Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-03-24
2018-03-24
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
350 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
65 s
Sedzia główny:
Magdalena Biżek-Laszczak
Gospodarz toru:
Krzysztof Wójcik
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (78)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 41.39s
2 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (47)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
0.0 42.56s
3 Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT (77)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 43.59s
4 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (48)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
0.0 44.04s
5 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (15)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 44.81s
6 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (64)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 45.17s
7 Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (70)
siwa / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / Goraus
0.0 45.84s
8 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (43)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
0.0 46.62s
9 Zofia Standura
PLKJ Plessówka
KORSYKA (68)
gn. / - / Klacz / Galileusz / Rancouver / Kortina / First Des Termes Aa / Marcin Standura / Stanisław Standura
0.0 47.37s
10 Paulina Koza
Bez Przynależności Klubowej S L A
ULANA"S" (94)
c.gn. / - / Klacz / Wiliam / Weltmeyer / Ulana / Ile De Bourbon / - / Staniek Diter
0.0 52.50s
11 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (79)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
0.0 52.87s
12 Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (23)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
0.0 54.61s
13 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (67)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 55.51s
14 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (1)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 58.35s
15 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (65)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 58.50s
16 Małgorzata Falewicz
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Fajna Sunshine Z (17)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
0.0 61.08s
17 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (58)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 63.66s
18 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (71)
izab. / - / Klacz / Wairan / Winterstein / Nina Van De Boelenham / Stat / Wojciech Musiolik / -
0.0 64.57s
19 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (42)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
1.0 65.94s
20 Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (84)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
4.0 43.21s
21 Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (101)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
4.0 46.95s
22 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (29)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 62.30s
Przejazd treningowy Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (47)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
0.0 40.44s
Przejazd treningowy Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (78)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 40.65s
Przejazd treningowy Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT (77)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 42.38s
Przejazd treningowy Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (43)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
0.0 44.14s
Przejazd treningowy Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (48)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
0.0 44.60s
Przejazd treningowy Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (79)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
0.0 48.76s
Przejazd treningowy Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (70)
siwa / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / Goraus
0.0 49.12s
Przejazd treningowy Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (95)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
0.0 53.73s
Przejazd treningowy Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (42)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
0.0 54.21s
Przejazd treningowy Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (58)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 56.60s
Przejazd treningowy Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (23)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
4.0 57.20s
Przejazd treningowy Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (95)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
19.0 90.65s
Eliminacja Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (4)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
Eliminacja Sylwia Nejfeld
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (89)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / Dorota Opyd / Sk Walewice
Eliminacja Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (4)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
22
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (78)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 / 41.39s
36
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (47)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
0.0 / 42.56s
19
3
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT (77)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 / 43.59s
4
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (48)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
0.0 / 44.04s
2
5
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (15)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 / 44.81s
26
6
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (64)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 / 45.17s
18
7
PLKJ Plessówka
Don Hetman (70)
siwa / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / Goraus
0.0 / 45.84s
8
8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (43)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
0.0 / 46.62s
9
9
PLKJ Plessówka
KORSYKA (68)
gn. / - / Klacz / Galileusz / Rancouver / Kortina / First Des Termes Aa / Marcin Standura / Stanisław Standura
0.0 / 47.37s
32
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
ULANA"S" (94)
c.gn. / - / Klacz / Wiliam / Weltmeyer / Ulana / Ile De Bourbon / - / Staniek Diter
0.0 / 52.50s
23
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (79)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
0.0 / 52.87s
5
12
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (23)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
0.0 / 54.61s
40
13
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (67)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 / 55.51s
28
14
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (1)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 58.35s
31
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (65)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 58.50s
27
16
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Fajna Sunshine Z (17)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
0.0 / 61.08s
34
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (58)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 / 63.66s
11
18
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (71)
izab. / - / Klacz / Wairan / Winterstein / Nina Van De Boelenham / Stat / Wojciech Musiolik / -
0.0 / 64.57s
1
19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (42)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
1.0 / 65.94s
12
20
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (84)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
4.0 / 43.21s
39
21
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (101)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
4.0 / 46.95s
30
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (29)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 62.30s
38 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (47)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
0.0 / 40.44s
24 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (78)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 / 40.65s
21 (T)
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT (77)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 / 42.38s
10 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (43)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
0.0 / 44.14s
6 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (48)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
0.0 / 44.60s
25 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (79)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
0.0 / 48.76s
20 (T)
PLKJ Plessówka
Don Hetman (70)
siwa / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / Goraus
0.0 / 49.12s
35 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (95)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
0.0 / 53.73s
3 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (42)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
0.0 / 54.21s
37 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (58)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 / 56.60s
7 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (23)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
4.0 / 57.20s
33 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (95)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
19.0 / 90.65s
15
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (4)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
13
Elim
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (89)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / Dorota Opyd / Sk Walewice
17 (T)
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (4)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl