Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2022-09-24
2022-09-24
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
420 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Anna Dymek
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 17 Natalia Szczechla
Klub Jeździecki Laredo
Pamela (19)
siwa / - / Klacz / Rolex / Paloma / - / -
4.0 60.96s
2 Eliminacja Irena Grzesik
BPK
Pablo Paero (28)
gniada / - / Ogier / COELENHAGE'S PURPLE RAIN / SILVERMONDS JODY FIRE / Andrzej Skorupa / -
3 (T) Przejazd treningowy Hanna Kołodziej
Klub jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Kankara Progres Z (9)
c.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Pola / Szron / Anna Kołodziej / -
4 6 Marcelina Galewska
KJ Impuls
Enjoy Me Z (25)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / Wioletta Galewska / -
0.0 66.99s
5 7 Wiktoria Siudyka
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (13)
skarogniada / - / Wałach / Sir Obolensky Z / Lancona/Lancer III / Dariusz Siudyka / -
0.0 66.61s
6 4 Karolina Świącik
KJ Lambada
Sandiego (23)
Gniada / - / Wałach / Qulester / Sobia / Karolina Świącik / Bogdan Wachelka
0.0 67.91s
7 19 Patrycja Wojdała
Lks Don Camillo
Aero (31)
gniado-tarantowata / - / Wałach / Arak / Arkonia / Grzegorz Wypchlak / Jerzy Bekus
12.0 71.38s
8 10 Oliwia Przepiórka
Kj Lambada
Batalia (32)
Gniada / - / Klacz / Obelisk / Bastia / - / -
0.0 64.62s
10 11 Marek Czaja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (37)
c.gn. / - / Wałach / Domel / Lagrain / Zięba / Sekat / Marek Czaja / Staniek Diter
0.0 64.58s
11 18 Zuzanna Głusek
Bpk
Haker (54)
Kasztan / - / Wałach / Decybel 1 / Hardia / Elżbieta Smaga / -
5.0 72.49s
12 9 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (51)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
0.0 64.85s
13 14 Natalia Paliszkiewicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Loreo (55)
kasztanowata / - / Wałach / Dambach / Larissa / Ilona Gęsiarz / -
0.0 62.32s
14 2 Adrianna Sankowska
KJ Trachy Sośnicowice
Contino MK (3)
Siwa / - / Ogier / Marino/Zeoliet/Ramiro Z / Cher/Classiker/Calypso Ii / - / Marek Kucharski
0.0 69.01s
15 1 Oliwia Kocwin
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Czandor (56)
Gniada / - / Wałach / . / . / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 70.69s
16 16 Natalia Kot
BPK
Awantaż (7)
Gniada / - / Wałach / Frazes / Awelana / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4.0 82.63s
17 12 Weronika Kajdana
Klub Jeździecki Laredo
Carmel (11)
gn. / - / Wałach / Castle Rock / Clearway / Wiecha / Chef Supreme / - / -
0.0 62.58s
18 (T) Przejazd treningowy Natalia Kot
BPK
Awantaż (7)
Gniada / - / Wałach / Frazes / Awelana / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
0.0 69.77s
19 (T) Przejazd treningowy Weronika Kajdana
Klub Jeździecki Laredo
Carmel (11)
gn. / - / Wałach / Castle Rock / Clearway / Wiecha / Chef Supreme / - / -
4.0 61.16s
20 3 Karina Reterska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Ale Dama (20)
gn. / - / Klacz / Midas / Araguaja / Domel / Katarzyna Reterska / -
0.0 68.22s
21 13 Karolina Czerwik
Klub Jeździecki "Laredo"
Magnat (24)
kaszt. / - / Wałach / Caliro / Calanto / Mała Księżniczka / Kirpan / - / -
0.0 62.37s
22 15 Pola Podsiadły
Bpk
Horest (43)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 57.95s
23 (T) Przejazd treningowy Karolina Czerwik
Klub Jeździecki "Laredo"
Magnat (24)
kaszt. / - / Wałach / Caliro / Calanto / Mała Księżniczka / Kirpan / - / -
4.0 60.13s
24 5 Gabriela Szumlińska
BPK
Sarsa (50)
c.gn. / - / Klacz / Rasch / Ramirado / Sasanka / Turbud Alino / Aleksandra Szumlińska / -
0.0 67.15s
25 8 Julia Brondel
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Azulen (58)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Awelana / Arcus / Grzegorz Wypchlak / -
0.0 65.52s
1
17
Klub Jeździecki Laredo
Pamela (19)
siwa / - / Klacz / Rolex / Paloma / - / -
4.0 / 60.96s
2
Elim
Pablo Paero (28)
gniada / - / Ogier / COELENHAGE'S PURPLE RAIN / SILVERMONDS JODY FIRE / Andrzej Skorupa / -
3 (T)
Klub jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Kankara Progres Z (9)
c.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Pola / Szron / Anna Kołodziej / -
4
6
Enjoy Me Z (25)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / Wioletta Galewska / -
0.0 / 66.99s
5
7
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (13)
skarogniada / - / Wałach / Sir Obolensky Z / Lancona/Lancer III / Dariusz Siudyka / -
0.0 / 66.61s
6
4
Sandiego (23)
Gniada / - / Wałach / Qulester / Sobia / Karolina Świącik / Bogdan Wachelka
0.0 / 67.91s
7
19
Lks Don Camillo
Aero (31)
gniado-tarantowata / - / Wałach / Arak / Arkonia / Grzegorz Wypchlak / Jerzy Bekus
12.0 / 71.38s
8
10
Batalia (32)
Gniada / - / Klacz / Obelisk / Bastia / - / -
0.0 / 64.62s
10
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (37)
c.gn. / - / Wałach / Domel / Lagrain / Zięba / Sekat / Marek Czaja / Staniek Diter
0.0 / 64.58s
Haker (54)
Kasztan / - / Wałach / Decybel 1 / Hardia / Elżbieta Smaga / -
5.0 / 72.49s
12
9
Stajnia Bastion
Rumian (51)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
0.0 / 64.85s
13
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Loreo (55)
kasztanowata / - / Wałach / Dambach / Larissa / Ilona Gęsiarz / -
0.0 / 62.32s
14
2
KJ Trachy Sośnicowice
Contino MK (3)
Siwa / - / Ogier / Marino/Zeoliet/Ramiro Z / Cher/Classiker/Calypso Ii / - / Marek Kucharski
0.0 / 69.01s
15
1
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Czandor (56)
Gniada / - / Wałach / . / . / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 / 70.69s
16
16
Awantaż (7)
Gniada / - / Wałach / Frazes / Awelana / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4.0 / 82.63s
17
12
Klub Jeździecki Laredo
Carmel (11)
gn. / - / Wałach / Castle Rock / Clearway / Wiecha / Chef Supreme / - / -
0.0 / 62.58s
18 (T)
Awantaż (7)
Gniada / - / Wałach / Frazes / Awelana / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
0.0 / 69.77s
19 (T)
Klub Jeździecki Laredo
Carmel (11)
gn. / - / Wałach / Castle Rock / Clearway / Wiecha / Chef Supreme / - / -
4.0 / 61.16s
20
3
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Ale Dama (20)
gn. / - / Klacz / Midas / Araguaja / Domel / Katarzyna Reterska / -
0.0 / 68.22s
21
13
Klub Jeździecki "Laredo"
Magnat (24)
kaszt. / - / Wałach / Caliro / Calanto / Mała Księżniczka / Kirpan / - / -
0.0 / 62.37s
Horest (43)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 57.95s
23 (T)
Klub Jeździecki "Laredo"
Magnat (24)
kaszt. / - / Wałach / Caliro / Calanto / Mała Księżniczka / Kirpan / - / -
4.0 / 60.13s
Sarsa (50)
c.gn. / - / Klacz / Rasch / Ramirado / Sasanka / Turbud Alino / Aleksandra Szumlińska / -
0.0 / 67.15s
25
8
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Azulen (58)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Awelana / Arcus / Grzegorz Wypchlak / -
0.0 / 65.52s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl