array(5) { [0]=> array(1) { ["competitionId"]=> string(3) "430" } [1]=> array(1) { ["competitionId"]=> string(3) "430" } [2]=> array(1) { ["competitionId"]=> string(3) "430" } [3]=> array(1) { ["competitionId"]=> string(3) "430" } [4]=> array(1) { ["competitionId"]=> string(3) "430" } } Equita - zawody jeździeckie - Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie - Listy startowe

Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie Pełen ekran
2021-06-27 - 2021-06-30
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) I półfinał II półfinał I nawrót finału II nawrót finału Pkt. razem Czas Nagroda
1 Natalia Paliszkiewicz
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Insygnia 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 26.81s
2 Marzena Ferdyn
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Niwar 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 27.55s
3 Anna Rozkosz
Politechnika Gdańska
Godecja 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 30.34s
4 Karolina Kobylec
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Garus 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 31.90s
5 Natalia Maciaszek
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Hellfire 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 32.93s
6 Wiktoria Petniak
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Chacco 0.00 0.00 0.00 4.00 4.00 40.35s
7 Mikołaj Szulakowski
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Step 0.00 0.00 0.00 8.00 8.00 28.63s
8 Ida Gajewska
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach
Chelby 0.00 0.00 0.00 0.00 62.68s
9 Paulina Połeć
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Pułaski 0.00 4.00 0.00 4.00 63.16s
10 Agnieszka Zuchniak
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Astera 4.00 0.00 0.00 4.00 69.50s
11 Natalia Stróżyńska
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Chacco-Red 4.00 0.00 0.00 4.00 76.34s
12 Aleksandra Lota
Politechnika Łódzka
Coco Bomb 0.00 4.00 4.00 8.00 60.23s
13 Zuzanna Krintus
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Asesor 4.00 0.00 4.00 8.00 67.52s
14 Aleksandra Urbaniec
Uniwersytet Śląski w Katowicach
L.s.canaletto 0.00 0.00 8.00 8.00 68.39s
15 Izabela Marchewka
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Valea 4.00 0.00 4.00 8.00 69.79s
16 Julia Janku
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Bolero Due 0.00 0.00 8.00 8.00 70.09s
17 Aleksandra Stańska
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Lord Somersby 0.00 4.00 4.00 8.00 70.17s
18 Ida Ilmer
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Madoks GT 0.00 0.00 8.00 8.00 71.53s
19 Irmina Szybka
Uniwersytet Łódzki
E-Mail 4.00 0.00 4.00 8.00 75.36s
20 Aleksandra Sypuła
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
Szafir 0.00 0.00 8.00 8.00 75.93s
21 Kamila Kozon
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
Evit Soon 0.00 4.00 4.00 8.00 76.55s
22 Monika Materlik
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Decybel First 0.00 0.00 12.00 12.00 68.42s
23 Barbara Kurek
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Energy Conti 0.00 4.00 16.00 20.00 64.16s
24-25 Sonia Schwalbe
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Brenda 0.00 0.00 12.00 12.00 55.23s
24-25 Milena Białobrzewska
Politechnika Warszawska
Eskorteza 0.00 0.00 Eliminacja 0.00 58.80s
26 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra 0.00 8.00 8.00 52.75s
27 Justyna Bambynek
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
Selim 4.00 4.00 8.00 61.74s
28 Magdalena Lesisz
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Patagonia 8.00 0.00 8.00 61.89s
29 Monika Respondek
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Conquesto Con Conquest Boy 4.00 4.00 8.00 62.32s
30 Patrycja Kierznikiewicz
Politechnika Gdańska
Carmen LG 8.00 0.00 8.00 64.92s
31 Ewa Wandel
Politechnika Śląska w Gliwicach
Sanina 8.00 0.00 8.00 66.97s
32 Marta Barczak
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Dukat 0.00 8.00 8.00 70.69s
33 Joanna Szyndler
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Milady 4.00 4.00 8.00 71.22s
34 Wiktoria Suliborska
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Richelieu 8.00 8.00 16.00 59.92s
35 Agnieszka Barczak
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie
Luck For Away 12.00 16.00 28.00 62.73s
36 Julia Sobiepańska
Uniwersytet Warszawski
Fancy 12.00 16.00 28.00 62.91s
37 Julia Kociołek
Uniwersytet Łódzki
Kacper 19.00 12.00 31.00 67.93s
38 Weronika Klimek
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Magia J 0.00 33.00 33.00 77.23s
39 Joanna Witosińska
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Nimbus 0.00 33.00 33.00 77.29s
40 Aleksandra Czajka
Uniwersytet Gdański
Cogita 0.00 33.00 33.00 78.65s
41 Paulina Nawrocka
Uniwersytet Wrocławski
Fatim-l 8.00 33.00 41.00 78.67s
42 Kornelia Kubicz
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach
Limeryk 21.00 23.00 44.00 99.47s
43 Aleksandra Kilian
Uniwersytet Warszawski
Ataman ZK 12.00 33.00 45.00 103.87s
Patrycja Jakubczyk
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach
Regata 31.00 33.00
Martyna Pietrasik
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Leven 31.00 33.00
Godecja
Pkt. razem: 0.00, Czas: 30.34
Chacco-Red,
Pkt. razem: 4.00, Czas: 76.34
Coco Bomb,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 60.23
L.s.canaletto,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 68.39
Bolero Due,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 70.09
Lord Somersby,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 70.17
Madoks GT,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 71.53
E-Mail,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 75.36
Evit Soon,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 76.55
Decybel First,
Pkt. razem: 12.00, Czas: 68.42
Energy Conti,
Pkt. razem: 20.00, Czas: 64.16
Brenda,
Pkt. razem: 12.00, Czas: 55.23
Eskorteza,
Pkt. razem: 0.00, Czas: 58.80
Conquesto Con Conquest Boy,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 62.32
Carmen LG,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 64.92
Sanina,
Pkt. razem: 8.00, Czas: 66.97
Richelieu,
Pkt. razem: 16.00, Czas: 59.92
Luck For Away,
Pkt. razem: 28.00, Czas: 62.73
Fancy,
Pkt. razem: 28.00, Czas: 62.91
Kacper,
Pkt. razem: 31.00, Czas: 67.93
Cogita,
Pkt. razem: 33.00, Czas: 78.65
Fatim-l,
Pkt. razem: 41.00, Czas: 78.67
Ataman ZK,
Pkt. razem: 45.00, Czas: 103.87

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl