Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

17 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-10-08
2023-10-08
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 11 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Semir (57)
c.kaszt. / - / Wałach / Herkules B / Semi / Srebrny Rumak / Krystian Busłowicz / -
4.0 64.91s
2 4 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (105)
kaszt. / Kuc / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 62.72s 60.00 zł
3 19 Natasza Żelichowska
LZJ Drama Zbrosławice
Cetarzo (39)
c.gn. / - / Wałach / Tarzan / Cielsie / Atlas / Joanna i Marek Żelichowscy / -
16.0 84.21s
4 18 Anna Paździor
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Rio Grande (111)
gn. / - / Wałach / Castino / Rizet / Landjonker S / Bożena Grzegorzyca / Bożena Grzegorzyca
8.0 63.56s
5 3 Julia Barczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Coco Chanel (107)
kaszt. / - / Klacz / Cassilio / Cassini I / Chanel / Alcado / Jerzy Barczyński / -
0.0 57.18s 80.00 zł
6 1 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flamach (69)
Gniada / - / Klacz / G / G / - / -
0.0 54.33s 120.00 zł
7 (T) Przejazd treningowy Julia Barczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Coco Chanel (107)
kaszt. / - / Klacz / Cassilio / Cassini I / Chanel / Alcado / Jerzy Barczyński / -
4.0 58.48s
8 (T) Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flamach (69)
Gniada / - / Klacz / G / G / - / -
1.0 73.37s
9 17 Jan Kwapisz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karina (35)
gn. / - / Klacz / Marino / Kariera / Sofix / Jacek Kwapisz / -
8.0 63.13s
10 12 Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (8)
kaszt. / - / Klacz / Powój / Agar / Pogonia / Dłużnik / - / -
4.0 65.15s
11 20 Wiktoria Filak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (129)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Klaudyna Świętek / -
18.0 92.72s
12 (T) Przejazd treningowy Jagna Ginko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (8)
kaszt. / - / Klacz / Powój / Agar / Pogonia / Dłużnik / - / -
6.0 77.01s
13 (T) Przejazd treningowy Wiktoria Filak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (129)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Klaudyna Świętek / -
7.0 81.28s
14 7 Małgorzata Kocot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Vesania Hippica (100)
gn. / - / Klacz / Hippica- Koh-I-Noor / Village Hippica / Stakkato / - / Zbigniew Kostrzewski
0.0 65.91s
15 9 Anna Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Estabiene M (99)
gn. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Elegia / Le Voltaire / Janusz Strzelczyk / -
1.0 72.68s
16 (T) Przejazd treningowy Małgorzata Kocot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Vesania Hippica (100)
gn. / - / Klacz / Hippica- Koh-I-Noor / Village Hippica / Stakkato / - / Zbigniew Kostrzewski
0.0 67.52s
17 16 Martyna Łączna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (31)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
5.0 72.77s
18 5 Hanna Woźniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eskobar (64)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / Magdalena Woźniak / -
0.0 65.21s 50.00 zł
19 (T) Przejazd treningowy Martyna Łączna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (31)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
1.0 74.31s
20 (T) Przejazd treningowy Hanna Woźniak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eskobar (64)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / Magdalena Woźniak / -
4.0 65.14s
21 15 Wiktoria Siudyka
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (101)
skarogniada / - / Wałach / Sir Obolensky Z / Stakkato Gold / Lancona / Lancer III / Dariusz Siudyka / Damian Ostręga
4.0 70.68s
22 10 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rapsody (62)
kaszt. / - / Klacz / October / Raaga Jam / Jape / - / SK Kozienice Sp. z o.o.
4.0 61.13s
23 (T) Przejazd treningowy Wiktoria Siudyka
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (101)
skarogniada / - / Wałach / Sir Obolensky Z / Stakkato Gold / Lancona / Lancer III / Dariusz Siudyka / Damian Ostręga
5.0 73.67s
24 (T) Przejazd treningowy Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rapsody (62)
kaszt. / - / Klacz / October / Raaga Jam / Jape / - / SK Kozienice Sp. z o.o.
4.0 62.74s
25 21 Julia Kremer
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Gaspard (121)
c.gn. / - / Wałach / Vector / New Ganja / Novum / Grzegorz Kremer / -
18.0 93.38s
26 2 Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (108)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 56.29s 100.00 zł
27 6 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Diatendra (93)
gn. / - / Klacz / Contendro I / Contender / Diarada / Diarado / Kazimierz Mordaka / Herman Andrzej
0.0 65.40s
28 13 Aurelia Wojciechowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Albania (103)
c.gn. / - / Klacz / Carlos Dz / Akcja / Czumak / Teresa Wojciechowska / -
4.0 66.41s
29 8 Zuzanna Kurowska
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
Calisto (44)
siwa / - / Wałach / Empire / Embassy I / Callie Z / Calvin Z / Zuzanna Kurowska / Roman Barlik
0.0 66.28s
30 14 Nikola Busłowicz
Stajnia "MISTRALL"
Hostis (56)
br.d / - / Wałach / Corde / Hiromancja / Bolivar / BUSŁOWICZ MAGDALENA / PEDRYC
4.0 67.71s
1
11
Stajnia "MISTRALL"
Semir (57)
c.kaszt. / - / Wałach / Herkules B / Semi / Srebrny Rumak / Krystian Busłowicz / -
4.0 / 64.91s
2
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (105)
kaszt. / Kuc / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 / 62.72s
60.00 zł
3
19
LZJ Drama Zbrosławice
Cetarzo (39)
c.gn. / - / Wałach / Tarzan / Cielsie / Atlas / Joanna i Marek Żelichowscy / -
16.0 / 84.21s
4
18
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Rio Grande (111)
gn. / - / Wałach / Castino / Rizet / Landjonker S / Bożena Grzegorzyca / Bożena Grzegorzyca
8.0 / 63.56s
5
3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Coco Chanel (107)
kaszt. / - / Klacz / Cassilio / Cassini I / Chanel / Alcado / Jerzy Barczyński / -
0.0 / 57.18s
80.00 zł
6
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flamach (69)
Gniada / - / Klacz / G / G / - / -
0.0 / 54.33s
120.00 zł
7 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Coco Chanel (107)
kaszt. / - / Klacz / Cassilio / Cassini I / Chanel / Alcado / Jerzy Barczyński / -
4.0 / 58.48s
8 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Flamach (69)
Gniada / - / Klacz / G / G / - / -
1.0 / 73.37s
9
17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karina (35)
gn. / - / Klacz / Marino / Kariera / Sofix / Jacek Kwapisz / -
8.0 / 63.13s
10
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (8)
kaszt. / - / Klacz / Powój / Agar / Pogonia / Dłużnik / - / -
4.0 / 65.15s
11
20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (129)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Klaudyna Świętek / -
18.0 / 92.72s
12 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (8)
kaszt. / - / Klacz / Powój / Agar / Pogonia / Dłużnik / - / -
6.0 / 77.01s
13 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selavi (129)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Klaudyna Świętek / -
7.0 / 81.28s
14
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Vesania Hippica (100)
gn. / - / Klacz / Hippica- Koh-I-Noor / Village Hippica / Stakkato / - / Zbigniew Kostrzewski
0.0 / 65.91s
15
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Estabiene M (99)
gn. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Elegia / Le Voltaire / Janusz Strzelczyk / -
1.0 / 72.68s
16 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Vesania Hippica (100)
gn. / - / Klacz / Hippica- Koh-I-Noor / Village Hippica / Stakkato / - / Zbigniew Kostrzewski
0.0 / 67.52s
17
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (31)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
5.0 / 72.77s
18
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eskobar (64)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / Magdalena Woźniak / -
0.0 / 65.21s
50.00 zł
19 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (31)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
1.0 / 74.31s
20 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Eskobar (64)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / Magdalena Woźniak / -
4.0 / 65.14s
21
15
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (101)
skarogniada / - / Wałach / Sir Obolensky Z / Stakkato Gold / Lancona / Lancer III / Dariusz Siudyka / Damian Ostręga
4.0 / 70.68s
22
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rapsody (62)
kaszt. / - / Klacz / October / Raaga Jam / Jape / - / SK Kozienice Sp. z o.o.
4.0 / 61.13s
23 (T)
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
Second to None Z (101)
skarogniada / - / Wałach / Sir Obolensky Z / Stakkato Gold / Lancona / Lancer III / Dariusz Siudyka / Damian Ostręga
5.0 / 73.67s
24 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Rapsody (62)
kaszt. / - / Klacz / October / Raaga Jam / Jape / - / SK Kozienice Sp. z o.o.
4.0 / 62.74s
25
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Gaspard (121)
c.gn. / - / Wałach / Vector / New Ganja / Novum / Grzegorz Kremer / -
18.0 / 93.38s
Sabra (108)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 / 56.29s
100.00 zł
27
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Diatendra (93)
gn. / - / Klacz / Contendro I / Contender / Diarada / Diarado / Kazimierz Mordaka / Herman Andrzej
0.0 / 65.40s
28
13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Albania (103)
c.gn. / - / Klacz / Carlos Dz / Akcja / Czumak / Teresa Wojciechowska / -
4.0 / 66.41s
29
8
Ludowy Zespół Jezdziecki Drama Zbrosławice
Calisto (44)
siwa / - / Wałach / Empire / Embassy I / Callie Z / Calvin Z / Zuzanna Kurowska / Roman Barlik
0.0 / 66.28s
30
14
Stajnia "MISTRALL"
Hostis (56)
br.d / - / Wałach / Corde / Hiromancja / Bolivar / BUSŁOWICZ MAGDALENA / PEDRYC
4.0 / 67.71s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl