Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-03-10
2018-03-10
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-23 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (67)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
0.0 50.86s
1-23 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (67)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
0.0 54.03s
1-23 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (17)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 54.44s
1-23 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 54.72s
1-23 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (122)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
0.0 54.90s
1-23 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (17)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 56.20s
1-23 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (97)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
0.0 56.65s
1-23 Aleksndra Barszczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ekwiwalencja (54)
sk.gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Eunice / Dresk / Aleksandra Marek / -
0.0 57.75s
1-23 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (95)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 58.18s
1-23 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Ilario Di Bua (179)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
0.0 59.22s
1-23 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Daccor (134)
siwa / - / Wałach / Marino / Zeoliet / Dakota / Marago / Marek Zalega / Krzysztof Myszka
0.0 59.42s
1-23 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (174)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Achim Stiborski / xxx
0.0 59.48s
1-23 Julia Badora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Korynt (93)
gn. / - / Wałach / Grandioso / Voltaire / Kwerenda / Kwakier / Aneta Badora / Jan Sołtysiak
0.0 60.07s
1-23 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (73)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
0.0 60.24s
1-23 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Ilario Di Bua (179)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
0.0 61.00s
1-23 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Daccor (134)
siwa / - / Wałach / Marino / Zeoliet / Dakota / Marago / Marek Zalega / Krzysztof Myszka
0.0 61.15s
1-23 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (59)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 61.37s
1-23 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (97)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
0.0 61.61s
1-23 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 62.19s
1-23 Pavel Holesovsky
Warna (172)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 63.58s
1-23 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Monito (155)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
0.0 64.13s
1-23 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (42)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / - / -
0.0 64.41s
1-23 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (42)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / - / -
0.0 68.11s
24-32 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (79)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 50.92s
24-32 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (88)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 56.90s
24-32 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (88)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 57.00s
24-32 Aleksndra Barszczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ekwiwalencja (54)
sk.gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Eunice / Dresk / Aleksandra Marek / -
4.0 57.15s
24-32 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (68)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
4.0 57.57s
24-32 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (122)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
4.0 57.68s
24-32 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (174)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Achim Stiborski / xxx
4.0 61.29s
24-32 Julia Badora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Korynt (93)
gn. / - / Wałach / Grandioso / Voltaire / Kwerenda / Kwakier / Aneta Badora / Jan Sołtysiak
4.0 61.75s
24-32 Anna Pilarska
Politechnika Śląska w Gliwicach
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
4.0 61.90s
33 Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (36)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
5.0 72.55s
34-35 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (166)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
8.0 50.73s
34-35 Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (36)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
8.0 60.51s
36 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (110)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
11.0 80.13s
24
1-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (67)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
0.0 / 50.86s
22
1-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (67)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / Piotr Strzelczyk / SK Ochaby
0.0 / 54.03s
1
1-23
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (17)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 / 54.44s
7
1-23
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 54.72s
25
1-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (122)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
0.0 / 54.90s
3
1-23
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (17)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 / 56.20s
14
1-23
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (97)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 56.65s
19
1-23
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ekwiwalencja (54)
sk.gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Eunice / Dresk / Aleksandra Marek / -
0.0 / 57.75s
37
1-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (95)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 / 58.18s
30
1-23
ASK Świerklaniec
Ilario Di Bua (179)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
0.0 / 59.22s
28
1-23
Klub Jeździecki Amigo
Daccor (134)
siwa / - / Wałach / Marino / Zeoliet / Dakota / Marago / Marek Zalega / Krzysztof Myszka
0.0 / 59.42s
29
1-23
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (174)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Achim Stiborski / xxx
0.0 / 59.48s
13
1-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Korynt (93)
gn. / - / Wałach / Grandioso / Voltaire / Kwerenda / Kwakier / Aneta Badora / Jan Sołtysiak
0.0 / 60.07s
17
1-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (73)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
0.0 / 60.24s
32
1-23
ASK Świerklaniec
Ilario Di Bua (179)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
0.0 / 61.00s
26
1-23
Klub Jeździecki Amigo
Daccor (134)
siwa / - / Wałach / Marino / Zeoliet / Dakota / Marago / Marek Zalega / Krzysztof Myszka
0.0 / 61.15s
15
1-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (59)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 / 61.37s
16
1-23
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (97)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 61.61s
9
1-23
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 / 62.19s
Warna (172)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 63.58s
39
1-23
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Monito (155)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
0.0 / 64.13s
2
1-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (42)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / - / -
0.0 / 64.41s
4
1-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (42)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / - / -
0.0 / 68.11s
8
24-32
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (79)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 50.92s
12
24-32
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (88)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 / 56.90s
10
24-32
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (88)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 / 57.00s
21
24-32
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ekwiwalencja (54)
sk.gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Eunice / Dresk / Aleksandra Marek / -
4.0 / 57.15s
6
24-32
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (68)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
4.0 / 57.57s
23
24-32
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus Mk (122)
gn. / - / Ogier / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / -
4.0 / 57.68s
27
24-32
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (174)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Achim Stiborski / xxx
4.0 / 61.29s
11
24-32
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Korynt (93)
gn. / - / Wałach / Grandioso / Voltaire / Kwerenda / Kwakier / Aneta Badora / Jan Sołtysiak
4.0 / 61.75s
35
24-32
Politechnika Śląska w Gliwicach
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
4.0 / 61.90s
18
33
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (36)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
5.0 / 72.55s
5
34-35
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (166)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
8.0 / 50.73s
20
34-35
Klub Jeździecki Amigo
Morgoth (36)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
8.0 / 60.51s
33
36
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (110)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
11.0 / 80.13s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl