Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - 70, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-03-10
2018-03-10
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
350 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
65 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Matylda Miska
BPK
LA BELLE (114)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.0 57.33s
2-7 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (167)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
2.5 52.33s
2-7 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (91)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
2.5 52.89s
2-7 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (17)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
2.5 53.41s
2-7 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (88)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
2.5 56.87s
2-7 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (97)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
2.5 57.20s
2-7 Matylda Miska
BPK
LA BELLE (114)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.5 61.44s
8-12 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (166)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
3.0 50.97s
8-12 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (91)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
3.0 52.35s
8-12 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (99)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
3.0 55.41s
8-12 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
3.0 58.77s
8-12 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (29)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
3.0 61.10s
13-18 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (121)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
3.5 54.23s
13-18 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (99)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
3.5 56.60s
13-18 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (6)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
3.5 58.28s
13-18 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (69)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 58.31s
13-18 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (69)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 60.49s
13-18 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (27)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
3.5 63.75s
19-24 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
4.0 52.64s
19-24 Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Harma (161)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 53.66s
19-24 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (79)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 54.59s
19-24 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (101)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
4.0 55.30s
19-24 Julia Badora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Korynt (93)
gn. / - / Wałach / Grandioso / Voltaire / Kwerenda / Kwakier / Aneta Badora / Jan Sołtysiak
4.0 60.22s
19-24 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
4.0 67.92s
25-30 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
4.5 51.92s
25-30 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (9)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.5 53.08s
25-30 Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (41)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
4.5 55.18s
25-30 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (164)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.5 58.16s
25-30 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (170)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
4.5 61.02s
25-30 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (170)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
4.5 62.78s
31-35 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (168)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
5.0 54.33s
31-35 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (160)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
5.0 56.71s
31-35 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (160)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
5.0 57.84s
31-35 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (89)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
5.0 58.97s
31-35 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (18)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
5.0 59.35s
36-41 Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (41)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
5.5 51.15s
36-41 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (169)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.5 52.14s
36-41 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (167)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
5.5 53.20s
36-41 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (68)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
5.5 54.72s
36-41 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Brawada (163)
- / - / Klacz / - / - / - / -
5.5 58.62s
36-41 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
5.5 63.56s
42-45 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
6.0 54.43s
42-45 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (101)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
6.0 54.53s
42-45 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (6)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
6.0 55.47s
42-45 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (79)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
6.0 56.60s
46-48 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (9)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
6.5 52.09s
46-48 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (68)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
6.5 57.86s
46-48 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (121)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
6.5 62.95s
49-51 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (164)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
7.0 57.45s
49-51 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (18)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
7.0 58.30s
49-51 Julia Szymura
BPK
Rossa (184)
- / - / Klacz / / / - / -
7.0 70.85s
52-54 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (168)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
7.5 55.67s
52-54 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Brawada (163)
- / - / Klacz / - / - / - / -
7.5 57.47s
52-54 Zofia Ulczok
KJ Profit Orzesze
Flawia Gold (140)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
7.5 61.85s
55 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (89)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
8.0 69.84s
Eliminacja Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pegy (141)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / -
Eliminacja Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (166)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
Eliminacja Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (169)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
Eliminacja Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Harma (161)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Julia Szymura
BPK
Rossa (184)
- / - / Klacz / / / - / -
LA BELLE (114)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.0 / 57.33s
22
2-7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (167)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
2.5 / 52.33s
51
2-7
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (91)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
2.5 / 52.89s
39
2-7
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (17)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
2.5 / 53.41s
47
2-7
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (88)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
2.5 / 56.87s
52
2-7
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (97)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
2.5 / 57.20s
56
2-7
LA BELLE (114)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
2.5 / 61.44s
53
8-12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (166)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
3.0 / 50.97s
49
8-12
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (91)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
3.0 / 52.35s
16
8-12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (99)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
3.0 / 55.41s
57
8-12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
3.0 / 58.77s
4
8-12
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (29)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
3.0 / 61.10s
18
13-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (121)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
3.5 / 54.23s
14
13-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (99)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
3.5 / 56.60s
3
13-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (6)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
3.5 / 58.28s
13
13-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (69)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 / 58.31s
11
13-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (69)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
3.5 / 60.49s
5
13-18
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (27)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
3.5 / 63.75s
8
19-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
4.0 / 52.64s
30
19-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Harma (161)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 53.66s
45
19-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (79)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 54.59s
26
19-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (101)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
4.0 / 55.30s
50
19-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Korynt (93)
gn. / - / Wałach / Grandioso / Voltaire / Kwerenda / Kwakier / Aneta Badora / Jan Sołtysiak
4.0 / 60.22s
48
19-24
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
4.0 / 67.92s
6
25-30
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
4.5 / 51.92s
41
25-30
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (9)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.5 / 53.08s
12
25-30
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (41)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
4.5 / 55.18s
21
25-30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (164)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.5 / 58.16s
31
25-30
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (170)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
4.5 / 61.02s
29
25-30
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (170)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
4.5 / 62.78s
33
31-35
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (168)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
5.0 / 54.33s
25
31-35
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (160)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
5.0 / 56.71s
24
31-35
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (160)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
5.0 / 57.84s
17
31-35
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (89)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
5.0 / 58.97s
Coco MK (18)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
5.0 / 59.35s
10
36-41
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (41)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
5.5 / 51.15s
32
36-41
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (169)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.5 / 52.14s
20
36-41
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (167)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
5.5 / 53.20s
42
36-41
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (68)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
5.5 / 54.72s
37
36-41
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Brawada (163)
- / - / Klacz / - / - / - / -
5.5 / 58.62s
46
36-41
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
5.5 / 63.56s
55
42-45
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
6.0 / 54.43s
28
42-45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (101)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
6.0 / 54.53s
1
42-45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (6)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
6.0 / 55.47s
43
42-45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (79)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
6.0 / 56.60s
38
46-48
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (9)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
6.5 / 52.09s
44
46-48
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (68)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
6.5 / 57.86s
15
46-48
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (121)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
6.5 / 62.95s
23
49-51
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (164)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
7.0 / 57.45s
Coco MK (18)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
7.0 / 58.30s
60
49-51
Rossa (184)
- / - / Klacz / / / - / -
7.0 / 70.85s
35
52-54
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (168)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
7.5 / 55.67s
40
52-54
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Brawada (163)
- / - / Klacz / - / - / - / -
7.5 / 57.47s
36
52-54
KJ Profit Orzesze
Flawia Gold (140)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
7.5 / 61.85s
19
55
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (89)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
8.0 / 69.84s
2
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pegy (141)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / -
54
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (166)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
34
Elim
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (169)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
27
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Harma (161)
- / - / Klacz / - / - / - / -
59
Elim
Rossa (184)
- / - / Klacz / / / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl