Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
2017-07-08
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
62 s
Sedzia główny:
Sławomir Lasota
Gospodarz toru:
Mieczysław Podgórski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Eliminacja Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Bajer (15)
kara / - / Wałach / Bard / Bruna / Andrzej Maleszko / -
2 Eliminacja Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Bajer (15)
kara / - / Wałach / Bard / Bruna / Andrzej Maleszko / -
3 26 Beata Mróz
BPK
Cwan (7)
siwa / - / Wałach / Czakamar / Wika / Beata Mróz / Andrzej Kalinko
2.0 88.22s
4 28 Karolina Janczewska
CSJ Chraboły
Dafne (8)
kara / - / Klacz / Emetyt / Didi / Karolina Janczewska / Kubicz Grzegorz
6.0 81.61s
5 21 Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
Dirk (9)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
2.0 63.06s
6 5 Karolina Janczewska
CSJ Chraboły
Dafne (8)
kara / - / Klacz / Emetyt / Didi / Karolina Janczewska / Kubicz Grzegorz
0.0 60.60s
7 4 Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
Dirk (9)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
0.0 61.01s
8 7 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Aladyn (35)
ciemnogniada / Koń duży / Wałach / Oregon, Achaja / / - / -
0.0 59.27s
9 27 Dominika Piekarska
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
gniada / - / Wałach / Grikos / NN / Klub Jeździecki "Białystok" / Waldemar Wesołowski
3.0 65.11s
10 25 Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino i (21)
- / - / Wałach / / / - / -
2.0 73.09s
11 12 Dominika Piekarska
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
gniada / - / Wałach / Grikos / NN / Klub Jeździecki "Białystok" / Waldemar Wesołowski
0.0 56.78s
12 22 Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino i (21)
- / - / Wałach / / / - / -
2.0 63.33s
13 Eliminacja Katarzyna Lewczuk
KJ Białystok
Lady m (19)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Klub Jeździecki Białystok / NN
14 19 Aleksandra Pietrusiewicz
KJ Ostoja
Caletto r (34)
Rappe / Koń duży / Ogier / O. Caletto III, M. Zantonia / / - / -
1.0 63.42s
15 Eliminacja Katarzyna Lewczuk
KJ Białystok
Lady m (19)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Klub Jeździecki Białystok / NN
16 14 Aleksandra Pietrusiewicz
KJ Ostoja
Caletto r (34)
Rappe / Koń duży / Ogier / O. Caletto III, M. Zantonia / / - / -
0.0 68.27s
17 13 Sylwia Świrydziuk
CSJ Chraboły
Majestat (13)
- / Koń duży / Wałach / O.Emir M.Manta / / - / -
0.0 55.98s
18 2 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (31)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 61.51s
19 Eliminacja Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (5)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
20 10 Sylwia Świrydziuk
CSJ Chraboły
Majestat (13)
- / Koń duży / Wałach / O.Emir M.Manta / / - / -
0.0 57.10s
21 17 Daria Łysenko
KJ Kawalkador
Rockefeller (1)
siwa / - / Wałach / CAP DE B'NEVILLE / RAFIA / Inga Małgorzata Łysenko / Romanowski Marek, Wozławki 89, 11-230 Bisztynek
0.0 53.40s
22 11 Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (4)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
0.0 66.97s
23 29 Adrian Stypułkowski
Gałkowo
Misisipi (41)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
6.0 88.86s
24 8 Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (4)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
0.0 58.77s
25 24 Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Dschamira (32)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
2.0 67.42s
26 18 Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Grafit (18)
gniada / - / Wałach / Silver Dream / Gracja / Dawid Wróblewski / -
0.0 73.21s
27 15 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (38)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
0.0 68.86s
28 3 Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Faktor (30)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
0.0 62.95s
29 6 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Aladyn (35)
ciemnogniada / Koń duży / Wałach / Oregon, Achaja / / - / -
0.0 63.97s
30 23 Adrian Stypułkowski
Gałkowo
Misisipi (41)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
2.0 66.67s
31 20 Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Dschamira (32)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
1.0 68.98s
32 16 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (5)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
0.0 68.95s
33 9 Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (14)
kasztanowata / Kuc / Wałach / Pilin Psyche/Osaka / Anna Tomczak / Anna Tylka / FHP "Giewont" Sp. z.o.o.
0.0 66.61s
34 1 Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (14)
kasztanowata / Kuc / Wałach / Pilin Psyche/Osaka / Anna Tomczak / Anna Tylka / FHP "Giewont" Sp. z.o.o.
0.0 61.91s
1
Elim
OSK Kucykowo
Bajer (15)
kara / - / Wałach / Bard / Bruna / Andrzej Maleszko / -
2
Elim
OSK Kucykowo
Bajer (15)
kara / - / Wałach / Bard / Bruna / Andrzej Maleszko / -
3
26
Cwan (7)
siwa / - / Wałach / Czakamar / Wika / Beata Mróz / Andrzej Kalinko
2.0 / 88.22s
4
28
CSJ Chraboły
Dafne (8)
kara / - / Klacz / Emetyt / Didi / Karolina Janczewska / Kubicz Grzegorz
6.0 / 81.61s
5
21
CSJ Chraboły
Dirk (9)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
2.0 / 63.06s
6
5
CSJ Chraboły
Dafne (8)
kara / - / Klacz / Emetyt / Didi / Karolina Janczewska / Kubicz Grzegorz
0.0 / 60.60s
7
4
CSJ Chraboły
Dirk (9)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
0.0 / 61.01s
8
7
Aladyn (35)
ciemnogniada / Koń duży / Wałach / Oregon, Achaja / / - / -
0.0 / 59.27s
9
27
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
gniada / - / Wałach / Grikos / NN / Klub Jeździecki "Białystok" / Waldemar Wesołowski
3.0 / 65.11s
10
25
KJ "Białystok"
Karino i (21)
- / - / Wałach / / / - / -
2.0 / 73.09s
11
12
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
gniada / - / Wałach / Grikos / NN / Klub Jeździecki "Białystok" / Waldemar Wesołowski
0.0 / 56.78s
12
22
KJ "Białystok"
Karino i (21)
- / - / Wałach / / / - / -
2.0 / 63.33s
13
Elim
KJ Białystok
Lady m (19)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Klub Jeździecki Białystok / NN
Caletto r (34)
Rappe / Koń duży / Ogier / O. Caletto III, M. Zantonia / / - / -
1.0 / 63.42s
15
Elim
KJ Białystok
Lady m (19)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Klub Jeździecki Białystok / NN
Caletto r (34)
Rappe / Koń duży / Ogier / O. Caletto III, M. Zantonia / / - / -
0.0 / 68.27s
17
13
CSJ Chraboły
Majestat (13)
- / Koń duży / Wałach / O.Emir M.Manta / / - / -
0.0 / 55.98s
18
2
KJ Ostoja
Petunia (31)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 / 61.51s
19
Elim
MKS Sprząśla
Just ice (5)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
20
10
CSJ Chraboły
Majestat (13)
- / Koń duży / Wałach / O.Emir M.Manta / / - / -
0.0 / 57.10s
21
17
KJ Kawalkador
Rockefeller (1)
siwa / - / Wałach / CAP DE B'NEVILLE / RAFIA / Inga Małgorzata Łysenko / Romanowski Marek, Wozławki 89, 11-230 Bisztynek
0.0 / 53.40s
22
11
MKS Sprząśla
Akwarela (4)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
0.0 / 66.97s
23
29
Misisipi (41)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
6.0 / 88.86s
24
8
MKS Sprząśla
Akwarela (4)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
0.0 / 58.77s
25
24
Dschamira (32)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
2.0 / 67.42s
26
18
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Grafit (18)
gniada / - / Wałach / Silver Dream / Gracja / Dawid Wróblewski / -
0.0 / 73.21s
27
15
Sekwana (38)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
0.0 / 68.86s
28
3
Faktor (30)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
0.0 / 62.95s
29
6
Aladyn (35)
ciemnogniada / Koń duży / Wałach / Oregon, Achaja / / - / -
0.0 / 63.97s
30
23
Misisipi (41)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
2.0 / 66.67s
31
20
Dschamira (32)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
1.0 / 68.98s
32
16
MKS Sprząśla
Just ice (5)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
0.0 / 68.95s
33
9
OSK Kucykowo
Orian (14)
kasztanowata / Kuc / Wałach / Pilin Psyche/Osaka / Anna Tomczak / Anna Tylka / FHP "Giewont" Sp. z.o.o.
0.0 / 66.61s
34
1
OSK Kucykowo
Orian (14)
kasztanowata / Kuc / Wałach / Pilin Psyche/Osaka / Anna Tomczak / Anna Tylka / FHP "Giewont" Sp. z.o.o.
0.0 / 61.91s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl