Fargola / Kanion / Maja Copik / -
4.5 / 53.01s
24
14-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flip (57)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
5.0 / 53.45s
25
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valentina (55)
gn. / - / Klacz / Van Helsing / Valentino / Galathea / Grannus Ass / Robert Musiał / -
4.0 / 51.32s
26
6-7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (14)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
3.5 / 50.76s
27
1-3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valentina (55)
gn. / - / Klacz / Van Helsing / Valentino / Galathea / Grannus Ass / Robert Musiał / -
2.5 / 53.91s
60.00 zł
28
9-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (54)
kaszt. / - / Wałach / Leuns Veld's Lord / Vita Nova's Celesto / Marissa / Bodo / Rodek-Musiał Karolina / -
4.5 / 51.89s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl