Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

11 - 90 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 10 2017
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
420 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
78 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Eliminacja Tomasz Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (123)
gn. / - / Klacz / QULESTER / QUINAR / BAJKA / LOUIS / Tomasz Szynkiewicz / Zawiślok
2 15-18 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 62.57s
3 1-14 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 61.12s
4 1-14 Natalia Demska
BPK
Rachel (165)
gniada / - / Klacz / San / Rosa / Natalia Demska / Szweda Marek
0.0 57.55s
5 1-14 Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (181)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
0.0 61.14s
6 15-18 Natalia Demska
BPK
Rachel (165)
gniada / - / Klacz / San / Rosa / Natalia Demska / Szweda Marek
4.0 54.78s
7 1-14 Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (181)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
0.0 60.80s
8 1-14 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 67.32s
9 Eliminacja Paulina Matuszczyk
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (184)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Wojciech Matuszczyk / Sęczek Grzegorz
10 1-14 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 66.48s
11 1-14 Nicol Hercog
BPK
Drako (105)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
0.0 50.67s
12 1-14 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (153)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 58.76s
13 1-14 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (155)
siwa / - / Klacz / Caspar 232 (Catriccio) / Berlin ( Ex Caspar) / Azalea / Acorado / Wiktor Larkowski / Belgia
0.0 62.76s
14 1-14 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (153)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 61.47s
15 15-18 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (155)
siwa / - / Klacz / Caspar 232 (Catriccio) / Berlin ( Ex Caspar) / Azalea / Acorado / Wiktor Larkowski / Belgia
4.0 58.44s
16 20 Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (75)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
13.0 78.83s
17 1-14 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 61.41s
18 Eliminacja Anna Rosińska
Stowarzyszenie-KS Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Bosch i i (201)
gn. / - / Wałach / SIR LARYKS / LARYKS / BONITACJA / ARCUS / Anna Rosińska / SK Ochaby Sp. z o.o.
19 19 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
8.0 55.63s
20 15-18 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (77)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
4.0 66.43s
21 1-14 Wojciech Korzeczek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Klara (115)
kara / - / Klacz / Evento / Erbe / Karina / Kurant / Justyna Korzeczek / Ryszard Górski
0.0 63.35s
22 1-14 Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 59.82s
23 1-14 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 56.54s
1
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (123)
gn. / - / Klacz / QULESTER / QUINAR / BAJKA / LOUIS / Tomasz Szynkiewicz / Zawiślok
2
15-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 62.57s
3
1-14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 61.12s
4
1-14
Rachel (165)
gniada / - / Klacz / San / Rosa / Natalia Demska / Szweda Marek
0.0 / 57.55s
5
1-14
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (181)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
0.0 / 61.14s
6
15-18
Rachel (165)
gniada / - / Klacz / San / Rosa / Natalia Demska / Szweda Marek
4.0 / 54.78s
7
1-14
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (181)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
0.0 / 60.80s
8
1-14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 / 67.32s
9
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (184)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Wojciech Matuszczyk / Sęczek Grzegorz
10
1-14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 / 66.48s
11
1-14
Drako (105)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
0.0 / 50.67s
12
1-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (153)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 / 58.76s
13
1-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (155)
siwa / - / Klacz / Caspar 232 (Catriccio) / Berlin ( Ex Caspar) / Azalea / Acorado / Wiktor Larkowski / Belgia
0.0 / 62.76s
14
1-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (153)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 / 61.47s
15
15-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (155)
siwa / - / Klacz / Caspar 232 (Catriccio) / Berlin ( Ex Caspar) / Azalea / Acorado / Wiktor Larkowski / Belgia
4.0 / 58.44s
16
20
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (75)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
13.0 / 78.83s
17
1-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 61.41s
18
Elim
Stowarzyszenie-KS Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Bosch i i (201)
gn. / - / Wałach / SIR LARYKS / LARYKS / BONITACJA / ARCUS / Anna Rosińska / SK Ochaby Sp. z o.o.
19
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
8.0 / 55.63s
20
15-18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (77)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
4.0 / 66.43s
21
1-14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Klara (115)
kara / - / Klacz / Evento / Erbe / Karina / Kurant / Justyna Korzeczek / Ryszard Górski
0.0 / 63.35s
22
1-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 / 59.82s
23
1-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 56.54s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl