Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

T1 - 60 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-15
2018-07-15
Wysokość przeszkód:
60 cm
Dystans:
385 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Teresa Tomana
Gospodarz toru:
Marek Cichecki
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (48)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 48.38s
2 Kinga Kłaptocz-Drapa
Black Cat (93)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 50.19s
3 Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ Plessówka
Dekret (76)
gniada / - / Wałach / Wareg / Des Terma / Łukasz Perak / Stanisław Standura
0.0 51.01s
4 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (77)
izab. / - / Klacz / Wairan / Winterstein / Nina Van De Boelenham / Stat / Wojciech Musiolik / -
0.0 51.38s
5 Julia Małolepszy
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
Havana (31)
ciemnogniada / - / Klacz / Lais / Haidi / Krzysztof Mocek / Robert Łyko
0.0 56.16s
6 Natalia Kurzok
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (85)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
0.0 58.84s
7 Patrycja Matysik
PLKJ Plessówka
Miko (74)
--- / - / Wałach / --- / --- / --- / ----
0.0 61.08s
8 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (2)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
0.0 63.13s
9 Anna Standura
Plkj Plessówka
Rumianek (73)
ciemno myszata / - / Wałach / Sonet / Rumia / Marcin Standura / Ewa Goraus
4.0 64.18s
10 Natalia Matysik
PLKJ Plessówka
Miko (74)
--- / - / Wałach / --- / --- / --- / ----
4.0 66.51s
11 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emilia (59)
- / - / Klacz / - / - / - / -
5.0 75.10s
12 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (49)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
14.0 76.82s
13 Weronika Bobeł
BPK
Giewont (80)
Myszata / - / Wałach / Nort / Gala / Paulina Klimek / Michał Kuban
19.0 96.05s
Eliminacja Marcelina Łukaszek
JKS Kasztanka
Hiki (21)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
Eliminacja Tomasz Sowiński
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beduin (62)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
Eliminacja Natalia Matysik
PLKJ Plessówka
Malina (72)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Wiktoria Bratek
KJ PROFIT Orzesze
Flawia Gold (83)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
Rezygnacja Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (50)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
Przejazd treningowy Weronika Bobeł
BPK
Giewont (80)
Myszata / - / Wałach / Nort / Gala / Paulina Klimek / Michał Kuban
0.0 52.52s
Przejazd treningowy Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (49)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
0.0 53.78s
Przejazd treningowy Natalia Kurzok
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (85)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
0.0 56.24s
Przejazd treningowy Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (2)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
0.0 58.47s
Przejazd treningowy Wiktoria Bratek
KJ PROFIT Orzesze
Flawia Gold (83)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
0.0 60.58s
Przejazd treningowy Natalia Matysik
PLKJ Plessówka
Malina (72)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 71.25s
Eliminacja Marcelina Łukaszek
JKS Kasztanka
Hiki (21)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
Eliminacja Tomasz Sowiński
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beduin (62)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
Eliminacja Julia Rusin
Profit Orzesze
Harma (84)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
25
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (48)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 / 48.38s
28
3
Dekret (76)
gniada / - / Wałach / Wareg / Des Terma / Łukasz Perak / Stanisław Standura
0.0 / 51.01s
31
4
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (77)
izab. / - / Klacz / Wairan / Winterstein / Nina Van De Boelenham / Stat / Wojciech Musiolik / -
0.0 / 51.38s
23
5
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
Havana (31)
ciemnogniada / - / Klacz / Lais / Haidi / Krzysztof Mocek / Robert Łyko
0.0 / 56.16s
16
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (85)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
0.0 / 58.84s
7
7
PLKJ Plessówka
Miko (74)
--- / - / Wałach / --- / --- / --- / ----
0.0 / 61.08s
20
8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (2)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
0.0 / 63.13s
19
9
Plkj Plessówka
Rumianek (73)
ciemno myszata / - / Wałach / Sonet / Rumia / Marcin Standura / Ewa Goraus
4.0 / 64.18s
1
10
PLKJ Plessówka
Miko (74)
--- / - / Wałach / --- / --- / --- / ----
4.0 / 66.51s
26
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emilia (59)
- / - / Klacz / - / - / - / -
5.0 / 75.10s
2
12
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (49)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
14.0 / 76.82s
Giewont (80)
Myszata / - / Wałach / Nort / Gala / Paulina Klimek / Michał Kuban
19.0 / 96.05s
6
Elim
JKS Kasztanka
Hiki (21)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
27
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beduin (62)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
32
Elim
PLKJ Plessówka
Malina (72)
- / - / Klacz / - / - / - / -
12
Elim
KJ PROFIT Orzesze
Flawia Gold (83)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
33
Rez
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (50)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
Giewont (80)
Myszata / - / Wałach / Nort / Gala / Paulina Klimek / Michał Kuban
0.0 / 52.52s
4 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (49)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
0.0 / 53.78s
18 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (85)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
0.0 / 56.24s
22 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (2)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
0.0 / 58.47s
14 (T)
KJ PROFIT Orzesze
Flawia Gold (83)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
0.0 / 60.58s
30 (T)
PLKJ Plessówka
Malina (72)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 71.25s
8 (T)
Elim
JKS Kasztanka
Hiki (21)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
29 (T)
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beduin (62)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
15 (T)
Elim
Profit Orzesze
Harma (84)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl