Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

10 - 70 cm, Towarzyski Zwykły (Art. 238.2.1) ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS – punktowany finał , 2018-03-25
2018-03-25
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
300 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
56 s
Sedzia główny:
Magdalena Biżek
Gospodarz toru:
Krzysztof Wójcik
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (77)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 41.51s
2 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (64)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 41.98s
3 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (15)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 42.80s
4 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (47)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
0.0 43.05s
5 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (67)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 45.14s
6 Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (23)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
0.0 46.30s
7 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Karino (54)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Przemysław Bule / Brak
0.0 46.39s
8 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (58)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 48.29s
9 Małgorzata Falewicz
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Fajna Sunshine Z (17)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
0.0 50.74s
10 Aleksandra Adamska
BPK
Boeckmann’s Looping (80)
skarogniada / - / Ogier / Lasino / Elena / Krystian Krakowczyk / Boeckmann Anton
0.0 54.66s
11 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (42)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
1.0 56.30s
12 Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (84)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
4.0 41.82s
13 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (43)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
4.0 44.38s
14 Michalina Toborek
BPK
Borówka (81)
siwa / - / Klacz / Lamb / Bałałajka / Krystian Krakowczyk / POLSKA
4.0 45.66s
15 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (78)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
4.0 51.56s
16 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (1)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
4.0 53.55s
17 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (79)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
6.0 62.38s
18 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (4)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
6.0 62.46s
19 Sylwia Nejfeld
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (89)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / Dorota Opyd / Sk Walewice
13.0 72.38s
20 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (48)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
15.0 67.94s
Przejazd treningowy Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (77)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 40.97s
Przejazd treningowy Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Karino (54)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Przemysław Bule / Brak
0.0 41.34s
Przejazd treningowy Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (101)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
0.0 42.74s
Przejazd treningowy Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (43)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
0.0 44.01s
Przejazd treningowy Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (84)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 46.55s
Przejazd treningowy Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (58)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 46.77s
Przejazd treningowy Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (42)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
0.0 49.15s
Przejazd treningowy Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (4)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
0.0 49.58s
Przejazd treningowy Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (23)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
0.0 50.52s
Przejazd treningowy Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (95)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
0.0 54.38s
Przejazd treningowy Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (95)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
0.0 54.60s
Przejazd treningowy Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (78)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
4.0 44.26s
Przejazd treningowy Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (101)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
12.0 47.30s
Przejazd treningowy Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (79)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
16.0 69.81s
14
1
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (77)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 / 41.51s
8
2
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (64)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 / 41.98s
1
3
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (15)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 / 42.80s
33
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (47)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
0.0 / 43.05s
24
5
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (67)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 / 45.14s
26
6
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (23)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
0.0 / 46.30s
29
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Karino (54)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Przemysław Bule / Brak
0.0 / 46.39s
2
8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (58)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 / 48.29s
22
9
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Fajna Sunshine Z (17)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
0.0 / 50.74s
Boeckmann’s Looping (80)
skarogniada / - / Ogier / Lasino / Elena / Krystian Krakowczyk / Boeckmann Anton
0.0 / 54.66s
32
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (42)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
1.0 / 56.30s
21
12
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (84)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
4.0 / 41.82s
10
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (43)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
4.0 / 44.38s
Borówka (81)
siwa / - / Klacz / Lamb / Bałałajka / Krystian Krakowczyk / POLSKA
4.0 / 45.66s
17
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (78)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
4.0 / 51.56s
25
16
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (1)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
4.0 / 53.55s
18
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (79)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
6.0 / 62.38s
13
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (4)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
6.0 / 62.46s
6
19
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (89)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / Dorota Opyd / Sk Walewice
13.0 / 72.38s
3
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (48)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
15.0 / 67.94s
16 (T)
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (77)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 / 40.97s
31 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Karino (54)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Przemysław Bule / Brak
0.0 / 41.34s
9 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (101)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
0.0 / 42.74s
12 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (43)
siwa / - / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / Kristina Smatlakova
0.0 / 44.01s
23 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (84)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 / 46.55s
4 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (58)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 / 46.77s
34 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (42)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
0.0 / 49.15s
15 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (4)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
0.0 / 49.58s
28 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (23)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
0.0 / 50.52s
7 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (95)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
0.0 / 54.38s
5 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (95)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
0.0 / 54.60s
19 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (78)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
4.0 / 44.26s
11 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (101)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
12.0 / 47.30s
20 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (79)
kaszt. / - / Wałach / Jup / Branco S.V. / Pekna / Basco / Wojciech Skorek / Vymetalikovi Pavla i Vaclav
16.0 / 69.81s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl