Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-06
2018-04-06
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
440 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
81 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-20 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (71)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
0.0 61.24s
1-20 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (63)
siwa / - / Klacz / Corrado Boy / Corrado I / Ramona Kg / Campari "M" / Aleksandra Kochaniewicz / Magdalena Jeżewska
0.0 62.97s
1-20 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (201)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 63.24s
1-20 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (74)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 64.67s
1-20 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (71)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
0.0 65.83s
1-20 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Oldfield (177)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Opta / Otmar / - / -
0.0 68.57s
1-20 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Oldfield (177)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Opta / Otmar / - / -
0.0 68.91s
1-20 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (141)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 68.94s
1-20 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (141)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 69.38s
1-20 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (89)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 70.06s
1-20 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (65)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
0.0 70.26s
1-20 Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (61)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Donna Lissa / Anna Nowak / Zenon Brzozowski
0.0 70.89s
1-20 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (101)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 74.21s
1-20 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (101)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 75.58s
1-20 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
0.0 75.63s
1-20 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (173)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
0.0 75.71s
1-20 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (127)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
0.0 76.13s
1-20 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (65)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
0.0 77.31s
1-20 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (182)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / - / -
0.0 78.43s
1-20 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (151)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
0.0 79.88s
21-27 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (201)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
4.0 62.72s
21-27 Natalie Bochenski
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (64)
gn.sr. / - / Klacz / Wiek / Arbil / Broszka / Jaśmin / Jarosław Pędrys / Stadnina Koni Huculskich Gładyszów sp. z o.o.
4.0 65.54s
21-27 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (35)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.0 66.10s
21-27 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (38)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
4.0 69.52s
21-27 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (54)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
4.0 70.25s
21-27 Anna Nowak
Klub Jeździecki Facimiech
Gawrosz (60)
gn. / - / Wałach / Szron / Robin I I Z / Granula / Lukan / Anna Nowak / Izabela Janasik
4.0 73.49s
21-27 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (173)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
4.0 74.95s
28 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (182)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / - / -
5.0 81.59s
29 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (131)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
8.0 62.93s
30 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
18.0 102.38s
31 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (75)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
21.0 100.56s
Eliminacja Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (54)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
Eliminacja Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (192)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
30
1-20
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (71)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
0.0 / 61.24s
24
1-20
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (63)
siwa / - / Klacz / Corrado Boy / Corrado I / Ramona Kg / Campari "M" / Aleksandra Kochaniewicz / Magdalena Jeżewska
0.0 / 62.97s
34
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (201)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 63.24s
18
1-20
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (74)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 64.67s
28
1-20
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (71)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
0.0 / 65.83s
5
1-20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Oldfield (177)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Opta / Otmar / - / -
0.0 / 68.57s
3
1-20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Oldfield (177)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Opta / Otmar / - / -
0.0 / 68.91s
1
1-20
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (141)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 68.94s
2
1-20
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (141)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 69.38s
32
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (89)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 70.06s
14
1-20
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (65)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
0.0 / 70.26s
6
1-20
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (61)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Donna Lissa / Anna Nowak / Zenon Brzozowski
0.0 / 70.89s
8
1-20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (101)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 74.21s
10
1-20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (101)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 75.58s
19
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
0.0 / 75.63s
20
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (173)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
0.0 / 75.71s
12
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (127)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
0.0 / 76.13s
16
1-20
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (65)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
0.0 / 77.31s
11
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (182)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / - / -
0.0 / 78.43s
31
1-20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (151)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
0.0 / 79.88s
36
21-27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (201)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 62.72s
7
21-27
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (64)
gn.sr. / - / Klacz / Wiek / Arbil / Broszka / Jaśmin / Jarosław Pędrys / Stadnina Koni Huculskich Gładyszów sp. z o.o.
4.0 / 65.54s
26
21-27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (35)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.0 / 66.10s
4
21-27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (38)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
4.0 / 69.52s
27
21-27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (54)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
4.0 / 70.25s
29
21-27
Klub Jeździecki Facimiech
Gawrosz (60)
gn. / - / Wałach / Szron / Robin I I Z / Granula / Lukan / Anna Nowak / Izabela Janasik
4.0 / 73.49s
22
21-27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dera (173)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Dekada / Huncwot / Joanna Siegesmund / -
4.0 / 74.95s
13
28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Arabika (182)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / - / -
5.0 / 81.59s
15
29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (131)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
8.0 / 62.93s
17
30
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
18.0 / 102.38s
9
31
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (75)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
21.0 / 100.56s
25
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (54)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
23
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (192)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl