Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
2017-11-10
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
300 m/min
Norma czasu [s]:
66 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Kosmiczny przypadek (188)
Gniada / - / Wałach / NN / Kopciuszek / Mariusz Kułaga / Jarosław Poręba
1.5 58.81s
2-5 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
2.0 49.46s
2-5 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (113)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
2.0 50.75s
2-5 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Kosmiczny przypadek (188)
Gniada / - / Wałach / NN / Kopciuszek / Mariusz Kułaga / Jarosław Poręba
2.0 57.00s
2-5 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (80)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
2.0 58.02s
6 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
3.0 50.41s
7 Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
c.gn. / - / Klacz / Czambuł / Przedświt Xiii-4,X / Kanda / Kwartet / Beata Witek / Alicja Skrzypczak
3.5 54.08s
8-11 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
4.0 56.33s
8-11 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (8)
kaszt. / - / Wałach / NN / NN / NN / NN / Aneta Puchalska / NN
4.0 58.11s
8-11 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
4.0 59.20s
8-11 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Andrzej Jońca / Nn
4.0 59.74s
12-14 Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (40)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
5.0 51.97s
12-14 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Andrzej Jońca / Nn
5.0 56.81s
12-14 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
5.0 57.89s
15-16 Małgorzata Wojs
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Cortina (90)
Siwa / - / Klacz / Maks / Celoma / Nagrodzka Katarzyna / Matoszko Robert
5.5 54.97s
15-16 Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
5.5 63.05s
17-18 Olga Puch
BPK
Radość (67)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
6.0 60.74s
17-18 Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
6.0 61.84s
19 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
7.0 74.14s
20 Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
c.gn. / - / Klacz / Czambuł / Przedświt Xiii-4,X / Kanda / Kwartet / Beata Witek / Alicja Skrzypczak
8.0 70.39s
21 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
11.0 74.97s
Eliminacja Lena Gruca
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (38)
kaszt.sr. / - / Wałach / Nn / Nn / KATARZYNA NAGRODZKA / NN
Eliminacja Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
Eliminacja Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
22
1
Klub Jeździecki Amigo
Kosmiczny przypadek (188)
Gniada / - / Wałach / NN / Kopciuszek / Mariusz Kułaga / Jarosław Poręba
1.5 / 58.81s
14
2-5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
2.0 / 49.46s
18
2-5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (113)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
2.0 / 50.75s
20
2-5
Klub Jeździecki Amigo
Kosmiczny przypadek (188)
Gniada / - / Wałach / NN / Kopciuszek / Mariusz Kułaga / Jarosław Poręba
2.0 / 57.00s
6
2-5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (80)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
2.0 / 58.02s
10
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
3.0 / 50.41s
9
7
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
c.gn. / - / Klacz / Czambuł / Przedświt Xiii-4,X / Kanda / Kwartet / Beata Witek / Alicja Skrzypczak
3.5 / 54.08s
3
8-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
4.0 / 56.33s
11
8-11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (8)
kaszt. / - / Wałach / NN / NN / NN / NN / Aneta Puchalska / NN
4.0 / 58.11s
5
8-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
4.0 / 59.20s
2
8-11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Andrzej Jońca / Nn
4.0 / 59.74s
24
12-14
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (40)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
5.0 / 51.97s
4
12-14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Andrzej Jońca / Nn
5.0 / 56.81s
16
12-14
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
5.0 / 57.89s
12
15-16
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Cortina (90)
Siwa / - / Klacz / Maks / Celoma / Nagrodzka Katarzyna / Matoszko Robert
5.5 / 54.97s
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
5.5 / 63.05s
1
17-18
Radość (67)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
6.0 / 60.74s
19
17-18
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
6.0 / 61.84s
15
19
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
7.0 / 74.14s
8
20
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
c.gn. / - / Klacz / Czambuł / Przedświt Xiii-4,X / Kanda / Kwartet / Beata Witek / Alicja Skrzypczak
8.0 / 70.39s
23
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
11.0 / 74.97s
7
Elim
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (38)
kaszt.sr. / - / Wałach / Nn / Nn / KATARZYNA NAGRODZKA / NN
17
Elim
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
13
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl