Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-02-24
2019-02-24
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-13 Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (59)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
0.0 52.52s
1-13 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 52.63s
1-13 Magdalena Lesisz
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
0.0 53.28s
1-13 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (71)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 54.13s
1-13 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (71)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 54.68s
1-13 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 54.83s
1-13 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (85)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 55.99s
1-13 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (72)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
0.0 56.18s
1-13 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
0.0 57.75s
1-13 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (107)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
0.0 58.25s
1-13 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (38)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
0.0 58.44s
1-13 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (52)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
0.0 58.86s
1-13 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (9)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
0.0 60.54s
14-20 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (72)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
4.0 52.04s
14-20 Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (59)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
4.0 54.15s
14-20 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (58)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / bieliński paweł
4.0 54.81s
14-20 Magdalena Lesisz
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
4.0 55.46s
14-20 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.0 56.81s
14-20 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (9)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
4.0 57.92s
14-20 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
4.0 60.49s
21 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
7.0 70.58s
22 Wiktoria Motyl
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kontra (115)
gn. / - / Klacz / Lactat / Colorado / Kasztelanka / Jahun / Anna Stachura / Sławomir Grabowski
8.0 54.54s
23 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
9.0 61.46s
24 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (90)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
12.0 54.05s
25 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
20.0 89.07s
Eliminacja Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (74)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
Eliminacja Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
15
1-13
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (59)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
0.0 / 52.52s
2
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 52.63s
19
1-13
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
0.0 / 53.28s
8
1-13
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (71)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 / 54.13s
10
1-13
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (71)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 / 54.68s
1
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 54.83s
18
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (85)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 / 55.99s
12
1-13
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (72)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
0.0 / 56.18s
26
1-13
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
0.0 / 57.75s
20
1-13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (107)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
0.0 / 58.25s
23
1-13
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (38)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
0.0 / 58.44s
21
1-13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (52)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
0.0 / 58.86s
25
1-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (9)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
0.0 / 60.54s
14
14-20
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (72)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
4.0 / 52.04s
13
14-20
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (59)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
4.0 / 54.15s
16
14-20
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (58)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / bieliński paweł
4.0 / 54.81s
17
14-20
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Roller Coaster Ex Jard (83)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
4.0 / 55.46s
7
14-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.0 / 56.81s
27
14-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (9)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
4.0 / 57.92s
5
14-20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
4.0 / 60.49s
9
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
7.0 / 70.58s
22
22
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kontra (115)
gn. / - / Klacz / Lactat / Colorado / Kasztelanka / Jahun / Anna Stachura / Sławomir Grabowski
8.0 / 54.54s
6
23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (89)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
9.0 / 61.46s
4
24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (90)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
12.0 / 54.05s
3
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (113)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
20.0 / 89.07s
11
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (74)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
24
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (50)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl