Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 30 09 2017
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Oliwia Jersz
Folwark Chudów
Laki (103)
kara / - / Wałach / Batysta / Czako / Lalka / Rejent / Oliwia jersz / Nowicki edwarda
2 19-24 Olga Puch
BPK
Radość (76)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
4.0 52.91s
3 1-18 Halina Remisz
Klub Jeździecki Royal
L-quick jump (109)
c.gn. / - / Klacz / QUALITY / LA GRETA / CELANO / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 64.68s
4 25-26 Maria Knap
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (50)
gn. / - / Wałach / Orion / Gironino / Gaja / Garland / Malgorzata Abelec / Barbara Kalmus-Sienicka
8.0 55.36s
5 19-24 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Lolek (101)
kaszt. / - / Wałach / Willord De Voroux / Liz Wirbelwind / Lila / Humbold / Izabela Janasik /
4.0 69.01s
6 Eliminacja Monika Małek
SK Folwark Chudów
Horest (198)
siwa(kasztan) / - / Wałach / Jubilat / Holandia / Monika Gros / PPHU Algas Sp.J. Stadnina koni w Udorzu
7 1-18 Kaja Badellino
BPK
Eros (84)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
0.0 55.36s
8 25-26 Dorota Kapuścińska
BPK
Tosca L (166)
gn. / - / Klacz / Che Guevara / Cassini I / Tenerife L / Gayall / /
8.0 86.09s
9 1-18 Kaja Badellino
BPK
Eros (84)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
0.0 47.22s
10 1-18 Dorota Kapuścińska
BPK
Tosca L (166)
gn. / - / Klacz / Che Guevara / Cassini I / Tenerife L / Gayall / /
0.0 58.97s
11 Eliminacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (96)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
12 19-24 Sylwia Pokorna
BPK
Julek (116)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Magdalena Chwałek / nn
4.0 63.26s
13 1-18 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (96)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
0.0 69.03s
14 1-18 Sylwia Pokorna
BPK
Julek (116)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Magdalena Chwałek / nn
0.0 57.24s
15 19-24 Natalia Gładysz
BPK
Elfina (158)
Gniada / - / Klacz / Parys / Etna / Natalia Gładysz / Śliż Bogdan
4.0 62.95s
16 19-24 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
4.0 63.03s
17 1-18 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (173)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
0.0 65.39s
18 1-18 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 64.23s
19 19-24 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (173)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
4.0 56.32s
20 1-18 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 61.07s
21 1-18 Weronika Różycka
BPK
Charly brown (80)
gniada / - / Wałach / Clinton / Dancing Queen / Krzysztof Seeman / Stumbeck Florian
0.0 61.86s
22 1-18 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 58.28s
23 Eliminacja Weronika Pazera
KJ Vena Rogoźnik
Danse macabre (23)
ciemnogniada / - / Wałach / Grand Amour / Dewiza / Weronika Pazera / Gospodarstwo Rolne D. A. Włodarczyk
24 1-18 Konstancja Smykowska
BPK
Egida (114)
Siwa / - / Klacz / Lębork / Elida / Joanna Nyga-Smykowska / -
0.0 65.10s
25 Rezygnacja Weronika Pazera
KJ Vena Rogoźnik
Danse macabre (23)
ciemnogniada / - / Wałach / Grand Amour / Dewiza / Weronika Pazera / Gospodarstwo Rolne D. A. Włodarczyk
26 1-18 Konstancja Smykowska
BPK
Egida (114)
Siwa / - / Klacz / Lębork / Elida / Joanna Nyga-Smykowska / -
0.0 61.44s
27 1-18 Lena Nowak
BPK
Zuri (63)
Kasztanowata / - / Klacz / Nobody Kwpn / Zyrikana Old / Kamil Biskup / Paweł Strzechowski
0.0 57.23s
28 1-18 Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 67.23s
29 1-18 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (175)
kasztanowata / - / Klacz / BRE GUN / TOP GUN / WIZA / WAĆPAN / Michał Tomanek / Marta Heblik
0.0 62.90s
30 1-18 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (155)
siwa / - / Klacz / Caspar 232 (Catriccio) / Berlin ( Ex Caspar) / Azalea / Acorado / Wiktor Larkowski / Belgia
0.0 58.66s
31 1-18 Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (181)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
0.0 57.03s
1
Folwark Chudów
Laki (103)
kara / - / Wałach / Batysta / Czako / Lalka / Rejent / Oliwia jersz / Nowicki edwarda
2
19-24
Radość (76)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
4.0 / 52.91s
3
1-18
Klub Jeździecki Royal
L-quick jump (109)
c.gn. / - / Klacz / QUALITY / LA GRETA / CELANO / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 / 64.68s
4
25-26
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (50)
gn. / - / Wałach / Orion / Gironino / Gaja / Garland / Malgorzata Abelec / Barbara Kalmus-Sienicka
8.0 / 55.36s
5
19-24
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Lolek (101)
kaszt. / - / Wałach / Willord De Voroux / Liz Wirbelwind / Lila / Humbold / Izabela Janasik /
4.0 / 69.01s
6
Elim
SK Folwark Chudów
Horest (198)
siwa(kasztan) / - / Wałach / Jubilat / Holandia / Monika Gros / PPHU Algas Sp.J. Stadnina koni w Udorzu
7
1-18
Eros (84)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
0.0 / 55.36s
Tosca L (166)
gn. / - / Klacz / Che Guevara / Cassini I / Tenerife L / Gayall / /
8.0 / 86.09s
9
1-18
Eros (84)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
0.0 / 47.22s
Tosca L (166)
gn. / - / Klacz / Che Guevara / Cassini I / Tenerife L / Gayall / /
0.0 / 58.97s
11
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (96)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
12
19-24
Julek (116)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Magdalena Chwałek / nn
4.0 / 63.26s
13
1-18
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (96)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
0.0 / 69.03s
14
1-18
Julek (116)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Magdalena Chwałek / nn
0.0 / 57.24s
15
19-24
Elfina (158)
Gniada / - / Klacz / Parys / Etna / Natalia Gładysz / Śliż Bogdan
4.0 / 62.95s
16
19-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
4.0 / 63.03s
17
1-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (173)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
0.0 / 65.39s
18
1-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 / 64.23s
19
19-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (173)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
4.0 / 56.32s
20
1-18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 61.07s
Charly brown (80)
gniada / - / Wałach / Clinton / Dancing Queen / Krzysztof Seeman / Stumbeck Florian
0.0 / 61.86s
22
1-18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 58.28s
23
Elim
KJ Vena Rogoźnik
Danse macabre (23)
ciemnogniada / - / Wałach / Grand Amour / Dewiza / Weronika Pazera / Gospodarstwo Rolne D. A. Włodarczyk
Egida (114)
Siwa / - / Klacz / Lębork / Elida / Joanna Nyga-Smykowska / -
0.0 / 65.10s
25
Rez
KJ Vena Rogoźnik
Danse macabre (23)
ciemnogniada / - / Wałach / Grand Amour / Dewiza / Weronika Pazera / Gospodarstwo Rolne D. A. Włodarczyk
Egida (114)
Siwa / - / Klacz / Lębork / Elida / Joanna Nyga-Smykowska / -
0.0 / 61.44s
27
1-18
Zuri (63)
Kasztanowata / - / Klacz / Nobody Kwpn / Zyrikana Old / Kamil Biskup / Paweł Strzechowski
0.0 / 57.23s
28
1-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 67.23s
29
1-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (175)
kasztanowata / - / Klacz / BRE GUN / TOP GUN / WIZA / WAĆPAN / Michał Tomanek / Marta Heblik
0.0 / 62.90s
30
1-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (155)
siwa / - / Klacz / Caspar 232 (Catriccio) / Berlin ( Ex Caspar) / Azalea / Acorado / Wiktor Larkowski / Belgia
0.0 / 58.66s
31
1-18
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (181)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
0.0 / 57.03s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl