Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
2017-11-11
Wysokość przeszkód:
120 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (144)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
0.0 48.30s 0.0 23.33s
2 Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Cisco 241 (23)
gn. / - / Wałach / Casiro / Cassini I / Granny / Goldex / Rafał Janota / niemiecka hodowla
0.0 54.33s 0.0 23.85s
3 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (173)
gn. / - / Wałach / Adlantus As / Argentinus / Little Lady / Landkoenig / DOMINIK SŁODCZYK / HERBERT MAYER
0.0 57.42s 0.0 24.73s
4 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (175)
siwa / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Ambasada / Dolus / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 53.98s 0.0 25.15s
5 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (117)
Kasztan / - / Wałach / Embassy I / Escudo I / Dornocella / Don Juan / brak / brak
0.0 54.04s 0.0 28.25s
6 Natalia Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Selima (142)
siwa / - / Klacz / Lascatraz L / Linaro / Setia / Empik / Artur Wełna / SK Udórz
0.0 52.41s 0.0 28.40s
7 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (111)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 56.37s 0.0 29.39s
8 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (22)
c.gn. / - / Klacz / Quando-Quando / Quattro B / Sabrina / Sandro / Rafał Janota / niemiecki hodowca
0.0 51.21s 9.0 37.46s
9 Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Olgin (62)
c.kaszt. / - / Wałach / TURBUD QUIRINUS / PAVAROTTI VAN DE HELLE / OLGIDA / SAPHIR / Anna Połap / nn
0.0 52.35s 10.0 40.51s
10 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mario (169)
gn. / - / Wałach / Marino / Zeoliet / Manilla / Cottonclub / Krzysztof Szczypa / Jan Ciesielski
4.0 44.65s
11 Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Notis (164)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
4.0 45.93s
12 Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (61)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
4.0 49.26s
13 Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (130)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
4.0 50.60s
14 Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (72)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
4.0 56.21s
15 Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
8.0 47.85s
16 Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (73)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
30.0 82.59s
17 Oliwia Kołodziejczyk
Klub Jazdy Konnej Romico
Platinus (27)
gn. / - / Wałach / Leandro / Lenz / Plantacja / Burgund / Anita Kołodziejczyk / Alicja Mielcarek
30.0 99.69s
Eliminacja Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (184)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4
1
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (144)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
0.0 / 48.30s / 0.0 / 23.33s
12
2
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Cisco 241 (23)
gn. / - / Wałach / Casiro / Cassini I / Granny / Goldex / Rafał Janota / niemiecka hodowla
0.0 / 54.33s / 0.0 / 23.85s
17
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (173)
gn. / - / Wałach / Adlantus As / Argentinus / Little Lady / Landkoenig / DOMINIK SŁODCZYK / HERBERT MAYER
0.0 / 57.42s / 0.0 / 24.73s
1
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (175)
siwa / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Ambasada / Dolus / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 53.98s / 0.0 / 25.15s
5
5
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (117)
Kasztan / - / Wałach / Embassy I / Escudo I / Dornocella / Don Juan / brak / brak
0.0 / 54.04s / 0.0 / 28.25s
10
6
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Selima (142)
siwa / - / Klacz / Lascatraz L / Linaro / Setia / Empik / Artur Wełna / SK Udórz
0.0 / 52.41s / 0.0 / 28.40s
2
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (111)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 / 56.37s / 0.0 / 29.39s
11
8
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (22)
c.gn. / - / Klacz / Quando-Quando / Quattro B / Sabrina / Sandro / Rafał Janota / niemiecki hodowca
0.0 / 51.21s / 9.0 / 37.46s
14
9
Vanto Jumping Team
Olgin (62)
c.kaszt. / - / Wałach / TURBUD QUIRINUS / PAVAROTTI VAN DE HELLE / OLGIDA / SAPHIR / Anna Połap / nn
0.0 / 52.35s / 10.0 / 40.51s
16
10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mario (169)
gn. / - / Wałach / Marino / Zeoliet / Manilla / Cottonclub / Krzysztof Szczypa / Jan Ciesielski
4.0 / 44.65s
6
11
Stajnia Don Camillo
Notis (164)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
4.0 / 45.93s
13
12
Vanto Jumping Team
Implay (61)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
4.0 / 49.26s
15
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (130)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
4.0 / 50.60s
8
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (72)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
4.0 / 56.21s
3
15
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
8.0 / 47.85s
9
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (73)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
30.0 / 82.59s
18
17
Klub Jazdy Konnej Romico
Platinus (27)
gn. / - / Wałach / Leandro / Lenz / Plantacja / Burgund / Anita Kołodziejczyk / Alicja Mielcarek
30.0 / 99.69s
7
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (184)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl