Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - 70, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-03-11
2018-03-11
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
350 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
65 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-3 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (99)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
2.0 51.50s
1-3 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (99)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
2.0 51.88s
1-3 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (170)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
2.0 56.81s
4-11 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (167)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
2.5 49.06s
4-11 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (111)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
2.5 51.71s
4-11 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (164)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
2.5 53.39s
4-11 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (88)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
2.5 54.76s
4-11 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (169)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
2.5 56.24s
4-11 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (68)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
2.5 57.50s
4-11 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (69)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
2.5 60.10s
4-11 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (69)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
2.5 60.44s
12-16 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (9)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
3.0 50.06s
12-16 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (111)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
3.0 50.95s
12-16 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (79)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
3.0 54.07s
12-16 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (169)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.0 55.66s
12-16 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
3.0 60.98s
17-24 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (167)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.5 50.18s
17-24 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (9)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
3.5 53.09s
17-24 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (168)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
3.5 53.63s
17-24 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
3.5 58.88s
17-24 Zofia Ulczok
KJ Profit Orzesze
Flawia Gold (140)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
3.5 59.27s
17-24 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (170)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
3.5 59.36s
17-24 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (18)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
3.5 60.83s
17-24 Julia Szymura
BPK
Rossa (184)
- / - / Klacz / / / - / -
3.5 61.76s
25-28 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (164)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.0 54.11s
25-28 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (160)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
4.0 54.26s
25-28 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (168)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
4.0 55.84s
25-28 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (89)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 61.54s
29 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (89)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.5 57.61s
30-36 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (160)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
5.0 56.07s
30-36 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
5.0 56.97s
30-36 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (17)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
5.0 58.21s
30-36 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (6)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
5.0 58.63s
30-36 Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Harma (161)
- / - / Klacz / - / - / - / -
5.0 61.66s
30-36 Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (41)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
5.0 63.64s
30-36 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (29)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
5.0 64.18s
37-38 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
5.5 62.67s
37-38 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (71)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
5.5 72.51s
39 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
6.0 64.62s
40 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (18)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
6.5 63.98s
41 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (97)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
8.0 73.16s
42 Julia Szymura
BPK
Rossa (184)
- / - / Klacz / / / - / -
8.5 83.51s
43 Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Harma (161)
- / - / Klacz / - / - / - / -
10.0 78.85s
44 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pegy (141)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / -
21.0 113.35s
Eliminacja Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (41)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
Eliminacja Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (101)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
Rezygnacja Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pegy (141)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / -
20
1-3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (99)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
2.0 / 51.50s
18
1-3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (99)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
2.0 / 51.88s
21
1-3
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (170)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
2.0 / 56.81s
22
4-11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (167)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
2.5 / 49.06s
40
4-11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (111)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
2.5 / 51.71s
13
4-11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (164)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
2.5 / 53.39s
37
4-11
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (88)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
2.5 / 54.76s
25
4-11
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (169)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
2.5 / 56.24s
43
4-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (68)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
2.5 / 57.50s
47
4-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (69)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
2.5 / 60.10s
49
4-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (69)
Gniady / - / Wałach / Wolant / Labada / Alicja Piotrowska-Burda / Kośnik Leszek
2.5 / 60.44s
27
12-16
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (9)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
3.0 / 50.06s
42
12-16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (111)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Monika Gocman / Adam Stachura
3.0 / 50.95s
45
12-16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (79)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
3.0 / 54.07s
23
12-16
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (169)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.0 / 55.66s
38
12-16
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
3.0 / 60.98s
24
17-24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (167)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.5 / 50.18s
29
17-24
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (9)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
3.5 / 53.09s
10
17-24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (168)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
3.5 / 53.63s
41
17-24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
3.5 / 58.88s
32
17-24
KJ Profit Orzesze
Flawia Gold (140)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
3.5 / 59.27s
19
17-24
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (170)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
3.5 / 59.36s
Coco MK (18)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
3.5 / 60.83s
26
17-24
Rossa (184)
- / - / Klacz / / / - / -
3.5 / 61.76s
11
25-28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Polo Boy (164)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.0 / 54.11s
50
25-28
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (160)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
4.0 / 54.26s
12
25-28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (168)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
4.0 / 55.84s
14
25-28
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (89)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 / 61.54s
16
29
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (89)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.5 / 57.61s
48
30-36
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (160)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
5.0 / 56.07s
36
30-36
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
5.0 / 56.97s
35
30-36
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (17)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
5.0 / 58.21s
33
30-36
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (6)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
5.0 / 58.63s
17
30-36
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Harma (161)
- / - / Klacz / - / - / - / -
5.0 / 61.66s
9
30-36
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (41)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
5.0 / 63.64s
1
30-36
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (29)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
5.0 / 64.18s
5
37-38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
5.5 / 62.67s
31
37-38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (71)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
5.5 / 72.51s
3
39
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (1)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
6.0 / 64.62s
Coco MK (18)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
6.5 / 63.98s
39
41
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (97)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
8.0 / 73.16s
28
42
Rossa (184)
- / - / Klacz / / / - / -
8.5 / 83.51s
15
43
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Harma (161)
- / - / Klacz / - / - / - / -
10.0 / 78.85s
4
44
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pegy (141)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / -
21.0 / 113.35s
7
Elim
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (41)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
30
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (101)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
2
Rez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pegy (141)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl