Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
7
Ilość skoków:
8
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
66 s
Sedzia główny:
Sławomir Lasota
Gospodarz toru:
Marcin Pacyński
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
1 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (58)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
0.0 46.17s 0.0 32.50s
2 Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Inwestor w (35)
ciemnogniady / - / Wałach / Cyryl / Issmena / Jerzy Maliszewski / Piotr Wilczewski
0.0 50.91s 0.0 42.41s
3 Emilia Kurowska
KJ Białystok
Karino (7)
Kara / - / Wałach / Hadrian / Kulbaka / Emilia Kurowska / Genowefa Borkowska
0.0 51.36s 0.0 42.86s
4 Milena Jakubiak
BPK
Toyota (20)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
0.0 56.93s 0.0 45.27s
5 Adrian Stypułkowski
LKJ Gałkowo
Arktic (31)
- / - / Wałach / / Jerzy Maliszewwki / - / -
0.0 54.47s 4.0 33.47s
6 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (44)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 45.86s 4.0 34.66s
7 Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Tornado (33)
kara / - / Wałach / Damon / Karia / Jerzy Żuk / .
0.0 45.47s 4.0 38.20s
8 Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Aisha (34)
gniadosrokata / - / Klacz / Vermont / Albona / Jerzy Maliszewski / Jerzy Maliszewski
0.0 52.62s 4.0 45.05s
9 Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Inwestor w (35)
ciemnogniady / - / Wałach / Cyryl / Issmena / Jerzy Maliszewski / Piotr Wilczewski
0.0 50.96s 5.0 50.01s
10 Urszula Bochen
BPK
Sabra (9)
kasztanowata / - / Klacz / Burgund / Sotnia / Anna Niemyjska / Joanna Sztamm
0.0 49.98s 5.0 50.17s
11 Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Cedar (32)
kara / - / Wałach / Aktyw / Celine / Grażyna Tadaj / Dariusz Fitz
0.0 48.90s 5.0 50.64s
12 Agata Klentak
KJ Ostoja
Dschamira (43)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
4.0 47.77s
13 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (10)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
4.0 48.90s
14 Adrian Stypułkowski
LKJ Gałkowo
Arktic (31)
- / - / Wałach / / Jerzy Maliszewwki / - / -
4.0 49.96s
15 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (10)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
4.0 52.10s
16 Emilia Kurowska
KJ Białystok
Karino (7)
Kara / - / Wałach / Hadrian / Kulbaka / Emilia Kurowska / Genowefa Borkowska
4.0 60.71s
17 Agata Klentak
KJ Ostoja
Dschamira (43)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
4.0 61.10s
18 Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Aisha (34)
gniadosrokata / - / Klacz / Vermont / Albona / Jerzy Maliszewski / Jerzy Maliszewski
4.0 64.92s
19 Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (24)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
6.0 70.37s
20 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (44)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
8.0 47.48s
21 Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (17)
kasztanowata / - / Wałach / Pilin Psyche / Osaka / - / -
13.0 69.48s
22 Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Cedar (32)
kara / - / Wałach / Aktyw / Celine / Grażyna Tadaj / Dariusz Fitz
18.0 72.21s
23 Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (24)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
20.0 97.42s
Eliminacja Urszula Bochen
BPK
Sabra (9)
kasztanowata / - / Klacz / Burgund / Sotnia / Anna Niemyjska / Joanna Sztamm
Eliminacja Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (13)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
Eliminacja Agata Klentak
KJ Ostoja
Faktor (46)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
Eliminacja Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
kara / - / Klacz / Ulisses, Akcja / / - / -
Rezygnacja Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
kara / - / Klacz / Ulisses, Akcja / / - / -
26
1
Sekwana (58)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
0.0 / 46.17s / 0.0 / 32.50s
20
2
Kj Ostoja
Inwestor w (35)
ciemnogniady / - / Wałach / Cyryl / Issmena / Jerzy Maliszewski / Piotr Wilczewski
0.0 / 50.91s / 0.0 / 42.41s
2
3
KJ Białystok
Karino (7)
Kara / - / Wałach / Hadrian / Kulbaka / Emilia Kurowska / Genowefa Borkowska
0.0 / 51.36s / 0.0 / 42.86s
Toyota (20)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
0.0 / 56.93s / 0.0 / 45.27s
5
5
Arktic (31)
- / - / Wałach / / Jerzy Maliszewwki / - / -
0.0 / 54.47s / 4.0 / 33.47s
25
6
KJ Ostoja
Petunia (44)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 / 45.86s / 4.0 / 34.66s
14
7
Kj Ostoja
Tornado (33)
kara / - / Wałach / Damon / Karia / Jerzy Żuk / .
0.0 / 45.47s / 4.0 / 38.20s
8
8
Kj Ostoja
Aisha (34)
gniadosrokata / - / Klacz / Vermont / Albona / Jerzy Maliszewski / Jerzy Maliszewski
0.0 / 52.62s / 4.0 / 45.05s
1
9
Kj Ostoja
Inwestor w (35)
ciemnogniady / - / Wałach / Cyryl / Issmena / Jerzy Maliszewski / Piotr Wilczewski
0.0 / 50.96s / 5.0 / 50.01s
Sabra (9)
kasztanowata / - / Klacz / Burgund / Sotnia / Anna Niemyjska / Joanna Sztamm
0.0 / 49.98s / 5.0 / 50.17s
18
11
Kj Ostoja
Cedar (32)
kara / - / Wałach / Aktyw / Celine / Grażyna Tadaj / Dariusz Fitz
0.0 / 48.90s / 5.0 / 50.64s
22
12
KJ Ostoja
Dschamira (43)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
4.0 / 47.77s
16
13
MKS Sprząśla
Just ice (10)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
4.0 / 48.90s
7
14
Arktic (31)
- / - / Wałach / / Jerzy Maliszewwki / - / -
4.0 / 49.96s
15
15
MKS Sprząśla
Just ice (10)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
4.0 / 52.10s
3
16
KJ Białystok
Karino (7)
Kara / - / Wałach / Hadrian / Kulbaka / Emilia Kurowska / Genowefa Borkowska
4.0 / 60.71s
9
17
KJ Ostoja
Dschamira (43)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
4.0 / 61.10s
21
18
Kj Ostoja
Aisha (34)
gniadosrokata / - / Klacz / Vermont / Albona / Jerzy Maliszewski / Jerzy Maliszewski
4.0 / 64.92s
Gretka (24)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
6.0 / 70.37s
17
20
KJ Ostoja
Petunia (44)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
8.0 / 47.48s
28
21
OSK Kucykowo
Orian (17)
kasztanowata / - / Wałach / Pilin Psyche / Osaka / - / -
13.0 / 69.48s
19
22
Kj Ostoja
Cedar (32)
kara / - / Wałach / Aktyw / Celine / Grażyna Tadaj / Dariusz Fitz
18.0 / 72.21s
Gretka (24)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
20.0 / 97.42s
4
Elim
Sabra (9)
kasztanowata / - / Klacz / Burgund / Sotnia / Anna Niemyjska / Joanna Sztamm
11
Elim
MKS Sprząśla
Akwarela (13)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
24
Elim
KJ Ostoja
Faktor (46)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
27
Elim
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
kara / - / Klacz / Ulisses, Akcja / / - / -
13
Rez
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
kara / - / Klacz / Ulisses, Akcja / / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl