Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
2017-11-11
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nika Ewita (110)
gn. / - / Klacz / Top Ewita / Nasty Boy / Noemi Ewita / Rocky / Beata Ślązak / W.Apanasewicz
0.0 47.10s
2 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
0.0 56.57s
3 Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (28)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 57.25s
4 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 58.46s
5 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 58.94s
6 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (151)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 59.32s
7 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (172)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / N / N
0.0 60.03s
8 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
0.0 61.02s
9 Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (147)
gn. / - / Wałach / Savage / Adam / Cicha Toń / Dinard / Bartosz Śliż / Marek Szweda
0.0 62.54s
10 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (140)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
0.0 68.45s
11 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
0.0 68.78s
12 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (115)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 69.46s
13 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (101)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
4.0 60.05s
14 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Soly Jeans (187)
gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Lanette / Le Primeur / - / -
4.0 61.03s
15 Anna Pilarska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Planeta (107)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
4.0 64.00s
16 Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (155)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
4.0 64.10s
17 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (103)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
6.0 75.32s
18 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
12.0 57.24s
19 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
15.0 81.82s
20 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
17.0 71.45s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 68.48s
Przejazd treningowy Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
0.0 69.61s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (172)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / N / N
1.0 73.95s
Przejazd treningowy Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (147)
gn. / - / Wałach / Savage / Adam / Cicha Toń / Dinard / Bartosz Śliż / Marek Szweda
4.0 61.27s
Przejazd treningowy Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
8.0 66.59s
Przejazd treningowy Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Gingerino L (148)
kara / - / Wałach / Levantino L / Levantos I / Georgina / Grannus / Katarzyna Borowczak / Leszek Adamowicz
32.0 117.00s
Eliminacja Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Gingerino L (148)
kara / - / Wałach / Levantino L / Levantos I / Georgina / Grannus / Katarzyna Borowczak / Leszek Adamowicz
Eliminacja Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
Rezygnacja Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (140)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
7
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nika Ewita (110)
gn. / - / Klacz / Top Ewita / Nasty Boy / Noemi Ewita / Rocky / Beata Ślązak / W.Apanasewicz
0.0 / 47.10s
24
2
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
0.0 / 56.57s
12
3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (28)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 57.25s
9
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 58.46s
28
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 / 58.94s
33
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (151)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 59.32s
1
7
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (172)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / N / N
0.0 / 60.03s
34
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
0.0 / 61.02s
18
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (147)
gn. / - / Wałach / Savage / Adam / Cicha Toń / Dinard / Bartosz Śliż / Marek Szweda
0.0 / 62.54s
8
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (140)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
0.0 / 68.45s
11
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
0.0 / 68.78s
6
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (115)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 / 69.46s
5
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (101)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
4.0 / 60.05s
25
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Soly Jeans (187)
gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Lanette / Le Primeur / - / -
4.0 / 61.03s
29
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Planeta (107)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
4.0 / 64.00s
16
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (155)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
4.0 / 64.10s
14
17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (103)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
6.0 / 75.32s
22
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
12.0 / 57.24s
21
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
15.0 / 81.82s
17
20
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
17.0 / 71.45s
23 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 68.48s
13 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
0.0 / 69.61s
3 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (172)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / N / N
1.0 / 73.95s
20 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (147)
gn. / - / Wałach / Savage / Adam / Cicha Toń / Dinard / Bartosz Śliż / Marek Szweda
4.0 / 61.27s
19 (T)
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
8.0 / 66.59s
4 (T)
Vanto Jumping Team
Gingerino L (148)
kara / - / Wałach / Levantino L / Levantos I / Georgina / Grannus / Katarzyna Borowczak / Leszek Adamowicz
32.0 / 117.00s
2
Elim
Vanto Jumping Team
Gingerino L (148)
kara / - / Wałach / Levantino L / Levantos I / Georgina / Grannus / Katarzyna Borowczak / Leszek Adamowicz
32
Elim
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
10 (T)
Rez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (140)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl