Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-10-08
2023-10-08
Wysokość przeszkód:
80 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 (T) Przejazd treningowy Kamil Puliński
Klub Jeździecki Pro Horses
Malibu (28)
kaszt. / - / Wałach / Lasko / Lennon / Malezja / Hetman / Dominik Kowalczyk / -
0.0 63.98s
2 41-42 Agata Osowska
Bijou Be (68)
Kasztan / - / Ogier / Balou De Rouet/Baloubet Du Rouet / Caroso/Canabis / Paulina Koza / -
2.0 76.19s
3 1-40 Paulina Wilczek
Lzj Drama Zbrosławice
Drava (24)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Marcin Jońca / -
0.0 64.06s
4 Agata Osowska
Bijou Be (68)
Kasztan / - / Ogier / Balou De Rouet/Baloubet Du Rouet / Caroso/Canabis / Paulina Koza / -
5 1-40 Paulina Wilczek
Lzj Drama Zbrosławice
Drava (24)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Marcin Jońca / -
0.0 55.12s
6 1-40 Monika Beberok
BPK
Pipi (55)
gniada / - / Klacz / Gryf / Palia / PAULINA JUREK / RENATA SPYRA
0.0 60.46s
7 1-40 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Malibu (25)
kaszt. / - / Wałach / Lasko / Lennon / Malezja / Hetman / Dominik Kowalczyk / -
0.0 55.86s
8 1-40 Michalina Wawreczko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (42)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Bogdan Parkitny
0.0 57.79s
9 1-40 Kajetan Lasek
Bpk
Flip (61)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 55.36s
10 1-40 Michalina Wawreczko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (42)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Bogdan Parkitny
0.0 54.70s
11 1-40 Wiktoria Pinocy
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
Beemdekens Ivory Pearl (139)
kaszt. / - / Klacz / Young Winsome's Adrian / Marijn / A.WALASZEK / BELGIA
0.0 57.43s
12 1-40 Emilia Prochasek
Fiona (138)
kara / - / Klacz / Turnina's Gismore / In Graffiti / Frida / Split / Witold Prochasek / Artur Cap
0.0 59.97s
13 1-40 Wiktoria Szczęsna
LZJ Drama Zbrosławice
Patagonia (6)
c.gn. / - / Klacz / Bonaparte / Pick Wick / Korea / Karat / Magdalena Lesisz / -
0.0 53.57s
14 1-40 Wiktoria Urbańczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Jemioła (13)
gniada / - / Klacz / Bibigar / Jaśmina / Marcin Jońca / nn
0.0 58.19s
15 1-40 Wiktoria Szczęsna
LZJ Drama Zbrosławice
Patagonia (6)
c.gn. / - / Klacz / Bonaparte / Pick Wick / Korea / Karat / Magdalena Lesisz / -
0.0 54.01s
16 1-40 Wiktoria Urbańczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Jemioła (13)
gniada / - / Klacz / Bibigar / Jaśmina / Marcin Jońca / nn
0.0 53.58s
17 1-40 Kinga Świerczyńska
BPK
Vlekje (15)
karosrokata / - / Klacz / Nn / Nn / Agnieszka Kubik - Świerczyńska / -
0.0 63.52s
18 1-40 Marta Borowiec
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hektor (14)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / NN
0.0 66.11s
19 1-40 Kinga Świerczyńska
BPK
Vlekje (15)
karosrokata / - / Klacz / Nn / Nn / Agnieszka Kubik - Świerczyńska / -
0.0 60.37s
20 43-45 Marta Borowiec
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hektor (14)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / NN
4.0 61.22s
21 1-40 Zofia Gadzalińska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Elantus (58)
gn / - / Wałach / Number One / Edmiła / - / -
0.0 58.88s
22 1-40 Emilia Wilk
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ceus (43)
kara / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 53.67s
23 1-40 Zofia Gadzalińska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Elantus (58)
gn / - / Wałach / Number One / Edmiła / - / -
0.0 55.13s
24 1-40 Emilia Wilk
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ceus (43)
kara / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 53.46s
25 43-45 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Rio Cordino (40)
kasztanowata / - / Wałach / Cantero / Rawka / Katarzyna Makowska / Katarzyna Zając
4.0 59.21s
26 41-42 Martyna Zalewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (82)
siwa / - / Wałach / Drop / Duma / Grażyna Zalewska / Sławomir Królik
2.0 73.12s
27 43-45 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Rio Cordino (40)
kasztanowata / - / Wałach / Cantero / Rawka / Katarzyna Makowska / Katarzyna Zając
4.0 60.06s
28 1-40 Martyna Zalewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (82)
siwa / - / Wałach / Drop / Duma / Grażyna Zalewska / Sławomir Królik
0.0 68.82s
29 1-40 Sophie Colin
SKJ OMEGA
Ballada (91)
Siwa / - / Klacz / Planet / Bella / Sophie Colin / Piotr Chmielarski
0.0 54.17s
30 1-40 Magdalena Flasza
Bkp
Keep Smilling (119)
gniada / - / Wałach / Zarewitsch / Karuzela / Martyna Barczyk / Expert Host Janusz Romanowski
0.0 57.40s
31 1-40 Sophie Colin
SKJ OMEGA
Ballada (91)
Siwa / - / Klacz / Planet / Bella / Sophie Colin / Piotr Chmielarski
0.0 55.85s
32 1-40 Magdalena Flasza
Bkp
Keep Smilling (119)
gniada / - / Wałach / Zarewitsch / Karuzela / Martyna Barczyk / Expert Host Janusz Romanowski
0.0 56.02s
33 1-40 Zuzanna Gomoluch
Bpk
Iskra (112)
siwa / - / Klacz / Talon / Veritas 6 / Inka / Statut / - / -
0.0 55.18s
34 1-40 Maja Kulik
SKJ Omega
Leda (79)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / Justyna Kulik / Lech Żółtak
0.0 57.41s
35 1-40 Zuzanna Gomoluch
Bpk
Iskra (112)
siwa / - / Klacz / Talon / Veritas 6 / Inka / Statut / - / -
0.0 57.26s
36 1-40 Maja Kulik
SKJ Omega
Leda (79)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / Justyna Kulik / Lech Żółtak
0.0 52.61s
37 (T) Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wojtek (73)
Skarogniada / - / Wałach / X / X / - / -
0.0 64.36s
38 1-40 Emilia Kolaniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
Under Art (65)
Kasztanowata / - / Klacz / Palermo / Under Control / Kolaniak Emilia / Dąbrowski Ksawery Józef
0.0 59.55s
39 (T) Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wojtek (73)
Skarogniada / - / Wałach / X / X / - / -
0.0 64.04s
40 1-40 Emilia Kolaniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
Under Art (65)
Kasztanowata / - / Klacz / Palermo / Under Control / Kolaniak Emilia / Dąbrowski Ksawery Józef
0.0 58.77s
41 1-40 Nicola Głąbikowska
piAFF EQUESTRIAN
Crispin Cornet (127)
siwa / - / Wałach / Cornet Obolensky / Clinton / Liberate / Liberator / AGNIESZKA CZEKAJ / -
0.0 59.00s
42 1-40 Filip Piwowarczyk
Piaff equestrian
Julien (126)
KARA / - / Ogier / Landino / Josephine / Dariusz Wolko / Andrzej Herrmann
0.0 62.19s
43 1-40 Zoja Malik
bpk
R-Noris (134)
karo-srokata / - / Wałach / Nn / Nn / Leszek Potrykus / Leszek Potrykus
0.0 66.95s
44 1-40 Wiktoria Leśniak
BPK
Malibu (5)
siwa / - / Klacz / Fair Play Coudreau / Abdullah / Metaxa / Diatos / Katarzyna Leśniak / -
0.0 60.14s
45 1-40 Zoja Malik
bpk
R-Noris (134)
karo-srokata / - / Wałach / Nn / Nn / Leszek Potrykus / Leszek Potrykus
0.0 61.73s
46 1-40 Wiktoria Leśniak
BPK
Malibu (5)
siwa / - / Klacz / Fair Play Coudreau / Abdullah / Metaxa / Diatos / Katarzyna Leśniak / -
0.0 57.75s
47 1-40 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-Bo-Ma (102)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Knoor / Cartogran's Star / Cartogran / Teresa Wojciechowska / -
0.0 68.72s
48 Eliminacja Zuzanna Pilśniak
Bpk
Gordita (110)
Gniadosrokata / - / Klacz / Nn / Nn / Agata Pilśniak / Nieznany
49 1-40 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-Bo-Ma (102)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Knoor / Cartogran's Star / Cartogran / Teresa Wojciechowska / -
0.0 67.98s
50 Eliminacja Zuzanna Pilśniak
Bpk
Gordita (110)
Gniadosrokata / - / Klacz / Nn / Nn / Agata Pilśniak / Nieznany
51 1-40 Amelia Bartoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Migotka (33)
siwa / - / Klacz / Apasjonata Saganek / Migrena / Kentacky / - / -
0.0 61.19s
1 (T)
Klub Jeździecki Pro Horses
Malibu (28)
kaszt. / - / Wałach / Lasko / Lennon / Malezja / Hetman / Dominik Kowalczyk / -
0.0 / 63.98s
Bijou Be (68)
Kasztan / - / Ogier / Balou De Rouet/Baloubet Du Rouet / Caroso/Canabis / Paulina Koza / -
2.0 / 76.19s
3
1-40
Lzj Drama Zbrosławice
Drava (24)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Marcin Jońca / -
0.0 / 64.06s
Bijou Be (68)
Kasztan / - / Ogier / Balou De Rouet/Baloubet Du Rouet / Caroso/Canabis / Paulina Koza / -
5
1-40
Lzj Drama Zbrosławice
Drava (24)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Marcin Jońca / -
0.0 / 55.12s
6
1-40
Pipi (55)
gniada / - / Klacz / Gryf / Palia / PAULINA JUREK / RENATA SPYRA
0.0 / 60.46s
7
1-40
Klub Jeździecki Pro Horses
Malibu (25)
kaszt. / - / Wałach / Lasko / Lennon / Malezja / Hetman / Dominik Kowalczyk / -
0.0 / 55.86s
8
1-40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (42)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Bogdan Parkitny
0.0 / 57.79s
9
1-40
Flip (61)
Siwa / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 55.36s
10
1-40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (42)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Bogdan Parkitny
0.0 / 54.70s
11
1-40
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie/ OZJ
Beemdekens Ivory Pearl (139)
kaszt. / - / Klacz / Young Winsome's Adrian / Marijn / A.WALASZEK / BELGIA
0.0 / 57.43s
Fiona (138)
kara / - / Klacz / Turnina's Gismore / In Graffiti / Frida / Split / Witold Prochasek / Artur Cap
0.0 / 59.97s
13
1-40
LZJ Drama Zbrosławice
Patagonia (6)
c.gn. / - / Klacz / Bonaparte / Pick Wick / Korea / Karat / Magdalena Lesisz / -
0.0 / 53.57s
14
1-40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Jemioła (13)
gniada / - / Klacz / Bibigar / Jaśmina / Marcin Jońca / nn
0.0 / 58.19s
15
1-40
LZJ Drama Zbrosławice
Patagonia (6)
c.gn. / - / Klacz / Bonaparte / Pick Wick / Korea / Karat / Magdalena Lesisz / -
0.0 / 54.01s
16
1-40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Jemioła (13)
gniada / - / Klacz / Bibigar / Jaśmina / Marcin Jońca / nn
0.0 / 53.58s
Vlekje (15)
karosrokata / - / Klacz / Nn / Nn / Agnieszka Kubik - Świerczyńska / -
0.0 / 63.52s
18
1-40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hektor (14)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / NN
0.0 / 66.11s
Vlekje (15)
karosrokata / - / Klacz / Nn / Nn / Agnieszka Kubik - Świerczyńska / -
0.0 / 60.37s
20
43-45
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hektor (14)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / NN
4.0 / 61.22s
21
1-40
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Elantus (58)
gn / - / Wałach / Number One / Edmiła / - / -
0.0 / 58.88s
22
1-40
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ceus (43)
kara / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 53.67s
23
1-40
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Elantus (58)
gn / - / Wałach / Number One / Edmiła / - / -
0.0 / 55.13s
24
1-40
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ceus (43)
kara / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 53.46s
25
43-45
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Rio Cordino (40)
kasztanowata / - / Wałach / Cantero / Rawka / Katarzyna Makowska / Katarzyna Zając
4.0 / 59.21s
26
41-42
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (82)
siwa / - / Wałach / Drop / Duma / Grażyna Zalewska / Sławomir Królik
2.0 / 73.12s
27
43-45
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Rio Cordino (40)
kasztanowata / - / Wałach / Cantero / Rawka / Katarzyna Makowska / Katarzyna Zając
4.0 / 60.06s
28
1-40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dukat (82)
siwa / - / Wałach / Drop / Duma / Grażyna Zalewska / Sławomir Królik
0.0 / 68.82s
29
1-40
SKJ OMEGA
Ballada (91)
Siwa / - / Klacz / Planet / Bella / Sophie Colin / Piotr Chmielarski
0.0 / 54.17s
30
1-40
Keep Smilling (119)
gniada / - / Wałach / Zarewitsch / Karuzela / Martyna Barczyk / Expert Host Janusz Romanowski
0.0 / 57.40s
31
1-40
SKJ OMEGA
Ballada (91)
Siwa / - / Klacz / Planet / Bella / Sophie Colin / Piotr Chmielarski
0.0 / 55.85s
32
1-40
Keep Smilling (119)
gniada / - / Wałach / Zarewitsch / Karuzela / Martyna Barczyk / Expert Host Janusz Romanowski
0.0 / 56.02s
33
1-40
Iskra (112)
siwa / - / Klacz / Talon / Veritas 6 / Inka / Statut / - / -
0.0 / 55.18s
34
1-40
SKJ Omega
Leda (79)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / Justyna Kulik / Lech Żółtak
0.0 / 57.41s
35
1-40
Iskra (112)
siwa / - / Klacz / Talon / Veritas 6 / Inka / Statut / - / -
0.0 / 57.26s
36
1-40
SKJ Omega
Leda (79)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / Justyna Kulik / Lech Żółtak
0.0 / 52.61s
37 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wojtek (73)
Skarogniada / - / Wałach / X / X / - / -
0.0 / 64.36s
38
1-40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
Under Art (65)
Kasztanowata / - / Klacz / Palermo / Under Control / Kolaniak Emilia / Dąbrowski Ksawery Józef
0.0 / 59.55s
39 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wojtek (73)
Skarogniada / - / Wałach / X / X / - / -
0.0 / 64.04s
40
1-40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
Under Art (65)
Kasztanowata / - / Klacz / Palermo / Under Control / Kolaniak Emilia / Dąbrowski Ksawery Józef
0.0 / 58.77s
41
1-40
piAFF EQUESTRIAN
Crispin Cornet (127)
siwa / - / Wałach / Cornet Obolensky / Clinton / Liberate / Liberator / AGNIESZKA CZEKAJ / -
0.0 / 59.00s
42
1-40
Piaff equestrian
Julien (126)
KARA / - / Ogier / Landino / Josephine / Dariusz Wolko / Andrzej Herrmann
0.0 / 62.19s
43
1-40
R-Noris (134)
karo-srokata / - / Wałach / Nn / Nn / Leszek Potrykus / Leszek Potrykus
0.0 / 66.95s
Malibu (5)
siwa / - / Klacz / Fair Play Coudreau / Abdullah / Metaxa / Diatos / Katarzyna Leśniak / -
0.0 / 60.14s
45
1-40
R-Noris (134)
karo-srokata / - / Wałach / Nn / Nn / Leszek Potrykus / Leszek Potrykus
0.0 / 61.73s
Malibu (5)
siwa / - / Klacz / Fair Play Coudreau / Abdullah / Metaxa / Diatos / Katarzyna Leśniak / -
0.0 / 57.75s
47
1-40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-Bo-Ma (102)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Knoor / Cartogran's Star / Cartogran / Teresa Wojciechowska / -
0.0 / 68.72s
Gordita (110)
Gniadosrokata / - / Klacz / Nn / Nn / Agata Pilśniak / Nieznany
49
1-40
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kokaina Pa-Bo-Ma (102)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Knoor / Cartogran's Star / Cartogran / Teresa Wojciechowska / -
0.0 / 67.98s
Gordita (110)
Gniadosrokata / - / Klacz / Nn / Nn / Agata Pilśniak / Nieznany
51
1-40
Bez Przynależności Klubowej S L A
Migotka (33)
siwa / - / Klacz / Apasjonata Saganek / Migrena / Kentacky / - / -
0.0 / 61.19s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl