Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13B - 70, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
2019-02-24
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (84)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
2.0 57.11s
2-3 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (90)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
2.5 50.40s
2-3 Matylda Miska
BPK
LA BELLE (62)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.5 57.05s
4-7 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (92)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.0 51.46s
4-7 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (71)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
3.0 53.52s
4-7 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (75)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
3.0 55.64s
4-7 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
3.0 59.71s
8-13 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (96)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 51.63s
8-13 Paulina Klimek
Pola (130)
/ - / Klacz / / / /
3.5 53.41s
8-13 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (94)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 53.78s
8-13 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
3.5 55.44s
8-13 Matylda Miska
BPK
LA BELLE (62)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
3.5 56.65s
8-13 Paulina Klimek
Pola (130)
/ - / Klacz / / / /
3.5 58.20s
14-23 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
4.0 51.62s
14-23 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (75)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 53.34s
14-23 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
4.0 53.81s
14-23 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Arsen Ponysport (129)
siwa / - / Wałach / Nieznany / Nieznany / - / -
4.0 55.75s
14-23 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (94)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.0 56.60s
14-23 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.0 58.16s
14-23 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 58.55s
14-23 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (84)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
4.0 59.20s
14-23 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (57)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 59.66s
14-23 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (49)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
4.0 61.47s
24 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (60)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
4.5 53.26s
25-27 Natalia Młyńczyk
BPK
Mistral (87)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -
5.5 54.56s
25-27 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Arsen Ponysport (129)
siwa / - / Wałach / Nieznany / Nieznany / - / -
5.5 55.65s
25-27 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (74)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
5.5 56.72s
28 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
6.0 58.47s
29 Kinga Sikorska
KJ Zbrosławice
B-epsoma Lady Doughter (64)
Skarogniada / - / Klacz / Epsom Gesmeray / Bychawa / Kinga Sikorska / Roman Klimecki
6.5 58.74s
30 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (96)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
7.0 52.00s
31 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
7.5 58.60s
32-33 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (49)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
8.5 67.00s
32-33 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (95)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
8.5 71.74s
34 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (93)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
9.5 64.73s
35 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (93)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
10.0 61.30s
36 Kinga Sikorska
KJ Zbrosławice
B-epsoma Lady Doughter (64)
Skarogniada / - / Klacz / Epsom Gesmeray / Bychawa / Kinga Sikorska / Roman Klimecki
13.0 65.37s
37 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (95)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
16.0 81.24s
38 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
18.5 87.94s
Eliminacja Natalia Młyńczyk
BPK
Mistral (87)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -
6
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (84)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
2.0 / 57.11s
37
2-3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (90)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
2.5 / 50.40s
32
2-3
LA BELLE (62)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.5 / 57.05s
7
4-7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (92)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.0 / 51.46s
26
4-7
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (71)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
3.0 / 53.52s
29
4-7
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (75)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
3.0 / 55.64s
35
4-7
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
3.0 / 59.71s
19
8-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (96)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 / 51.63s
22
8-13
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (94)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 / 53.78s
31
8-13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
3.5 / 55.44s
34
8-13
LA BELLE (62)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
3.5 / 56.65s
30
14-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
4.0 / 51.62s
27
14-23
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (75)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 / 53.34s
28
14-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
4.0 / 53.81s
23
14-23
Klub Jeździecki PonySport
Arsen Ponysport (129)
siwa / - / Wałach / Nieznany / Nieznany / - / -
4.0 / 55.75s
20
14-23
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (94)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.0 / 56.60s
33
14-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.0 / 58.16s
24
14-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 58.55s
5
14-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (84)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
4.0 / 59.20s
1
14-23
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (57)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 59.66s
38
14-23
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (49)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
4.0 / 61.47s
3
24
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (60)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
4.5 / 53.26s
Mistral (87)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -
5.5 / 54.56s
21
25-27
Klub Jeździecki PonySport
Arsen Ponysport (129)
siwa / - / Wałach / Nieznany / Nieznany / - / -
5.5 / 55.65s
25
25-27
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (74)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
5.5 / 56.72s
36
28
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
6.0 / 58.47s
11
29
KJ Zbrosławice
B-epsoma Lady Doughter (64)
Skarogniada / - / Klacz / Epsom Gesmeray / Bychawa / Kinga Sikorska / Roman Klimecki
6.5 / 58.74s
17
30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (96)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
7.0 / 52.00s
14
31
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
7.5 / 58.60s
39
32-33
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (49)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
8.5 / 67.00s
2
32-33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (95)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
8.5 / 71.74s
Coco MK (93)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
9.5 / 64.73s
Coco MK (93)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
10.0 / 61.30s
9
36
KJ Zbrosławice
B-epsoma Lady Doughter (64)
Skarogniada / - / Klacz / Epsom Gesmeray / Bychawa / Kinga Sikorska / Roman Klimecki
13.0 / 65.37s
4
37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (95)
ciemnogniada / - / Klacz / nn / nn / Łukasz Tokarski / nn
16.0 / 81.24s
12
38
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
18.5 / 87.94s
Mistral (87)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl